Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Betsafe mnie mile zaskoczył :) wystawiają kursy na gale MMC <font color="#ffffff" face="Arial, Helvetica, sans-serif">.



Marcin Najman - Tybieriusz Kowalczyk 2,80 - 1,40



Damian Grabowski - Oli Thompson 1,27 - 3,55







Po KSW puszczę kuponik: Kowalczyk + Grabowski + Gustaffson kurs 2,60
 
Al - No, ostatnio czarna seria, co podam na forum to nie wchodzi, więc nie będę już wprowadzał w błąd. Teraz troszeczkę się odbudowałem na ostatniej nocy NBA i lidze angielskiej, ale muszę wejść znowu na odpowiednie tory nim odważe się cokolwiek coś tu zasugerować.



Ja bym na Kowalczyka po takim kursie nie grał, już prędzej na Najmana. To jest walka w K1 nie?
 
Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers 104-93



Jak dla mnie bardzo kuszący zakład. Pewność 8/10.


No i do czego zmierzasz? lubisz wytykać wpadki? facet poświęcił czas zeby podzielic się swoimi przemysleniami na daną walkę , mecz i to mu się chwali.










Uefo nie zaprzestawaj analiz ;-)
 
AL a czy ja powiedziałem że ty napisałeś żeby zaprzestawał analiz? :-)To było do postu Uefo więc czytaj ze zrozumieniem
 
co za głupie pytanie, jasne ze wytykasz.



Prośba na przyszłość jak nie obstawiasz/nie dzielisz się typami to lepiej nie pisz tutaj
 
W zakładach nie ma pewniaków, to jest sport, więc takie wytykanie jest bez sensu. Mój konflikt, jeżeli w ogóle można to tak nazwać z slipmychem był spowodowany tylko i wyłącznie jego dziecinnym i debilnym podpuszczaniem. Widzę tu zero swojej winy.
 
No a w jakim celu wkleiłeś typowanie Uefo? Żeby niby pokazać, że nie ma pewniaków? Jasne, że nie ma, ale on akurat wskazał typ z argumentacją "pewność 8/10", więc gdzie tam do pewniaka, także Twoja argumentacja słaba. Ja kończe, zrób z tym co chcesz, pozdro.
 
Prośba na przyszłość, żebyś nie był adwokatem jeżeli nie jesteś nim z wykształcenia.


Al, próśba na przyszłość, nie masz typów - nie spamuj, masz od tego inne tematy







Co byście radzili? Mamed&Materla czy Mamed&Irokez? czy lepiej single?
 
Ja bym nie stawiał na Irokeza, dla mnie jest bardzo nieznacznym faworytem (a zakładam, że kurs nie jest większy, niż 1,70?). A na Mameda sądzę, że można spokojnie postawić kilka dyszek, nie ma bata, żeby z dupy wzięty Grove mu zagroził.
@bosman ha! No to dla mnie sprawa jest jasna.
 
Ja z KSW gram Sowińskiego, Walleca, Strusa, Saidova i Horwicha. Skusiły mnie kursy. 2,90 na Sowińskiego i aż 3,60 na Walleca to okazja, która może się tak szybko nie powtórzyć. W walce Saidov vs Mańkowski daje równo 50/50 a kurs na Saidova jest x 2,20. Struss za 2,00 to jakiś dobry żart. Wiadomo, Kułak to jest bardzo solidny zawodnik ale nie wierze, że te 2 lata przerwy nie zrobiły swojego. Horwich nie będzie bawił się z Silvą w stójce tylko przeleży na nim całą walkę jak na dobrego przyjaciela przystało, hehe.
 
Odradzałbym granie Irokeza. Szansę są moim zdaniem mniej więcej wyrównane a kurs 1,40 (gdzieś tak, nie?) jest nieopłacalny. Dlaczego piszę, że szansę są wyrównane? Bo w Irokezie na pewno siedzi porażka z Kornikiem. Wygrana z Amasingerem nie była pokazem super umiejętności Maćka, a bardziej słabości Deana. Iro będzie bardziej ostrożny i może być zbyt ostrożny i za mało aktywny na Kornika. Kornik przez całą karierę chyba ma coś do udowodnienia. Jest niedoceniany i troszkę lekceważony, a walecznością spokojnie nadrabia braki siłowe (bo uważam, że póki co siła fizyczna jest najsłabszym elementem Artura). Do tego na pewno czuje głód zwycięstwa po ostatnim przekręcie na wyspach.



To co piszę oczywiście może nie mieć przełożenia w rzeczywistości i Iro np wyjdzie do walki nakręcony i zacznie atakować od pierwszego gongu, nie wiadomo, ale na ten moment ja daje 50/50 i nawet zastanawiam się, czy nie pograć na Kornika jakąś małą sumkę.



Co jest dla mnie bardziej pewne na tej gali - Wygrana Silvy - dlaczego ? Bo jest młodszy i na każdym kroku podkreśla, że chce trafić do UFC. Silva na pewno jest agresywniejszym zawodnikiem i jeśli dobrze będzie bronił obaleń to spokojnie wypunktuje/znokautuje Horwicha w stójce, który mimo wszystko na mnie szału nie robi tym co prezentuje w KSW, bardziej regresuje niż progresuje. Do tego Borys Mańkowski - dlaczego? Nakręcony po ostatniej walce, nakręcony na pas mistrza, świetne zapasy, które zadecydują o tym jak będzie toczyła się ta walka i Borys moim zdaniem wygra przez KO. Aslambek moim zdaniem ma po prostu mniejsze umiejętności i będzie troszkę zagubiony po ostatniej przegranej. Na pewno zagram Silve i Borysa. Silva pewność 7/10, Borys 8/10.



O, posiniałem :P



@ Przemek - Jeszcze pare dni temu byłem tak samo pewien jak Ty, ale teraz pogram Strusa tylko jeśli będzie po kursie większym niż 2 (bo na moim Tobetku jeszcze nie ma kursów). Kułak jest bardzo nieprzewidywalnym gościem, na pewno nie jest to ten sam Kułak co 2 lata temu i te pare dni temu zadałbym sobie pytanie - tylko o ile gorszy? A dziś bardziej zadaje pytanie - tylko gorszy, czy lepszy?
 
Back
Top