Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@KilerMMA co tydzien wchodzisz i smiejesz sie z nietrafionych typow? :beczka:
ale musisz miec smutne jak pizda zycie...
Toć przecież to jest "słynny" Pudzian zarówno tutaj i jak na forumbukmacherskim to samo. Coś nie wejdzie to krytyka. Dajcie mu spokój niech nikt nie reaguje to sam zrezygnuje, chociaż kto wie bo pod kopułą tam nie równo.
 

backing-you-get-yours.gif
 
To co Paczuski @1.4 vs Materla? Po ostatniej walce z Groovem, jeśli Michał nie sprowadzi za pierwszym razem to raczej szybko przegra przed czasem.
 
Na Betclick są kursy na:
Dober @1.48 - wszechstronniejszy, bardziej niebezpieczny zawodnik. Frevola raczej nie będzie w stanie utrzymać Dobera na glebie. W stójce Dober ma betonową szczękę a i ma czym ustrzelić.

Jourdain @1.35 - W stójce będzie deklasacja. Kron nie walczył od 2019 r. Wiadomo, że największe zagrożenie do parter, ale statystyki 25% sprowadzeń i przyjmowanie 8 ciosów na minutę robią swoje. Przegrana z Woodem to nie wstyd. Z Burgosem (pomimo wygranego zakładu) też wygrał. Ja pobieram.

Evlovev @1.35 - Myślę, że Mosvar będzie w stanie zniwelować po prostu największe zagrożenie czyli parter. Druga sprawa to niewiadomo jaki wpływ na Mitchela miała przegrana. Niby niechciał już walczyć a teraz nagle tak. Ogólnie chłop wydaje się niestabilny. Dodatkowo statystycznie jest dużo mniej aktywny w stójce, co pewnie po zniwelowaniu parteru będzie grą do jednej bramki.
 
Na Betclick są kursy na:
Dober @1.48 - wszechstronniejszy, bardziej niebezpieczny zawodnik. Frevola raczej nie będzie w stanie utrzymać Dobera na glebie. W stójce Dober ma betonową szczękę a i ma czym ustrzelić.

Jourdain @1.35 - W stójce będzie deklasacja. Kron nie walczył od 2019 r. Wiadomo, że największe zagrożenie do parter, ale statystyki 25% sprowadzeń i przyjmowanie 8 ciosów na minutę robią swoje. Przegrana z Woodem to nie wstyd. Z Burgosem (pomimo wygranego zakładu) też wygrał. Ja pobieram.

Evlovev @1.35 - Myślę, że Mosvar będzie w stanie zniwelować po prostu największe zagrożenie czyli parter. Druga sprawa to niewiadomo jaki wpływ na Mitchela miała przegrana. Niby niechciał już walczyć a teraz nagle tak. Ogólnie chłop wydaje się niestabilny. Dodatkowo statystycznie jest dużo mniej aktywny w stójce, co pewnie po zniwelowaniu parteru będzie grą do jednej bramki.

Sorry, ale mam wyłączone powiadomienia. Frevoli bym nie skreślał, osobiście poniżej 1,6 nie lubię grać ludzi pokroju Dobera, który jak nie urwie głowy zazwyczaj przegrywa. Frevoli szczęka może nie jest wybitna, ale wymęczyć potrafi i zapaśniczo ma niemałe szanse z Drew.


Zabijamy. Takie okazje trzeba łapać.

Whittaker @1.65 vs Du Plessis


Skoro jesteśmy przy kursach z marzeń i snów, to ja połapałem Roberta po 2,3
:dc:

1,65 nigdzie nie ma, betlclika nie liczę, bo tam można grać po 50 zł, zresztą i tam już zostały wióry jak się spiska zleciały.
 
Rodriguez @1.45 - raczej powinna ugrać, do porażki z Lemos wyglądała świetnie. Stójkowo raczej różnica poziomów pytanie tylko czy wybroni obaleń. Osobiście gram, w dublach z ww. Jednak trzeba pamiętać, że to walka bab.
 
Back
Top