Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Daniel Pineda - Justin Lawrence
1.91 1.91


Cat Zingano - Miesha Tate
1.80 2.03


Collin Hart - Luke Barnatt
2.03 1.80

Dylan Andrews - Jimmy Quinlan
1.83 2.00


Bristol Marunde - Clint Hester
2.14 1.72

Gilbert Smith - Robert McDaniel
2.45 1.56

Ciekawe kursy.Jakieś propozycje?Ktoś zna tego marunde? ma jakieś zapasy?
 
Co myślicie o...?



Bart Palaszewski vs. Cole Miller - 1 (1.55)



Scott Jorgensen vs. Urijah Faber - 2 (1.22)



Dylan Andrews vs. Jimmy Quinlan - 1 (1.91)



Bristol Marunde vs. Clint Hester - 2 (1.58)



Kelvin Gastelum vs. Uriah Hall - 2 (1.30)



Josh Samman vs. Kevin Casey - 1 (1.25)



Raczej nie będę grał tego na tasiemcu.
 
Jak Gonzaga będzie przyzwoicie wyglądał na ważeniu, to prawdopodobnie zaryzkuje po kursie 3,4.
 
Ciekawe skad taki kurs na Mieshe, ja na pewno z niego skorzystam.



Jak ten Marunde sie prezentowal w poprzednim tufie?



A i Bubbe mimo wszystko, tez warto zagrac :-)
 
przechwytywanietaf.png
 
Ja bym nie stawiał na Gonzagę. W ostatniej walce wyglądał naprawdę słabo, a jednak Browne to o poziom lepszy zawodnik od Rothwella.
 
Po tym co się działo w TUF-ie już nigdy nie skreślę Kelvina, więc jego walki nie obstawię. To jeden z tych zawodników, ktory nawet jakby zdobył mistrzostwo to i tak dalej będzie underdogiem :-) Miał go zniszczyć Bubba, Hart, potem Samman, a jak było wszyscy wiemy. Faber bezpiecznie, McDaniel raczej też.



Stawia ktoś na Zingano? Jakieś teorie czy w ogóle ma szansę z Misią? Na betsyfie jest faworytką :-)
 
Bart powinien sobie poradzić.



Dylan powinien pokonać Jimmy'ego , nie powinien się dać obalić bo ma w miarę dobre zapasy, nawet jak coś to jego obrona przed poddaniami jest na dobrym poziomie, a w stójce Jimmy może wymięknąć bardzo szybko.



Nie wiem jeszcze co myślęć o Marunde - Hester.
 
Też bym Buby nie zaryzykował z tą jego psychą. Zamiast dałbym Josha, albo Dylana. Na pierwszego jednak nie zachęca kurs. Dylan za to ma wg. mnie ogromne szanse. Jego przeciwnik potrafi tylko leżeć na przeciwniku. Dodatkowo jego zbiornik paliwa, przez całą presję związaną z walką na wielkiej gali, starczy pewnie tylko na jedną rundę wyrównanej walki. Coś jak Michał w MMASTER.
 
Koszykówka, Wielka Brytania na zwyciestwo Leicester (może być jakis haindicap -3.5). 1,25 (1,44). Pewniak.
 
Takie pytanie: czy jak postawię teraz na jakąś walkę, a później się kurs zmieni, to zmieni się także mi? Czy postawione zakłady już nie zmieniają kursów?
 
Jeśli Kelvin obali Halla to moim zdaniem może z nim wygrać przez TKO. Ale liczę jednak na kontrolę walki przez Halla i kolejny efektowny knockout
 
Back
Top