Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Takie tam moje przemyślenia przed świętami:

UFC
Kape @1.43 vs Nicolau - Kape powinien wybronić obaleń, a w stójce ma więcej mocy i jest celniejszy/bardziej aktywny.
Moreno @1.47 vs Albazi - tej walki by nie było gdyby nie wałek dla Albaziego w walce z Kaiem. Ogólnie Moreno jest topem tej dywizji. Szczęka z granitu, dobra stójka, i świetny grappling i doświadczenie 5 rundowe. Jedyne zagrożenie jakie widzę to początkowe rundy.
Jourdain @1.47 vs Woodson - Lepiej poukładany stojkowo, lepsi przeciwnicy w rekordzie. Dodatkowo większa wszechstronność w stójce. Jedyny minus to grosze warunki fizyczne, ale myśle, że posypią się lowkicki i może zetnie Woodsona.
Simon vs Bautista -

UFC Underdogi:
MVP @2.18 vs Holland - Stójkowo widzę, przewagę MVP. Wiadomo, że Holland bardziej sprawdzony na tle UFC, ale MVP oprócz przegranej w Limą, wyglądał dobrze z innymi przeciwnikami. Pewnie czeka nas stójkowa wojna, a w stójce widzę większą wszechstronność MVP.
Neal @2.77 vs Garry - Ian nadal mnie nie przekonuje. Neal ma jak najbardziej szansę ustrzelić Machado, który jest dziurawy. Dodatkowo nie wiadomo jak nastawienie psychiczne Iana.

Do zastanowienia:
Allen @2.28 vs Evolev - wiadomo jaki będzie gameplan Mosvara. Jeśli Allen wybroni obalenia to może to jak najbardziej ugrać

KSW:
Stasiak @1.65 vs Soldaev - Myślę, że Stasiak mimo wieku, ma nadal możliwość na pokonanie tak młodego zawodnika. Daniel pokazał jak łatwo zniwelować atuty Soldaeva. Liczę na starego lisa.

Do zastanowienia:
Miracea @1.67 vs Brichta - Wypadek z Szymańskim? Ciężko stwierdzić bo po przegranej Miracea wychodzi jako inny zawodnika. Typ ma uderzenie dobry tdd. Pytanie tylko czy starczy na Brichte. Wydaje mi się jednak, że fizycznie może mieć lekką przewagę.

KSW Underdog
Polischuck vs Martins @2.1 - ja rozumiem wycieranie maty Martinsem przez Surdyna, ale typ pokazuje, że może ustrzelić każdego nawet w ostatniej rundzie. Tu pewnie bukmacherzy przewidują podobny scenariusz. Ostatnia walka z Heldem pokazała jednak, że fizyczność może wprowadzić problem w gameplanie.

Cloud MMA:
Wielki Bu @1.5 vs Denis - Daniel już pokazał, że raczej stójka Denisa nie robi wrażenia na prawdziwych ciężkich. Bu stójkowo wyglądał dobrze, myślę, że na Denisa wystarczy. Z f2f wydaje się, że jednak Denis nie jest pewny tak jak z wcześniejszymi przeciwnikami. Z tego co mówili zasady chyba k1, a to jak wiemy może być ciekawe ponieważ nie wiadomo jak noga Denisa.

Rekordzista @2.06 vs Szuli - j.w.
Coś tam z dogow zawsze się trafia, Neal z Allenem dobre typy
:beer:
 
@Evo co sądzisz o walce Topuria vs Volkanowski? Mam jakieś dziwne przeczucie, że Topuria może to ugrać. Volk to świetny zawodnik, ale martwi jego ostatnia walka oraz wypowiedzi przed nią. Jego nastawienie z jednej strony jest mistrzowskie, z drugiej może sprawić jego gwałtowny upadek. Topuria ma świetne zapasy, solidny boks, i raczej ma czym przyłożyć. Gdyby nie ostatnia przegrana Volka, która była do przewidzenia biorac pod uwagę zastępstwo na takiego dzika to raczej Volk byłby znacznym faworytem. Patrząc jednak na sposób przegranej i dosyć szybką obronę z takim zawodnikiem jak Topuria może okazać się, że trenerzy Volka po raz kolejnym popełniają błąd. Druga znacząca sprawa to wiek Volka, który dobija już do 36 lat, a jak wiemy w tym wieku niestety następuje już regres zwłaszcza w niższych kategoriach wagowych.
 
