Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tydzien do gali więc wypada zapytać. Jak stawialiście KSW 21? Stawiał ktoś całą karte, czy pojedyncze walki?



Ja planuje wysłać 4 kupony po 10-15zł., w każdym dam połączenie rozwiązań walki Strusa-Kulaka i Borysa-Aslambka,bo w tych walkach mam duże wątpliwości,a pozostałych walk jestem pewien racdzej.
 
Sorry panowie, dałem się podpuścić. Proponuję wykasować te wszystkie posty, bo zrobił się niepotrzebny śmietnik.
 
Panowie - tak jak pisałem wcześniej, planuje zmienić bukmachera. Jaki polecacie? Zależy mi na tym, żeby była duża oferta MMA i żeby były streamy z ciekawych wydarzeń. Aa i żeby kursy pojawiały się dużo wcześniej przed zdarzeniem, bo na Tobecie np kursy z NBA pojawiają się 24 godziny przed meczem..
 
śmietnik jak chuj, ale nikt nie odpowiedział mi na moje pytanie odnośnie fajnych nowych for zamkniętych, stron itp. ?
 
@RaV



kiedys kiedys duzo siedzialem tutaj - http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php



ale akurat o MMA raczej próżno szukać informacji, chyba że się coś zmieniło w tej sprawie



--



na najbliższą galę proponuję Rory+Gustek kurs ok. 2,0 ;-)



pozdr
 
Sorry za wczoraj, zeby taka sytuacja sie nie powtorzyla nie bede wiecej sie wypowiadal w zakladach bukmacherskich i zachowam swoje typy dla siebie. Pozdrawiam
 
Ale po co? Możesz zawsze wrzucić swoje typy,bo masz nosa do obstawiania MMA i to może pomóc kilku osobom, tylko nie trzeba się kłócić :)
 
Na skoki można postawić małą sumkę, bo fajne kursy tam sa i przy odrobinie szczęscia można wygrać niezłą sumkę, obstawiając faworytów.



http://sts.pl/oferta/ekupon/sprawdz?kupon=9990123290073800



Piłka nożna:



http://sts.pl/oferta/ekupon/sprawdz?kupon=9990223293873000



I na Chelsea-Man City sa ciekawe kursy, bo niezaleznie na co postawisz i tak masz minimum 2.4 kurs.
 
nie ogarniam, gosciu nie umie wrzucic screenow, ze co kurwa? print screen i wrzucasz na jakis serwer, co ty usilujesz zrobic?
 
@up

po cholere wam ten screen? jak nie wierzycie to wasz problem, ja pierdziele, rece opadaja..









i pamietaj zeby wrzucac screeny, nie lubimy tu oszustow


Na huj sam prowokujesz? Nawet Ciebie to nie dotyczyło, a najwięcej masz do powiedzenia.
 
cholera, teraz wszystkie Challengery na wschodzie sa, a caigle zapominam dzien wczesniej sobie cos obstawic, a wczoraj byl dobry kurs na Przysieznego z Viola, eh...
 
@ slipmych



Jeżeli prowokujesz jak przyjeb to nie dziw się, że potem zostajesz tak nazwany. Gdyby nie Twój głupi tekst to nie było by ostatnich dwóch podstron tych kocopołów w tym temacie. Dostałeś dowód i zamiast napisać "sorry" to obrażasz się i deklarujesz, że nie będziesz się tu już udzielał. No z poważnym zachowaniem nie ma to za wiele wspólnego.



Resztę użytkowników przepraszam za cały ten bałagan.
 
No mi właśnie Przysiezny wszedł, aż dziw, że kurs był 2.24, dziś zaszaleje na trójkowego i zagram man united, arsenal i real madrit, może wejdzie.







ps. Wypad z tego tematu jak macie się klócić przez 3 strony...
 
Ups, chce przeprosić,jeżeli ktoś się zasugerował moimi typami w skokach. Początek sezonu jest jak zawsze pełen niespodzianek, a ja nie znałem dobrze formy zawodników i dlatego tak...
 
Serdecznie polecam na dziś : Real Madryt (h -1) po 1,72, w kombinacji z wygraną LA Clippers po kursie 1-77 (razem powinno dać gdzieś 2,80). Dlaczego tak - nie umiem pisać jakiś długich analiz - więc po krótce - w betisie plaga kontuzji w obronie. Defensywa prawdopodobnie będzie działać bardzo słabo i niepewnie, a jak wiadomo w real gra ofensywną piłkę i nie zadowala się skromnymi wynikami, dla odważniejszych hendicap -2. Moim zdaniem będzie wynik 3-0 lub 4-1 dla Realu. Minusy tego zdarzenia - Zmęczenie Realu, duża motywacja Betisu i chęć wyjścia z kryzysu (w co raczej wątpie). Co do LA Clippers. Moim zdaniem w NBA na ten moment wyróżnia się 7 zespołów, które reprezentują mniej więcej taki sam poziom : Memphis Grizzlies, San Antonio Spurs, NY Knicks, Oklahoma City Thunder, Miami Heats, LA Clippers, Brooklyn Nets. Atlanta Hawks jest poza tymi zespołami, jest takim ligowym średniakiem. Clippersi mają serię L2, przegrali ostatnio na wyjeździe z OKC Thunder, a wczoraj w nowym Jorku doznali porażki z rąk Netsów (przed tymi meczami wygrali jeszcze na wyjeździe ze Spursami). LAC mają wszystko, żeby przerwać złą passę - zgrany zespół, zmotywowanych zawodników i podrażnioną ambicje. Teraz szybki rzut oka na Atlante - seria W4 - jak na nich za duża. Z doświadczenia wiem, że takie serie rzadko kiedy wychodzą poza 5, kryzys musi kiedyś nastąpić. Co do zawodników Atlanty - Solidni, ale bez wirtuozerii, najlepszy chyba element w tym zespole - podkoszowi mogą zneutralizować najsilniejszą broń Clippersów również podkoszowych Deandre Jordana i Blake Griffina (pamiętajmy, że może to pójść też w drugą stronę) i jeśli tak się stanie, to moim zdaniem Clippersi radzą sobie lepiej na obwodzie. Wiele zależy tu od dyspozycji rzutowej Chrisa Paula i Jamala Crawforda (póki co najlepszego rezerwowego sezonu?). Jak dla mnie bardzo kuszący zakład. Pewność 8/10. Minusy tego zdarzenia Atlata na własnym parkiecie potrafi zagrać świetny mecz.







Do tego - Na livie kto chce może grać na Malagę z hendicapem -1 - Malaga ciśnie niewiarygodnie, do tego prawdopodobnie Valencia otrzyma czerwoną kartkę, bo nie wytrzymują nerwowo (to też można postawić). Usłyszałem gdzieś, że remis w meczu palermo - catania jest rzeczą kuszącą i tak samo też sądze.
 
Co do moich przewidywan odnosnie meczu Malagi - handicap siadł i czerwona kartka też. Jak ktoś zagrał to gratuluje :) Ja zagrałem tylko handi
 
Back
Top