Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

3,0 na Silvę to jakiś absrud. Kurs na Borysa również przeszacowany i warty zagrania. Chalidow, Materla i Jewtuszko do odpuszczenia (jak już to zaryzykować z Kornikiem).
 
o kurwa, ja tez daje borysa, iro i silve. najwyzej nie wygram, ale zysk moze byc zajebisty. chociaz za stowke
 
Tens a nie czujesz że Cipao będzie miał ciężko z silnym Wallacem? jest na niego ładny kurs i kusi bo coś czuję że może być niestety upset ( pewnie przez to jak wryło mi się mocno gdy rzucił Mamedem)
 
Dokładnie imienniku - ja się zastanawiam czy Wallace'a nie zagrać zamiast Iro. Borys & Silva stawiam na bank, do tego zastanawiam sie nad wallacem, iro i strusem.



I nie mówmy o tych absurdalnych kursach, bo bukmacherzy będą obnizać ;P Myślę, że tak jak Cholewa kierował się opinią cohonesów w kwesiach swoich gal, tak samo nawet bukmacherzy biorą w jakimś stopniu opinie publiczną przy ustawianiu kursów (wiem, wiem, że schizuje, ale jak mi na tobecie tydzien przed galą wystawią kursy 2,0 na Silve to sie wkurwie)



DLATEGO MATT HORWICH JEST PEWNIAKIEM I STAWIAJCIE NA NIEGO, KURS 1,36 ZAJEBISTY !!!



Mickap - no i dobrze. Ja oceniam szanse na 60:40 dla Cipka, wiec po co po kursie nie wiem ile tam bylo, 1,35 (?) stawiać na Cipka.
 
Uefo też gram w Tobecie, pisałem do nich kiedy będą kursy, dostałem odpowiedź, że 2 tygodnie przed galą
 
no tak zrobie. 5 dych na Silve i z 2-3 dyszki na Borysa + ktoś (nie wiem, może wallace, może strus, może iro)



Edit : Jimbeam - jak Ci wykrakalem wynik jedynego meczu ktory Ci nie siądzie to przepraszam.
 
aaa faktycznie, zapomnialem o tym. Myslalem ze ma tylko lille i ten zespol co gra z juventusem , a ktorego nazwa jest za ciezka dla mnie
 
szczerze powiedziawszy, to slaba ta barcelona, w tym sezonie hiszpania nie bedzie miala lm, pewnie nawet w finale nikt z hiszpanii gral nie bedzie, szachtar mega mocny, moga dojsc do finalu i nie bede zdziwiony, warto na nich grac, jakby mieli lepszego bramkarza, to juz dzis bym z dyszke na nich puscil :)
 
Wczoraj sprawdzałem sobie typy dnia na forum bukmacherskim i jakiś typek napisał, że ma przeczucie i stawia na celtic z handi +1, po kursie 3,50. Skurczybyk. Gdyby postawił czysto na celtic, to kurs był koło 9ciu.
 
Moim zdaniem nie ma co się podniecać kursem na Silvę. Oczywiście można postawić, bo mamy do czynienie ze sporym value, jednakże mimo wszystko uważam, że Horwich się do niego przyklei i podda w dowolny sposób albo wymęczy na pełnym dystansie.
 
Ależ jestem kurwa ciemnowidzem. Stronę, albo dwie strony wcześniej o tym napisałem.



Edit : a nie, nawet na tej stronie to jest.
 
@Przemek



Jak wszystkie zakłady idą na Silvę po kursie 3.0 to raczej się skapneli, że coś jest nie tak. Ja w tym nic dziwnego nie widzę. Poczekajcie jeszcze 1 dzień i będzie kurs 1.9
 
Mat01 - przywołuje Cię. Ferrer gra właśnie z Federerem, kurs na livebecie 4,00 na hiszpana, a ja mam przeczucie żeby za dyszke na hiszpana pograć. Co o tym myślisz?
 
Ferrer ma w sobie jakąś taką nieobliczalność. Postawiłem na Ferrera przy kursie 6,0 po przełamaniu go przez Fedderera, chwile później to Ferrer przełamał Rogera, więc wszystko się może zdarzyć. A postawiłem na Ferrera za 2 złote w kombinacji z wygraną betisu, górnika, polonii, as romy i borussi bez remisu :P Do wzięcia 200.



Oj, Ferrer przegrywa 1szego seta. Ale wierze w niego ;)
 
Ja też chcę zmienić Tobeta, na coś co ma w swojej ofercie player. Wiem, że player ma William Hill, bet365, Unibet i chyba bet-at-home. Kto jeszcze ma playera? Pinnacle? I który z tych serwisów jest najlepszy?



Edit : Roger wygrał.
 
Thiago Silva + Franklin + Kliczko = $$$ :-)







@Mickap



Ja gram na betsafe i naprawde polecam, szczegolnie jesli chodzi o mma, bogata oferta, kursy takze ciekawe. Z wypłacaniem też nie ma problemu, po dwoch dniach kasa jest koncie :-)







Orientuje sie ktos czy na betsafe mozna grac ufc live?
 
Back
Top