Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja mam w banku millenium to juz od 23 zamkniety i nie przejdzie napewno przelew dzis wiec nie gralem tego co szady mowil
 
dane wszystkie okej, bank rowniez, wyswietla sie przeciez przy robieniu przelewu. no ja juz ponad 20minut, na stronie banku data wykonania byla 04-09 wiec cos nie pyka.
 
A korzystałeś z opcji Przelewy24 czy innej? Niektóre banki nie przeleją w nocy kasy ( ING,Millenium wcześniej wspominane,Kredyt Bank itd)
 
Również mam WBK i również robiłem przelewy24 i doszło mi półtorej godzinie na Betasafe. Ale tylko raz mi się taka sytuacja zdarzyła. Później już 5 minut przelewy. Może masz pecha, tak jak ja miałem.
 
jak przy wybieraniu banku nie miales close to powinno przejsc i jak nie pisalo ze przelew zostanie zaksiegowany jutro
 
lipsztyk, na Piotrka chcialem zagrac, widocznie nie jest mi dane. :C



to nic, czekam. tylko zeby 25zl nie ukradli!!! <ok>
 
Zastanawiam się czy remis w walce Glovera jest realny, bo jak znam moje szczęście to będzie i wtopie 2000 heh
 
juz nie przesadzaj. :)



na pewno bedzie jakies skonczenie, nie wierze w 5 rundowa batalie miedzy nimi, Glover nie da sie zalezec, Bader nie da rady caly czas obalac.
 
arantes w plecy poszedl jeden kupon , vileford poszedl drugi kupon ,jak nie wejdzie okami albo hallmann to gala 100 w plecy



zawsze jak jest split to wiem ze na moja nie korzysc
 
orestos co Ty zagrales, jak chcesz surebeta musisz 4 opcje ustawic, a jak jestes pewien glovera to min 3 opcje po rowno
 
Jestem oczywiście na plus po tej gali, ale to chuj w porównaniu z gwidonkiem... Gratulacje!
 
+300 zł. Dziękuję Glover! W końcu ten parszywiec LaQi mi nie przeszkodził w wygranej!
 
gwizdonnn my master kurwaa, kiedys tez bede tyle zarabial zeby moc potawic 1k na cokolwiek. :DDD



niestawianie na Piotrka dobrze zrobilo - wygrana stowka za TKO Glovera. Tomasz, jednak nie bylo gilotynki! :)



swietny wieczor!
 
Bagautinov-Villefort nie weszło, ale za to tasiemka Glover-Jacare-Benavidez-Natal już tak. Trzecia gala z rzędu na której jestem do przodu.
 
mi piotrek wszystko odrobil +9zl szkoda ze nie weszlo silverio + vilefort



i benavidez + texeira + nieszczesny arantes
 
@baju 1k? zartujesz? :D



jak zobaczylem kursy innych bukow to stawka poszla w gore pod sam sufit, ogolnie rozbilem bank w nocy;-)



ale screenami sie pochwale jak wyplaty przejdą ;-)
 
Back
Top