@Evo co sądzisz o walce Topuria vs Volkanowski? Mam jakieś dziwne przeczucie, że Topuria może to ugrać. Volk to świetny zawodnik, ale martwi jego ostatnia walka oraz wypowiedzi przed nią. Jego nastawienie z jednej strony jest mistrzowskie, z drugiej może sprawić jego gwałtowny upadek. Topuria ma świetne zapasy, solidny boks, i raczej ma czym przyłożyć. Gdyby nie ostatnia przegrana Volka, która była do przewidzenia biorac pod uwagę zastępstwo na takiego dzika to raczej Volk byłby znacznym faworytem. Patrząc jednak na sposób przegranej i dosyć szybką obronę z takim zawodnikiem jak Topuria może okazać się, że trenerzy Volka po raz kolejnym popełniają błąd. Druga znacząca sprawa to wiek Volka, który dobija już do 36 lat, a jak wiemy w tym wieku niestety następuje już regres zwłaszcza w niższych kategoriach wagowych.

Jakie świetne zapasy Topurii, na tle Volkanowskiego Gruzin ma tylko przewagę w czystym bjj. Granie przeciw Volkowi w piórkowej to jak danie pieniędzy na tacę: kasa stracona, a przyjemność zerowa.
 
Jakie świetne zapasy Topurii, na tle Volkanowskiego Gruzin ma tylko przewagę w czystym bjj. Granie przeciw Volkowi w piórkowej to jak danie pieniędzy na tacę: kasa stracona, a przyjemność zerowa.
Może bardziej trafne byłoby określenie zapasów: na przyzwoitym poziomie, które nadal mogą stanowić jakieś zagrożenie. Volk to klasa, ale młodszy nie będzie a w tej kategorii ma to sporo większe znaczenie niż chociażby w kategorii ciężkiej. Dzięki za przedstawienie zdania dot. tego pojedynku.
 
@Evo co sądzisz o walce Topuria vs Volkanowski? Mam jakieś dziwne przeczucie, że Topuria może to ugrać. Volk to świetny zawodnik, ale martwi jego ostatnia walka oraz wypowiedzi przed nią. Jego nastawienie z jednej strony jest mistrzowskie, z drugiej może sprawić jego gwałtowny upadek. Topuria ma świetne zapasy, solidny boks, i raczej ma czym przyłożyć. Gdyby nie ostatnia przegrana Volka, która była do przewidzenia biorac pod uwagę zastępstwo na takiego dzika to raczej Volk byłby znacznym faworytem. Patrząc jednak na sposób przegranej i dosyć szybką obronę z takim zawodnikiem jak Topuria może okazać się, że trenerzy Volka po raz kolejnym popełniają błąd. Druga znacząca sprawa to wiek Volka, który dobija już do 36 lat, a jak wiemy w tym wieku niestety następuje już regres zwłaszcza w niższych kategoriach wagowych.
Kibicuję Topurii, natomiast uważam, że na Volka nie ma mocnych w tej dywizji wagowej. Makhachev - kawał chłopa, który sporo zbija, nie stłamsił zapaśniczo Alexa. Uważam, że Topuria nie da rady nawet go obalić - a strikersko też widzę przewagę aktualnego mistrza. Chciałbym niespodzianki, trzymam kciuki za Topurię, no ale... Realnie patrząc to tego nie widzę.
 
