Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

po cholere wam ten screen? jak nie wierzycie to wasz problem, ja pierdziele, rece opadaja..
 
Jestem teraz u zioma i pisze z iPoda ale jak wrócę do chaty to wrzuce ten kupon tylko w panice muszę zamazac nr konta gracza, zeby ten łeb co napisał ze to fikcja dostał ze swojej zalosnej zazdrości jeszcze większej kurwicy,hehe.
 
Jestem teraz u zioma i pisze z iPoda ale jak wrócę do chaty to wrzuce ten kupon tylko w panice muszę zamazac nr konta gracza, zeby ten łeb co napisał ze to fikcja dostał ze swojej zalosnej zazdrości jeszcze większej kurwicy,hehe.
 
ja pierdole, jaka nagonka!!! SCREEN OR DIDN'T HAPPEN!!! haha, jest moc. lans 'urojonymi' kuponami zawsze spoko, ego na pewno rosnie.



po chuj ktos mialby wymyslac kupon? :)
 
Ja tylko dodam że mi screen nie potrzebny i gratuluję kuponu. Różne dziwadła mi wchodziły ale nie aż takie.
 
nie skrin tylko jak macie jakies ciekawe mecze zapodajcie przed meczem ( jakies ciekawe infa , przeczucia)
 
Ja nie mam żadnych przeczuć, na piłce znam się tak samo jak na badmintonie. Jedyne mecze jakie oglądałem to reprezentacji Polski podczas euro i kilka raqzy lecha. Wyszedłem po prostu z założenia, że jak nigdy nie grałem w totka to zagram sobie za jakieś grosze piłkę z niemożliwymi mnożnikami i tak na początku wygrałem za 1zł ponad 100, potem znowu za 1zł ponad 100 (grając wtedy chyba w sumie ze wszystkim za max 15 zł) i teraz obstawiłem 2 kupony za 10zł i 4 za 5zł i na szczęście wszedł ten z największym mnożnikiem.
 
Masz racje - Twoje trafienia są tak samo mało prawdopodobne jak wygrana w Totka, a jednak :D gratuluje serdecznie
 
za 3 dyszki dzis prawie 5 stowek wyjmuje, piekny wieczor:-)

kazan inter 1(-1)
psv dnipro 02
moenchengladbach ael 10
liverpool berno +2.5
tours belgrad 1(-2,5)

bez podpierania bym wyjal grubo ponad tysiac:-)
 
Zgrzeszyłem. Obstawiłem Japońca. Okami vs Belcher.
Tylu się chwali ile wygrało na tasiemcach, pochwalcie się ile przejebaliście :P
 
Stale na zakładach bukmacherskich zarabia niewielki procent grających. Smiem twierdzić, że jest to mniej niż 10 %. Takie są realia. Ogólnie gra tasiemców raczej się nie opłaca. Można liczyć na jakiś szczęśliwy traf. Ja też mogę napisać, że wczoraj trafiłem kurs 12 a tak naprawdę ten zarobek przejebałem w innych meczach.



Pytanie do grających regularnie. Znacie możę jakieś fajne fora typerskie ze strefami zamkniętymi, strony lub płatne serwisy które powstały ostatnich 2 latach oczywiście generujące zysk?
 
Puczi



To jest jeden z najlepszych kursow w ciagu nastepnych miesiecy i sam z pewnoscia zagram na Okamiego. Wapie zeby Belcherowi ten przeciwnik stylistycznie pasowal i daje mu znacznie mniejsze szanse niz bukmacherzy







Curys



Co do do szans Bj Penna musze skorygowac to co pisalem wczesniej. Widzialem teraz filmik z Bj Pennem ktory wazy 175 lbs i przyznam, ze jestem pod wielkiem wrazeniem jego sylwetki bo wyglada na bardzo mocnego. Najwiekszym problemem Hawajczyka zawsze byla sila fizyczna i kondycja, wyglada na to ze pierwszy problem Bj Penna ktory wg mnie mial byc najwiekszym atutem Rorego zostal wyeliminowany i biorac pod uwage, ze walka jest zaplanowana na 3 rundy a nie 5 nie jestem juz taki pewien jej wyniku. Szczerze mowiac mozliwe, ze miales racje stawiajac kase na prodigy.







Al



Cos mi sie wydaje, ze nie zobaczysz tego screena. Sam sobie odpowiedz dlaczego chociaz pewnie znasz odpowiedz
 
Slipmych



Chciałem tu wkleić screena ale jak robiłem wyślij to w komentarzu zamiast tego screena wyszło mi wuchtę jakiś literek i cyferek, więc wkleiłem to jako tekst. Jeżeli myślisz, że umiałbym i chciałoby mi się robić fake'owy kupon, to jesteś po prostu mega przyjebem. Od początku wydawałeś mi się strasznie rozjebanym kolesiem i moje przypuszczenia się tylko potwierdziły.
 
Teraz jak ktoś coś wygra, to nie chwalić się tu, tylko od razu screeny, a najlepiej to kupon wydrukować i przesłać listownie każdemu, kto udziela się w temacie "Zakłady Bukmacherskie", tak żeby był dowód rzeczowy !
 
Panowie bez obrazy i takich tekstów! A co tych fake'owych kuponów to pewnie wystarczy wejść na forum niepubliczne - nie trzeba nic wymyślać.



markhunto nie wklejaj tu żadnych screenów. Mnie to już nie interesuje. Zdziwił mnie jedynie fakt, że stawiasz na zdarzenia o których nie masz zielonego pojęcia i do tego 3/4 stawek to prawie 5.0 - rzeczywiście jesteś farciarzem.
 
Markhunto



Co do obelg na moj temat to nie bede sie znizal do Twojego poziomu bo kulture osobista i wychowanie to masz na poziomie umiejetnosci sportowych M. Najmana. Pogratulowac tylko slownika, sa dzieci ktore zamiast kolyski mialy betoniarke i widac efekty
 
Ta, a Hitler nie mial nic wspolnego z II wojna swiatowa. Z takim IQ powinienes pustynie zamiatac a nie na forum internetowym pisac
 
To z tym sugerowaniem, że markhunto ściemnia było na prawdę słabe. Już wielokrotnie w tym temacie udowadniał, że ma nosa do typów (oczywiście przed walkami), także takie insynuacje i prośby o screenshoty są śmieszne.
 
Back
Top