Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Helmann + Piechota po kursie 2,00 to wspaniały zakład, jeden z lepszych jakie widziałem od długiego czasu.



Szkoda, że nie ma Agnieszki Niedźwiedź po kursie 1,40 bo ta cała Klaudia Apentit czy jak ona tam ma w ogóle mnie nie przekonuje, szczególnie w stójce jest cienka jak sik pająka.
 
A ja sobie zagram tasiemca dla fun'u na UFC 159 za 5 zł:



Siler vs. Holobaugh - 1 (1.65)



Garcia vs. McKenzie - 1 (1.59)



Khabilov vs. Medeiros - 1 (1.33)



Villante vs. St. Preux - 2 (1.48)



Perez vs. Bedford - 2 (2.20)



Miller vs. Healy - 1 (1.28)



Davis vs. Magalhaes - 1 (1.33)
 
narazie zagralem Ozdoba za 50 :)



i Celinski + Lasota za 40



i zagram jeszcze Grabowski + Hallman + Piechota
 
tez tak myslalem ale jak posluchalem szklanej szczeki to zmienilem zdanie ,moze bym nie zmienil ale Fijalka pewnie peknie kondycyjnie
 
Niedoceniacie Karola i jego boksu, Fijałka jeżeli nie skończy tego w 1 rundzie to przegra :) Zbyt wyrowane szanse, żeby dawać kurs 2.05 teraz.
 
Velickovic poszlo za 30 kurs 2.5 Jodko nie jest pewniakiem rekord napompowany a warto postawic po takim kursie
 
no wiem nie zrozumialem na poczatku:D zagralem celinskiego + lasota i na singlu na tego serba Velickovica czy jakos tak
 
Wygrałem podwójny bilet na MMA Attack 3 tylko dlatego, że postawiłem na walkę Koksu vs. Ozdoba kasę. Nawet nie wiedziałem, że było losowanie jakieś :-D



http://koksutujestiwalczydlamnie.com/
 
Co? Konkurs? Tak. Tak promuje, że jestem pierwszą osobą, która o tym wspomniała na dodatek po czasie ;-).
 
No wiem, że był konkurs. Też obstawiałem tą walkę. Było już losowanie? Sprawdzę maila, może też wygrałem. ;)
 
Ja nie wiedziałem, myślałem, że to jakiś spam. Bilety już mam dawno, więc te pójdą do rozdania znajomym w Kato :)
 
"Gratulujemy!
Podwójny bilet na gale MMA Attack 3 w Katowickim Spodku jest Twój!
Dnia 27 Kwietnia od godziny 14:00 do godziny 22:00 odbierz bilet w kasach przy ul. Wojciecha Korfantego 35."

No nieźle :-). Szkoda tylko, że cały weekend w robocie...

Bilety kosztowały mnie... uwaga uwaga... 5 zł.
 
nie oszukuj bo minimalna stawka to 10 zl zeby wziac udzial w konkursie ?moze mi jeszcze przyjdzie ? czy rano wam to przyszlo ze wygraliscie?
 
myslalem ze zrobia mi prezent urodzinowy i wygram bilety :D a tu nic ale mam 400km do katowic to za daleko:)
 
Ja dostałem o 14:00. Zakład na Ozdobę i Koksa obstawiło ponad 200 ludzi. Biletów było 100 do rozdania, więc szansa fifti-fifti była :D Ja już dzwoniłem do kumpli w Kato mówiąc im, że oddam im bilety. Sytuacja win-win :D
 
Zychal, mój mail przyszedł o 13.48, także pewnie w jednym czasie wszystkim wysłali wiadomości.
 
Ehhh, a ja się męczę na sportingbecie, gdzie nie ma nawet walk z mma-attack w ofercie:-) Jutro zmieniam buka.
 
Back
Top