Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja na lige mistrzow nie radze grac, zero pewnosci co do zadnego meczu



ale za to na Ferrera dzis fajny kursik jest, gra z Del potro z ktorym zawsze dosyc gladko sobie radzil



dodatkowo jest na fali po ostatnim masters gdzie Del Potro z kolei przegral z Llodra
 
Mat01 - na ile pewien jesteś tego Ferrera? Procentowo.



Egipt - Czechy 5:2 i 5 minut do końca. Zagrał to kotś w ogóle? :P
 
Myślę, że kurs taki wysoki bo jest po turnieju i może być lekko zmęczony. Moim zdaniem da radę i też pogram tylko nie wiem czy na liczbę gemow czy na wygraną.
 
Al - na poważnie polecam Arsenal. Między innymi dlatego, że przegrali u siebie z Schalke.
 
Mysle ze moze byc dosyc gladka wygrana aczkolwiek moge sie mylic. Del Potro tez gral w Paryzu i odpadl w cwiercfinale, a Ferrer i tak w 1r mial wolny los wiec i tak zbyt duzo meczow nie rozegral. Zmeczenia bym tu w ogole nie bral pod uwage a wszystko inne przemawia za Hiszpanem (no, moze poza sila podania)
 
Chodziło mi o to, że ostatni mecz kończył w niedzielę o ile się nie myle, dziś mamy wtorek. Tak czy siak mnie przekonałeś, zagram na win bo kurs lekko wyższy niż gemowy.
 
To jest ten turniej na ktory czekaja caly sezon, nie ma opcji zeby ktos nie gral na 100 procent
 
To jest szok, obstawiłem za 5zł Borussie i Arsenal na kombinacie i mam prawie 140zł do wyciagniecia a na razie wchodza oba. Jak to wejdzie to będzie mega szok i zaczne obstawiać piłkę na której kompletnie się nie znam. :)



Edit: Fuck, Sc



Schalke właśnie wyrównało.
 
Arsenal wygrywał 2:0. No ale tak jak mówiłem opcja z remisem była pewniejsza a kursik 2,0 super. W kombinacji z Wygraną Ferrera za 20 złotych mam 80. Dzięki Mat01 , chociaż nie powiem, dreszczowiec mega.



Aha i te wszystkie rzeczy o których pisałem na szczęście wypaliły, starałem się polecać jak najmniej ryzykowne mecze.
 
Na początek na temat- pojawiły się kursy na walki Mameda z Melvinem i Kornika z Irokezem na betsafe. Kurs na Jewtuszkę raczej dobrze ustawiony, mimo to ja się pewnie skuszę. Za to kurs na Mameda zaniżony, jak zwykle, więc zostawie go sobie w spokoju :)







A teraz jeszcze pytanie za 100 punktów. Co się stało z walką Dantas- Galvao? Nie wiem jakim cudem, ale chyba przeoczyłem ten temat....
 
Panowie jak Betsafe zrobilem loczony zaklad na dwa inne zespoly ,to jak jeden nie wejdzie to trace wszystko ? bo jak tak to ladnie sie walnolem
 
To chyba jasne, że tracisz wszystko.







Ja dziś chyba zagram na Djokovic vs Murray pow 23,5 gema, ciężko wytypować kto wygra aczkolwiek powinna być zacięta walka.
 
Dzisiejsza LM, jakieś sugestie? Moim zdaniem powyżej 2,5 bramek w meczu Braga-MU do rozważenia.
 
cluj galata 1
chelsea szachtar +2.5
lille nie strzeli
nordsjaelend nie strzeli
celtic nie strzeli

za 30 do wyjecia 540
 
1.Na ktorym buku można obstawiać na żywo ufc? na unibecie ? czy gdzieś jeszcze?



2.Ktory buk ma najwięcej opcji co do danej walki (rodzaj skonczenia,rundy itp itd.) ?
 
Jaya Silve i Borysa na bank gram.







Z Jayem mam takie samo przeczucie jak w walce Bedorfa z Olivia, a Borys no jest po prostu lepszy. Możecie mi powiedzieć jakie są kursy? Bo na moim tobecie jeszcze nie ma
 
Krzysztof Kulak - Piotr Strus 2,01 - 1,75



Jay Silva - Matt Horwich 3,00 - 1,36



Aslambek Saidov - Borys Mankowski 1,86 - 1,86



Artur Sowinski - Maciej Jewtuszko 2,6 - 1,44



Michal Materla - Rodney Wallace 1,25 - 3,70



Mamed Khalidov - Melvin Manhoef 1,22 - 4,0
 
Pogram chyba za 5 dyszek na silve, mankowskiego i jewtuszke (chociaz tego ostatniego troche sie boje grac.



Chyba dobrze tez byloby na strusa pograc. Btw dzieki za kursy.



No nie wiem , naprawdę, w tej walce wszystko może się zdarzyć. Wiem, że Iro będzie mega zdeterminowany, ale kurs 1,44 - slaby troche. Co do Cipka to ja nie jestem pewien
 
Back
Top