Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Okami mnie rozczarował, ale Hallman wyzerował rachunek i w plecy nie mam :D.

Zakłady na dziś:

Andy Murray - Stanislas Wawrinka (1.25)

Tenis - ATP - US OpenZwycięzca meczu


Zakład złożony na: 1



1. Vuelta a Espaóa 2013 - Stage 12



(1.38)

Kolarstwo - Vuelta Espana


Head2Head, Zakład złożony na: Michael Matthews
 
Różnica między Wawrinką a Murrayem jest taka, że Szwajcar musi zagrać świetnie a Szkot tylko bardzo dobrze :).







PS. Gdyby to było Wawrinka - Federer, to waliłbym na slepo w underdoga :-). Robredo też z Federem chciałem obstawić, nie wiem co mnie odwiodło, chyba tylko kurs (10-1)
 
N. Guelmino





63.5%



BY DEC (54.7%)



VS.





D. Omielanczuk



36.5%



BY DEC (48.3%)








Typy ze strony UFC. Wygląda na to, że Daniel też będzie walczyć z pozycji underdoga. Nie sądze, by kursy przebiły 2.50, ale i tak będzie miło. To może znowu być udany event dla obstawiających.:-)
 
Hehe, dzisiaj świętujemy przegrane na wszystkich frontach... Szkot dał ciała, Matthews również i ostatnia passa na + zmieniła się w duży minus.



A szkoda, bo od miesiąca byłem + 80 % wkładu :D. Teraz tylko +20% :]. Odkuję się na Omielańczuku :P.







@ Nurmagomedov to pewniak, nie stawiałbym inaczej :D. Ale nie takie pewniaki przegrywają, co widać po moich dzisiejszych wynikach :).
 
Healy poskładał Millera. A nie sądzę, by Nurmagomedov - według mnie przeceniany - był lepszy od Jima.
 
yeah, wszystkie 10-złotowe taśmówki mi się wczoraj zwróciły:-) senkju :



Hallmann, Benavidez and Souza, senkju:-)
 
widzialm na pinnacle kursy, na Gustafssona powyzej szostki, na pewno jakąś małą sumkę zagram. Generalnie, jeśli chodzi o zakłady UFC przy tak wyrównanym poziomie zawodników, a w szczególności przy tak nieprzewidywalnej dyscyplinie jaka jest MMA, dają kursy powyżej szóstki to trzeba grać chyba...
 
Ja gram często takie kursy, ale rzadko wchodzą ( jak na razie obstawiałem wszystkich przeciwników Jonesa i chuj )..., a wyrównany, to bardziej mają wzrost, niż poziom. Też zamierzam postawić coś na Alexa, ale to nie Hallmann, więc pewnie przegra ( a ja z nim...):-)
 
I chyba chj bombki strzelił, wszystko przez tą czerwoną w 26', jak ktoś postawił, to sorry :-)
 
Harker, ja postawiłem na Bradford, kurs 2,55 po twoim wpisie. Miałem obstawić drugą drużyne?:D
 
ahaaaaa, to troszkę nie zrozumiałem i postawiłem na pierwszą drużynę, ale dzięki za kurs ;P
 
Back
Top