Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

1 Kupon:



Yushin Okami 3.10 30 zł do wygrania: 93 zl







2 Kupon:



Piotr Hallman 3.60 30 zł do wygrania: 108 zł







3 Kupon:







Teixeira + Benavidez + Wisniewski 4.50 20 zł do wygrania: 90 zł







4 Kupon:



Teixeira + Benavidez + Bagautinov + Arantes 3.10 20 zł do wygrania: 62 zł
 
ale ja pisze o kursach na unibecie


szkoda ze nie mam konta na betsafe, kurs 6 jest naprawde swietny i glupio by bylo nie zaryzykowac, powodzenia
 
o kurde faktycznie 1,75 jakis zart na unibecie, albo pomylka

mozna by obstawic 3 opcje glovera i jest do przodu, gorzej jakby bader cos wywinął :D
 
Jak obstawisz 3 opcje za tą samą kasę, to w przypadku decyzji sędziowskiej (w sumie dla mnie najbardziej prawdopodobna opcja), to będziesz w plecy
 
szady decyzje masz za 6,0 na unibecie, a poddanie za 4,0 i jestes do przodu na kazddej wygranej glovera
 
Patrzałem tylko na Betsafe. Kurwa faktycznie. Jak ktoś jest pewny wygranej Glovera to można dobre siano przytulić
 
kurde, gdyby nie ten niski kurs na tko to bym postawil jak mowi gwidonek, a tak to lipa, bo na 1.75 to za malo
 
Też postawiłem na KO/TKO na Glovera, kurs 6.0, nie sposób nie skorzystać z okazji.
 
Hallman + Troeng za 10 = 108 PLN



Teixiera przez KO/TKO/DQ za 20 = 120 PLN







WAAAR PIOTREK :-)
 
Przykładowo:



stawiamy 100 zł na Teixeira przez decyzję UNIBET kurs 6,00



100 zł Teixeira przez SUB UNIBET kurs 4,00



100 zł Teixeira przez TKO/KO/DQ BETSAFE kurs 6,00



będzie SUB - mamy 100 zł zysku, czyli tak jakbyśmy zagrali singla za 300 zł z kursem 1,33



będzie DEC albo (T)KO (najbardziej prawdopodobne) - mamy 300 zł zysku, tak jakbyśmy zagrali singla za 300 zł z kursem 2,00
 
jako ze nie moge teraz zrobic konta na betsafe to chyba zaszaleje i postawie na Badera
 
Kurde, gdyby to chodziło o Mendesa w pojedynku z Guidą (też był kurs 1,20 kilka za somo zwycięstwo), to bym się ani chwili nie zastanawiał i zagrał w ten sposób 3 kupony po tysiąc zł każdy, ale w tym starciu mam opory... Może po stówce wejdę, ale się muszę jeszcze namyślić
 
Szady bez ryzyka postaw 4 stówkę na Badera, gdziekurs jest powyżej 4 i albo wyjdziesz na równo, albo jeśli wygra przez Dec lub Ko/Tko to jesteś i tak do przodu, wiec chyba warto :)
 
Naprawdę na Betsafe jest taki kurs? Nieprawdopodobne kurwa. Ja na Williamhillu sprawdzalem i Glover by Ko/Tko jest po 1,80. Coś mi ta rozbieżność nie pasuje...
 
dobra stawiajcie co chcecie, ale juz bez pierdolenia bo anuluja i bedzie po zabawie,



zmiana tematu kto gral trinaldo ten za tuskiem :D
 
Ile idzie przelew bankowy na unibet i betsafe? Jak teraz wpłacę to kiedy zaksięgują na koncie?


A unibet? Orientuje się ktoś?
 
Dzięki panowie, wpłaciłem po 1000zł na buki i teraz się zastanawiam, czy nie będzie remisu hehe
 
Fajny bug pojawił się w STS. Można cały czas obstawiać Jorge-Wiśniewski ( do 23:30 ), wcześniej to samo z walką Spencera. Jak myślicie - połapią się,jeśli ktoś obstawi walkę już znając werdykt? :D
 
Ale z drugiej strony to ich wina, wklepując w system taką godzinę :D Jak unieważnią,to niech chociaż kasę zwrócą :D
 
ma ktos problemy z wplata na betsafe? wplacilem z banku przed 00:00 i troche mi nie przychodzi na konto, a mialo pojsc 25 na Piotrka. :C
 
Sprawdź czy skorzystałeś z dobrej opcji przy wyborze banku i czy wszystkie dane poprawnie wpisałeś. Ja czekałem prawie 15 min dziś ...
 
Back
Top