Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Co sądzicie? Pasha @1.42 vs Dubie @2.46 przecież to najprawdopodobniej będzie mieć podobny przebieg jak walka z Alberto.
 
pasha musi zbijac do 79.5 ;/
Ostatnio ważył 87.8 kg a docięty już był. Kurczę ciężko przewidzieć jak to na niego wpłynie. Dubiel ważył 83.8 kg a Alberto 85 kg. Mimo wszystko gabarytowo powinien mieć znaczną przewagę. Druga sprawa, że podobno sporo ćwiczył przed debiutem. Dubiel nokautującego ciosu nie posiada. Jedyne czym może zagrozić to zapasy i trzymanie, ale czy będzie na tyle silny?
 
Ostatnio ważył 87.8 kg a docięty już był. Kurczę ciężko przewidzieć jak to na niego wpłynie. Dubiel ważył 83.8 kg a Alberto 85 kg. Mimo wszystko gabarytowo powinien mieć znaczną przewagę. Druga sprawa, że podobno sporo ćwiczył przed debiutem. Dubiel nokautującego ciosu nie posiada. Jedyne czym może zagrozić to zapasy i trzymanie, ale czy będzie na tyle silny?
pamietaj, ze pashe meczy pare kontuzji, np. pleców czy kolana
 
Tak ? Na pewno ?
Z tego co sie dowiedziałem to jest uwzględniony :kis:

Nie pykło :cool: pseudo znaffco
Jeśli nawet, to grając za 50pln jednostka to nawet na to Zakopane nie odłożysz. Chyba, że jednak będziesz je zwiedzał online przez widok z mapy Google i przegryzał oscypkiem z Biedronki za te profity aby poczuć klimat.
 
jest i on.. orzel :śmiech:
Bez tytułu.png
 
Mogę naskarżyć gdzie trzeba jak będzie trzeba dla dobra atmosfery. Brzydzę się prawilniactwem więc dajcie znać jak coś
 
Pierwsza paczka.
Dwa Izydory na dzisiaj z LFA od Zabójcy.

Barbosa @1.22
Idrisov @1.20


Sam już nie wiem który jest większym mismatchem :cool:
 
Nie wydaje się Wam, że kursy na Islama i Maddalene są zdecydowanie zaniżone?
Tak jak uważam, że Volkan jest top piórkowym, tak też uważam, że jest bez szans z Islamem. Taka przepaść warunków fizycznych jest nie do przeskoczenia. Dodajmy do tego, że niektórzy twierdzą, że Volkan ma świetne zapasy defensywne, a z jego stójką ma szanse - tylko... Kto miał je (te zapasy) zweryfikować? No właśnie. A nawet jakby się okazało, że walka byłaby bez parteru, nadal widzę przewagę Makhacheva (klincz).
 
Back
Top