To jest zakład systemowy. Jak zrobisz jeden błąd to ci wypłaca ale się więcej płaci za taki kupon bo płacisz za każdą kombinacje.
Dalej nie do końca rozumiem, jak mam 5 walk i wejdą mi 4 walki to kupon będzie wygrany? Tyle że potencjalna wygrana będzie mniejsz niż było napisane podczas stawiania ta?
 
Dalej nie do końca rozumiem, jak mam 5 walk i wejdą mi 4 walki to kupon będzie wygrany? Tyle że potencjalna wygrana będzie mniejsz niż było napisane podczas stawiania ta?
Tak , tylko to będą jakieś grosze , chyba że dasz dużo na kombinacje.
 
Faktycznie się nie da to może tu napiszesz?
Screenshot_2024-01-08-17-04-57-389_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-01-08-17-05-03-921_com.android.chrome.jpg


Tam u góry jak mi jedna walka nie wejdzie to będzie 344 czy będzie mniej? Stratny będę tylko jeśli wejdą wszystkie, albo 2 się wyłoży.
 
Ja próbuję Aokiego puścić z Northcuttem, bo według mnie to jest bardzo atrakcyjny kurs. Northcutt bardzo długa przerwa, w ostatniej walce szybka wygrana, ale dalej nie wiadomo, czy jakoś znacząco się poprawił. Oczywiście, że to starcie może zakończyć się w 30 sekund nokautem ze strony Northcutta, bo jest młodszy, bardziej eksplozywny i z pewnością też lepszy w stójce, ale liczę, że w jakiś sposób Aokiemu uda się to sprowadzić (a może nawet nie sprowadzić) i w jakiś sposób poddać Northcutta. Bardziej tu liczę na ogromne doświadczenie Aokiego i błąd ze strony Northcutta (który pewnie będzie bał się parteru jak ognia).

Kurs 3.15, było więcej, ale wyleciała mi ta walka całkowicie z głowy.
 
Ja próbuję Aokiego puścić z Northcuttem, bo według mnie to jest bardzo atrakcyjny kurs. Northcutt bardzo długa przerwa, w ostatniej walce szybka wygrana, ale dalej nie wiadomo, czy jakoś znacząco się poprawił. Oczywiście, że to starcie może zakończyć się w 30 sekund nokautem ze strony Northcutta, bo jest młodszy, bardziej eksplozywny i z pewnością też lepszy w stójce, ale liczę, że w jakiś sposób Aokiemu uda się to sprowadzić (a może nawet nie sprowadzić) i w jakiś sposób poddać Northcutta. Bardziej tu liczę na ogromne doświadczenie Aokiego i błąd ze strony Northcutta (który pewnie będzie bał się parteru jak ognia).

Kurs 3.15, było więcej, ale wyleciała mi ta walka całkowicie z głowy.
Ja też rzuciłem drobniaka :)
 
Ja próbuję Aokiego puścić z Northcuttem, bo według mnie to jest bardzo atrakcyjny kurs. Northcutt bardzo długa przerwa, w ostatniej walce szybka wygrana, ale dalej nie wiadomo, czy jakoś znacząco się poprawił. Oczywiście, że to starcie może zakończyć się w 30 sekund nokautem ze strony Northcutta, bo jest młodszy, bardziej eksplozywny i z pewnością też lepszy w stójce, ale liczę, że w jakiś sposób Aokiemu uda się to sprowadzić (a może nawet nie sprowadzić) i w jakiś sposób poddać Northcutta. Bardziej tu liczę na ogromne doświadczenie Aokiego i błąd ze strony Northcutta (który pewnie będzie bał się parteru jak ognia).

Kurs 3.15, było więcej, ale wyleciała mi ta walka całkowicie z głowy.
Nie wiem co tam się odjebało ale prawdopodobnie Northcutt wypadł a za niego wskoczył Lineker :confused:
 
Back
Top