Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@up



Na Pinnacle kurs na McCalla 3.11, a na Edgara 2,87.



Nie stawiałbym na nich. Benavidez i Aldo wygrają.
 
Nie jestem pewien. Benavidez tak samo jak Uncle creepy toczyl wyrownany pojedynek z myszą. Wujek jest nieprzewidywalny i eksplozywny, może ładnie powalczyć. A Edgar to przecież jeden z najlepszych fighterów w historii ufc, twarda szczęka, zapasy, boks, wszystko na odpowiednim poziomie, żeby zagrozić Aldo. Zagrałem to, bo przewiduje konsekwentne spadanie kursów. Nie mówię, że McCall i Edgar są faworyami, ale kursy w okolicach trojki sa bardzo ciekawe. Zagrasz te dwa zaklady i nawet jak jeden przegrasz to jestes na fajnym plusie. Nie warto?







Hubi - Milwaukee chyba nie siądzie. Mówiłem, że Phila i Indiana spokojnie siadają, to musiałeś dorzucić Baksów :P No ale sam w koncu to podałem. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, ze wrocil Loul Deng do bykow, czyli czolowy gracz... bez niego Bucksi byli bardzo kuszącym zakładem.
 
Wszystko okaże się w sobotę ;) Ja jednak nie widzę tego, żeby Skarfejs znokaoutował Edgara, a decyzja może pójść na korzyść Frankiego.
 
belattor 87



Lloyd Woodard+Will Brooks+Alexander Sarnavskiy ako 3.60 poszlo



http://zychal.typuje.pl/kupony.html
 
Ja postawiłem na Edgara, McCala, Reem i Evans, ale 2 ostatnie jako pewniaki tylko, zobaczymy :D
 
@Uefo



Hehe,a zanim zapytałem o radę to sugerować się chciałem swoją znikomą wiedzą w NBA i postawić na Chicago, bo kojarzyłem,że tam gra Rose i Doug :D Trudno.



Ale Boston już mi wszedl, teraz Atletico wygrywa i będę i tak +15zł do przodu ;)
 
Wow,nie wiedziałem ze taki kurs na Edgara, w lekkim szoku jestem.Trzeba się poważnie zastanowić nad tym
 
Hubi - Rose ma kontuzje a nie wiem o jakiego Douga Ci chodzi, ale pewnie o Denga. Deng byl Day-to-day decision (do ostatnich godzin nie wiadomo bylo czy zagra) i myslalem ze jednak nie zagra, dlatego polecilem ten typ. Mimo Wszystko Bucksow polecam grać na przyszłość bo to dobry niedoceniany klub.
 
No Douga z Dengiem pomyliłem hehe. O widzisz, a ja nawet nie zobaczylem w statystykach,że Rose ma kontuzje i bym grał w ciemno :) No nic i tak z tego co sprawdzałem zawsze Twoje typy, to spora część siadała, więc często będę prosił o rady :D
 
Podaje tutaj pewne typy na UFC 156 jakby ktoś chciał wygrać duża kase.



Edgar,Overeem,Evans,Fitch,Benavidez
 
Z tego pewniakami by określił tylko Koninę i Evansa.



Fitch pewnie przeleży Maię, ale ten zawsze może coś wyczarować z dołu.



Benavidez za 1,37 to nie porozumienie, dużo lepiej grać Ian'a za 3.10 . Chyba,że się stawia samych faworytów jak ja, wtedy można dać Benavideza ( na drugim kuponie dałem Edgar,Konina,Evans,Maia i MC)
 
Ok doktor dzięki, akurat tak się składa że chce wygrac dużą kase :D



@Tens to ci pewnie pomoże



+ Tibau is three years younger, and has a slight (1 • inch) reach advantage. While the • tale of the tape • is close, Tibau is a much larger 155 • er than Dunham physically.



+ Tibau is four and one in his last five fights (his one loss was a controversial decision). He has a very impressive resume, having fought a who • s who of the division.



+ Tibau lands a shocking 4.81 takedowns per fight, compared to Dunham • s very respectable 1.91.



+Tibau has a 92% takedown defense, compared to Dunham • s also impressive 79%.



+ Dunham has only won two of his last five fights, however his last fight with TJ Grant was close, and he impressed a lot of people with his striking (he has already shown an excellent submission game in the UFC).



+ In the past, Dunham has been known as a very slow starter, often dropping opening rounds, however, this was not the case in the Grant fight (his most recent) where he came out swinging.



- Dunham lands an impressive 5.07 strikes per minute, which dominates Tibau at 1.79.



- Francisco Trinaldo rocked Tabau on his feet. But he was able to hold on and win a decisive victory after nearly getting knocked out showing great endurance.



