Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

no nic trzeba cos pyknac na dzisiejszy wieczor co by emocje byly wieksze i mecz ciekawszy ;-) kusi mnie taki freak na 8 remisów na całą kolejkę ;-)
 
Jest to niemożliwe :D Max 4 remisy.



@up



Edit:Ja remis dałem w meczu Milan-Barca, tutaj uważam to za możliwe. Można dać też Celtic-Juve, bo Szkoci są u siebie mega mocni. Ewentualnie Szachtar-BvB.



8x1000 zł chcesz zagrać ? Bo z tego co pamiętam to Ty zawsze grasz po tysiaku single.
 
ja dalem psg laczane z overem 2,5. valencia ostatnio slaba, ale to lm. a juve mysle, ze rozjedzie celtic, ktory wcale, az taki mocny u siebie nie jest, skoro przegrywa z inverness czy kilmarnockiem.
 
a to ktory buk umozliwia laczenie tego typu zakladow na 1 mecz?



wie ktos jak sprawdzic historie zakladow w betsyfku, ale nie chodzi mi o strone gdzie widnieje postawiono zaklad/wygrano itp tylko konkretne zaklady
 
zychal dzieki ;-)



psg niezla skutecznosc ;-)



a betsyfek przez pol meczu mial zablokowane live na oba mecze LM, a teraz w ogole zdjeli z oferty co za betSYF :D
 
a ja wyczaiłem kurs na HAndicap na PSG za 6.80 chyba coś takiego szkoda tylko, że za mała stawką ale zawsze coś jeśli wejdzie :)
 
panowie, gracie cos dzisiaj z copa libertadores? macie jakies typy? mi jeszcze barcelona musi strzelic jedna bramke, ale co do reszty nie mam pojecia
 
Ja gram dość bezpiecznie: Boca+Gremio+Newell's. Rywale raczej niegroźni na wyjazdach.



Z LM dziś gram Cristiano strzela gola.



Chciałem grać Lewy nie strzela gola, ale jest niski kurs
 
Panowie jak oceniacie szansę UTD, że dzisiaj wygrywają? Kurs jest tak kuszący (5.20 na betsafe) że sam nie wiem czy nie postawić.
 
real w dobrej formie, ale zawsze jakims cudem manu moze wygrac. ja tez daje na manu, bo lubie duze stawki
 
Z LM dziś gram Cristiano strzela gola.


Ja bym tego nie zagrał, czuję,że dzisiaj będzie biegał przy podwójnym-potrójnym kryciu, prędzej postawiłbym,że bramkę strzeli Mister Champions Benzema.
 
Jak tam wieczór z liga mistrzów?? ... bo ja już po pierwszej połowie na rogach RM i MU się wzbogaciłem :)
 
ja za 30 wyszedlem ponad 250 do przodu na ako :)
zagralem bvb szachtar +3,5 bramek
man u +0
bydgoszcz kragujevac 1 -2.5
 
zwód na lewego i brama jak siemasz! ;-) Momentami ten Levy kojarzy mi się z Rasiakiem;-), no ale strzela i to jest ważne.



Co do typów na over rzutów rożnych - sam grałem za duż kasę.Co do MU postawiłem na +1, więc wieczór udany. W ogóle nie rozumiałem kursów +1 w Pinnacle na MU??? Znakomity Valubet. Praktycznie nie gram już suchych typów, bo zająłem się Tradingiem, ale obok takiej okazji nie mogłem przejść obojętnie.
 
kupon z bellatora



1.Brian Rogers - Dan Cramer Typ 1 Kurs 1.40



2.Andreas Spóng - Doug Marshall Typ 1 Kurs 1.30



3.Mikkel Parlo - Sultan Aliev Typ 1 Kurs 1.40



ako 2.55
 
ja pierdole co za kompromitacja napoli, pogralem ze wygraja chociaz dwoma, a oni u siebie w pizde 3 na czysto dostaja z jakimis ogorkami..
 
nie takie ogory, pilzno wiadomo, ze w le gra dobrze, wygralo grupe z atletico, nie przegrywajac meczu. ja dalem w tym meczu ostroznie na live w 20 minucie over 2,5. teraz atletico handi -1 i overy 2,5 w londynie i mediolanie
 
Ulala Rubin już prowadzi... Handi będzie cięzkoo by weszło... ja 100 do przodu, obstawiłem na live niskie kursy, za 200,-
 
Back
Top