Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Antonio Rodrigo Nogueira vs. Fabricio Werdum - Typ 2 (1.35)



Erick Silva vs. Jason High - Typ 1 (1.27)



Stawka : 100 zł



AKO : 1.72
 
Ogarnia ktoś na betsyfie kombinacje? Bo mi albo wyskakuje, że mam za dużo zakładów,albo że za małą stawke daje...
 
Doszedłem do tego, żeby na kombinacjach można maks 10 zakładów dać. A chciałem dać KSW + UFC gdzieś na 8 z 10...Stawka ok 10 zł za all
 
Racja, max. liczba zakładów to 10. Ale ze stawką nie wiem dlaczego tak jest, ja kiedyś stawiałem za 1 zł i było ok.
 
Stawka powyżej złotówki zawsze powinna działć. Na kombinacjach faktycznie można dać tylko 9-10 zakładów.
 
Dzięki Panowie, temat rusze ponownie w sobotę jak będe zabierał się do stawiania walk ; )
 
Jak grasz systemem 8 z 10 to Ci wchodzą skomplikowane kombinacje i nie możesz stawić tak małej stawki.


Nie widziałem, żeby ktoś, kto poważnie zarabia na bukmacherce grał zakłady systemowe. To jest po prostu nieopłacalne.
 
up Ryzykownie :-) Z Seanem może być różnie. Ja rzuce coś takiego. Strat za wielkich nie poniose ale stówka zawsze się przyda



fgfdg.jpg
 
Przy systemie 8z10 jest, o ile dobrze liczę, 45 kombinacji. Stawka oznacza zwyczajowo jedną kombinację, tzn. jak dasz w stawce 1 zł to całościowo kupon będzie Cię kosztował 45 zł.
 
Mialem jak wy postawic na Karoline i Gamrota, ale w ostatnich godzinach wiele glosow mnie przekonalo by jednak grac na Marte, i chyba tak zrobie.



Plus



Melvin na singlu, a i wysoki kurs na Kendalla kusi. Choc tego drugiego raczej odpuszcze. Glownie ze wzgledu na to, ze wierze w Cipka, a i sedziowie nie dadza mu przegrac na punkty. Porazke przed czasem calkowicie wykluczam.
 
Mialem jak wy postawic na Karoline i Gamrota, ale w ostatnich godzinach wiele glosow mnie przekonalo by jednak grac na Marte, i chyba tak zrobie.


Coś dokładniej możesz ?
 
Rozczaruje cie, bo zadnych teorii spiskowych nie zaslyszalem :-)



Czytalem typowanie i komenterze na lowkingu, i to one zmienilo moje zdanie.
 
Większość ludzi obstawiających zwycięstwo Karoliny jest przyćmiona jej ostatnim występem i głównie na tym opierają swój typ. Pisałem już nie raz, że moim zdaniem, Marta jest lepsza w stójce, a i w klinczu też można byłoby upatrywać jej przewagi. Parter wiadomo - przewaga Kowalkiewicz. Poza tym wchodzą w grę też inne czynniki, które zadecydują jak ta walka się potoczy. Niemniej jednak, IMO Marta ma więcej szans na zwycięstwo.
 
Ronny Markes miał wypadek i nie zawalczy na jutrzejszej gali. Miałem go na taśmie i pytanie- będzie zwrot? kupon grany w stsie
 
Back
Top