Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Bristol Marunde vs. Clint Hester --> kusi zeby postawic na Bristola, patrzac na to ze ostatnia walke przegral w 3 rundzie z Jacare, a do tego wiekszosc porazek w karierze ponosil ok. 6-7 lat temu. Kurs kuszacy, mysle ze Clint go nie powinien ustrzelic. Ktos widzial walke z Jacare ?
 
Trochę tasiemce, ale powinno powchodzić, tylko co do ostatniego mam wątpliwości.



screen3te.png
 
Kusi mnie Kelvin. Zapaśniczo może zdominować Halla. Z drugiej strony nie pokonał w swojej karierze jeszcze nikogo solidnego... Kurs jest bardzo dobry, za małą kwotę możnaby zaryzykować.
 
Kurs dobry, ale patrzac na jego kontrole z gory w walkach w Tufie, nie sadze zeby utrzymal Hall'a na plecach dluzej niz przez 30 sekund. Wedlug mnie nie warto stawiac na ta walke, choc pewnie jak pare osob tutaj na forum, licze na niespodzianke
 
http://www.tapology.com/fightcenter/events/17586-ksw-22 znalazlem ciekawe typy na ksw 22:Dna samym dole redaktorzy tej strony nie wierzyli w naszych zawodnikow:)
 
Tens, postawiłeś w końcu na Gonzagę?


Tak. Ale niewiele - raz, że nigdy nie wiadomo do końca czego się po nim spodziewać, to jeszcze waży 18 funtów więcej niż przed walką życia z CroCropem.
 
uważacie, że Scott Jorgensen ma z 25% szans ? :-)



kurs jest mega, i zastanawiam się czy nie zaryzykować.
 
Według mnie Gonzaga ma tą smutną przypadłość, że z ciapami wygra, ale każdy poważniejszy test oblewa. Oczywiście nie liczę walki z Mirkiem, ale ... no.. nie będę kontynuował.
 
Tak. Ale niewiele - raz, że nigdy nie wiadomo do końca czego się po nim spodziewać, to jeszcze waży 18 funtów więcej niż przed walką życia z CroCropem.






Pełna zgoda, zrobiłem dokładnie tak samo.
 
baju, napisałem, że 10 zł. Kurs jakoś ponad 24, nie chce mi się sprawdzać. Dzisiejsza gala jest jedną niewiadomą, więc granie za wieksze kwoty mija się z celem moim zdaniem :)
 
TheChosen1, no i tak jesteś do przodu. Palaszewski wszystkim nieźle pokrzyżował szyki, bo mogło być pięknie. Dobrze, że nie słuchałem głosu forum i nie postawiłem na Mishę (tego TUF'a w ogóle w sumie nie typowałem), bo miałem sporo obaw co do tego pojedynku, mając w pamięci to jak blisko była porażki z Kedzie.
 
Gdyby nie Rigo, to dzięki Tate i Gonzadze byłbym na minusie, a tak mały, bo mały, ale jednak zysk.
 
Walka kobiet jednak kozacka, prawie się zesrałem z radości jak przerwano starcie. I fakt, jestem do przodu 40zł, ale ciągle się zastanawiam jak Bartek mógł to tak spierdolić. Dominował nad nim w stójce, na papierze też jest lepszym grapplerem i masz ci klops.
 
wczoraj mnie zdziwiło, że na Sportklubie w czasie transmisji Cage Warriors w trakcie przerwy śmigała reklama Betclick. Czy coś w ustawie hazardowej uległo zmianie?
 
Pałaszewski chyba chciał, aby go poddano. Inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć. Szkoda, bo wielu przez niego popłynęło.
 
rbjj, ale sportklub nadaje na polskiej licencji? nie wydaje mi się.



szkoda Barta, w stójce by to wygrał, niepotrzebnie dał zejść do parteru... :(
 
Na najbliższą galę Henderson + Cormier za kurs w okolicach 1,75 bardzo dobrze wygląda.
 
Za tydzień z boksu Szpilka , Fury , Cleverly , Kołodziej i Alvarez - nie widze nigdzie jakichkolwiek przeszkód
 
Cleverly jest przereklamowanym cwaniaczkiem z dobrymi warunkami finansowymi i promotorem, który pomoże mu przy sędziowaniu. Nie stawiałbym na niego przy tym kursie.


Hopkins dałby mu lekcję.
 
Back
Top