- Dunham has shown aggressive and reckless standup recently.



- Tibau is only 29, but this is his 17th fight in the UFC (his first fight was 2006 against a Mr. Nick Diaz), that is a lot of fight mileage.



- Dunham has shown a consistent ability to hold his own against other top wrestlers like Sean Sherk, Tyson Griffin, and TJ Grant.



To me, Dunham has not looked good since the Sherk or Tyson Griffin fight. He has an excellent well-rounded game that includes outstanding wrestling, but Tibau has better takedown accuracy and takedown defense, he has decent striking, I would give him a slight edge over Tibau in that department, but I think that Tibau • s overall size and wrestling win this fight for him. These two fighters are very evenly matched, typically when a good wrestler meets another good wrestler it • s a stand up fight, but I don • t think this will be the case, at least not entirely in this fight.







Osobiście uważam że powinien wygrać Tibau ale już nie raz zawidół
 
Jak jestesmy przy Tibau, na 72 godziny przed wazeniem, mial do zrzucenia 28 funtow :-)
 
Osobiście uważam że powinien wygrać Tibau ale już nie raz zawidół


Dunham podobnie, a może nawet częściej i bardziej. Tibau z 8 ostatnich walk wygrał 6, a właściwie 7, a jak już zasłużenie przegrał to z Millerem, więc ja tu widzę wyraźny postęp w stosunku do tego, co prezentował kilka lat wstecz.
 
Tirloni za 2,44 na dziś to ciekawa opcja? Nie znam dobrze jego przeciwnika, więc może ktoś się wypowie? Wiem tylko, że Tirloni dawał radę w pojedynku z Jansenem i jest twardym gościem, który nie będzie chciał odpadać znów w ćwierćfinale
 
A według mnie nie ma co daleko szukać i walnąć Overeem + Evans + Szpilka (vs. Mollo). Kurs 1.69 Tobet. Coś tu nie wejdzie???
 
Tak równiez obstawiłem Trinaldo, widziałem walke Brooksa z Kitaoką byłem pewny że japonczyk to przegra nie przekonywał mnie nigdy... a Trinaldo solidny zawodnik szanse 50 na 50 oceniam a kurs 2,44 trzeba wykorzystac!! :)
 
McCall czy Benevidez ? ten kurs na McCall'a jest naprawde interesujący, poza tym jak dla mnie to on chyba nawet jest lepszy :P
 
Ja na 156 czekam do ważenia, zobaczymy jak będą wyglądać i wtedy spokojnie mozna skupić sie na ich ostatnich walkach itd. :)
 
Solaris sr ze tutaj pisze, ale mam taka beke z tego grubego kolesia z okularami ze masakra ;d
 
Mogę się z Toba założyć, że Benevidez tego nie skończy w 1 rundzie :D A tak poza tym to stawiam na Fitcha.
 
Dorzucę od siebie kilka typów, które zdecydowałem się zagrać.



Najlepszą opcją do zarobku na tej gali jest wg mnie Tibau, którego udało mi się ustrzelić jeszcze po 1,95. Nie za bardzo widzę jak Brazylijczyk miałby przegrać tę walkę. Myślę, że spokojnie przeleży na mocno przecenianym Dunhamie te 3 rundy albo nawet pod koniec walki wyczaruje jakieś poddanie. Rożnica zapasów i masy jest za duża, żeby Tibau nie spędził 3/4 walki na Evanie.



Drugą walką, którą wg mnie warto zagrać jest Maia za 2,50. Jeżeli Fitch zdecyduje się rozegrać tę walkę w stójce to ze spokojem powinien wypunktować Maię, przeczuwam jednak i na to liczę, że Jon postawi w tej walce tak jak prawie zawsze na obalenia, kontrolę i gnp co akurat w tym konkretnym pojedynku skończy się jego pierwszym poddaniem w karierze. Pierwszy nokaut na Fitchu przewidziałem, więc może i uda mi się przewidzieć pierwsze poddanie na nim. Maia odkąd przeszedł do WW to mój czarny koń w tej dywizji.



Następną walkę, którą stawiam jest Rogerio po 4,50. Nie lubię Evansa, który wg mnie jest mocno przereklamowany a Rogerio to od zawsze jeden z moich ulubionych zawodników. Najwyżej stracę hajs ale na taki kurs musiałem się skusić.



Oprócz tego stawiam na Aldo (x 1,40) bo jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie w jaki sposób Edgar miałby go pokonać i za 10zł zagrałem na Big Foota, żeby się lepiej walkę oglądało i McCalla za 20zł ale jakoś czuję, że Benaviedez szybko się z nim rozprawi.
 
Back
Top