Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jakieś wstępne oceny Gastelum @2.04 vs Brady? Kelvin schodzi wagę niżej. Chyba jedyne zagrożenie dla Kelvina to grappling, mimo wszystko w wadze niżej powinien być silniejszy, gdzie dość dobrze radził sobie z większymi przeciwnikami. Walka Belal vs Brady pokazała, że stójkowo Sean odstaje i Kelvin powinien być minimum jeden poziom wyżej.
 
Jakieś wstępne oceny Gastelum @2.04 vs Brady? Kelvin schodzi wagę niżej. Chyba jedyne zagrożenie dla Kelvina to grappling, mimo wszystko w wadze niżej powinien być silniejszy, gdzie dość dobrze radził sobie z większymi przeciwnikami. Walka Belal vs Brady pokazała, że stójkowo Sean odstaje i Kelvin powinien być minimum jeden poziom wyżej.
Dla mnie Brady faworytem, choć po blamażu z "forget the name" bałbym się na to stawiać.
 
Craig 3.68. Kurs zachęca, grapplingowo wydaje mi się, że jednak Craig może mieć lekka przewagę. Za drobne próbuję
 
:corn:
1000002079.jpg
 
A myślałem że będę miał bellatorra 7/7 ...ładnie Amasov się popisał muszę SB ta walkę zobaczyć.duza niespodzianka
 
Bandura przed czasem. Jak ujdzie tlen to Szeli padnie. Bandura pokazał się z dobrej strony z Alanem na towarze. Szeliga oprócz cepa zabójcy raczej nie powinien zagrozić. Kurs 3 gdzie Bandura trenował boks, wyglądał dobrze z dobrym strikerem jak Alan i do tego małe rękawice, napawają optymizmem.
 
Rekordzista @2.07 - Szuli może i jest w miarę dobry, ale mimo wszystko Wojtek powinien mieć sporą przewagę typowo bokserską. Dochodzą dodatkowo dobre warunki fizyczne. Wyżej stawiam wygraną Sobierajskiego nad Pająkiem niż Szuliego nad Jackiewiczem.
 
Takie tam moje przemyślenia przed świętami:

UFC
Kape @1.43 vs Nicolau - Kape powinien wybronić obaleń, a w stójce ma więcej mocy i jest celniejszy/bardziej aktywny.
Moreno @1.47 vs Albazi - tej walki by nie było gdyby nie wałek dla Albaziego w walce z Kaiem. Ogólnie Moreno jest topem tej dywizji. Szczęka z granitu, dobra stójka, i świetny grappling i doświadczenie 5 rundowe. Jedyne zagrożenie jakie widzę to początkowe rundy.
Jourdain @1.47 vs Woodson - Lepiej poukładany stojkowo, lepsi przeciwnicy w rekordzie. Dodatkowo większa wszechstronność w stójce. Jedyny minus to grosze warunki fizyczne, ale myśle, że posypią się lowkicki i może zetnie Woodsona.
Simon vs Bautista -

UFC Underdogi:
MVP @2.18 vs Holland - Stójkowo widzę, przewagę MVP. Wiadomo, że Holland bardziej sprawdzony na tle UFC, ale MVP oprócz przegranej w Limą, wyglądał dobrze z innymi przeciwnikami. Pewnie czeka nas stójkowa wojna, a w stójce widzę większą wszechstronność MVP.
Neal @2.77 vs Garry - Ian nadal mnie nie przekonuje. Neal ma jak najbardziej szansę ustrzelić Machado, który jest dziurawy. Dodatkowo nie wiadomo jak nastawienie psychiczne Iana.

Do zastanowienia:
Allen @2.28 vs Evolev - wiadomo jaki będzie gameplan Mosvara. Jeśli Allen wybroni obalenia to może to jak najbardziej ugrać

KSW:
Stasiak @1.65 vs Soldaev - Myślę, że Stasiak mimo wieku, ma nadal możliwość na pokonanie tak młodego zawodnika. Daniel pokazał jak łatwo zniwelować atuty Soldaeva. Liczę na starego lisa.

Do zastanowienia:
Miracea @1.67 vs Brichta - Wypadek z Szymańskim? Ciężko stwierdzić bo po przegranej Miracea wychodzi jako inny zawodnika. Typ ma uderzenie dobry tdd. Pytanie tylko czy starczy na Brichte. Wydaje mi się jednak, że fizycznie może mieć lekką przewagę.

KSW Underdog
Polischuck vs Martins @2.1 - ja rozumiem wycieranie maty Martinsem przez Surdyna, ale typ pokazuje, że może ustrzelić każdego nawet w ostatniej rundzie. Tu pewnie bukmacherzy przewidują podobny scenariusz. Ostatnia walka z Heldem pokazała jednak, że fizyczność może wprowadzić problem w gameplanie.

Cloud MMA:
Wielki Bu @1.5 vs Denis - Daniel już pokazał, że raczej stójka Denisa nie robi wrażenia na prawdziwych ciężkich. Bu stójkowo wyglądał dobrze, myślę, że na Denisa wystarczy. Z f2f wydaje się, że jednak Denis nie jest pewny tak jak z wcześniejszymi przeciwnikami. Z tego co mówili zasady chyba k1, a to jak wiemy może być ciekawe ponieważ nie wiadomo jak noga Denisa.

Rekordzista @2.06 vs Szuli - j.w.
 
Back
Top