Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Uefo
Poziom w UFC jest wyrównany, ale poziom między mistrzem LHW, a resztą nie jest.

Myślę, że np kombinacja GSP + Bisping + Chandler + Jackson mają większe szanse wejść, niż jeden Gustafsson, który w przeciwieństwie do tych 4 zawodników musi liczyć na zapomnienie się w obronie swojego przeciwnika, bo umiejętnościami i siłą odstaje neisamowicie.
 
obstawiał ktoś coś z Bellatra? ja do przodu, jak pisałem wcześniej poszedł Butcher + Pralo + Shlemenko :-)
 
Deportivo La Coruna v Murcia 1 @ 1.5



Termalica BB - GKS Bełchatów x2 @ 1.45
 
jaki oddzial banku wpisac przy wyplacie? czy to jakies mega wazne? musi byc to koniecznie moje konto? chcialem wyplacic na inne i mi anulowalo. :C
 
Konto bankowe musi być osoby, na którą zarejestrowane jest konto u buka.



Co do odziału banku, nie ma to raczej większego znaczenia, ale możesz sie zawsze upewnić chociażby na live chacie.
 
moje skalpy po UFC FN







vh5n9g.png
 
Zychal, a co Ty chcesz grać z tego One FC?



gwidonek, Ty nie miałeś kiedyś zablokowanego konta na Betsafe? Po jakim czasie ściągają blokade?
 
nie mialem nigdy zablokowanego konta, tylko kiedys byl problem grac wyzszymi stawkami, bo czesto nie pozwalali, teraz tez to sie zdarza, ale rzadziej, cos jakby sie zmienilo z tymi limitami
 
fc24_1.png
2.5 - 1.5



fc24_2.png
2.7 - 1.3



fc24_3.png
1.2- 3



fc24_5.png
1.2- 3.1



fc24_61.png
1.4-2.6



fc24_7.png
ciezko powiedziec ale 2.2 - 1.6



fc24_8.png
1.3 -2.7



fc24_9.png
2.5-1.5



fc24_10.png
2.7- 1-3



teraz krytykowac :)za kurs na rozala nie odpowiadam nie wiem jak to ocenia buki ,moze tak byc ze rozal bedzie faworytem wkoncu slowinski ma rekord 0-0
 
Bez głębszych przemyśleń - jakby tak kursy wyglądały, to zagranie dwóch singli - na Gamrota i Walusia byłoby dobrą opcją moim zdaniem. Pożyjemy, zobaczymy :)
 
jak kursy będą zbliżone to polecą takie kupony:



I kupon: Pudzianowski + Bedorf



II kupon: Thompson +Słowiński



III: Gamrot
 
a ja napewno tasme anzor + karolina + borys pudziana nie ruszam nawet jak kurs 3 bedzie :P



jak beda kursy to porownamy :)
 
Wydaje mi się, że kurs na Oliego będzie niższy, pewnie 1.3. Z Różalem tak jak piszesz, nie wiadomo. Natomiast jeśli kurs na Nastulę byłby w okolicach 3, to zagrałbym na niego mimo, że nie bardzo wierzę w jego wygraną.
 
gwidon prześlij screen zakładu przed UFC 165 jak będziesz obstawiał , bo widzę twoje typy się sprawdzają - a zarobić by się chciało :)
 
po co screen? jak pisze, ze gram to znaczy, że gram, a glovera miałeś jak na tacy, zresztą mało nie przewalił powiedzmy sobie szczerze ;-)
 
@up



Ale sposobem Szady'ego i tak było się do przodu, nawet jak Bader wygrał, tylko w przypadku sub Glovera było się na równo.
 
Myślę że kurs na Bedorfa z Nastkiem to 1.6 do 2.4 a na Materle z Jay 1.4 do 2.6. Przecież wcale tak łatwo w pierwszej walce nie było.
 
Jak na Bedorfa będzie 1.6 to pierwszy raz w życiu zagram za ponad 100zł chyba :-) Szaleję, prawie jak gwidonek! Do tego licze na wysoki kurs na Słowińskiego i pójdzie kaska na niego.
 
buki sie mnie posluchaja i wystawia takie same kursy:P na slowinskiego moze byc spory kurs bo ma rekord 0-0 rozal bardziej doswiadczony rozal, za jakis tydzien sie okaze jakie sa kursy
 
Back
Top