Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Co sądzicie? Pasha @1.42 vs Dubie @2.46 przecież to najprawdopodobniej będzie mieć podobny przebieg jak walka z Alberto.
 
pasha musi zbijac do 79.5 ;/
Ostatnio ważył 87.8 kg a docięty już był. Kurczę ciężko przewidzieć jak to na niego wpłynie. Dubiel ważył 83.8 kg a Alberto 85 kg. Mimo wszystko gabarytowo powinien mieć znaczną przewagę. Druga sprawa, że podobno sporo ćwiczył przed debiutem. Dubiel nokautującego ciosu nie posiada. Jedyne czym może zagrozić to zapasy i trzymanie, ale czy będzie na tyle silny?
 
Ostatnio ważył 87.8 kg a docięty już był. Kurczę ciężko przewidzieć jak to na niego wpłynie. Dubiel ważył 83.8 kg a Alberto 85 kg. Mimo wszystko gabarytowo powinien mieć znaczną przewagę. Druga sprawa, że podobno sporo ćwiczył przed debiutem. Dubiel nokautującego ciosu nie posiada. Jedyne czym może zagrozić to zapasy i trzymanie, ale czy będzie na tyle silny?
pamietaj, ze pashe meczy pare kontuzji, np. pleców czy kolana
 
Tak ? Na pewno ?
Z tego co sie dowiedziałem to jest uwzględniony :kis:

Nie pykło :cool: pseudo znaffco
Jeśli nawet, to grając za 50pln jednostka to nawet na to Zakopane nie odłożysz. Chyba, że jednak będziesz je zwiedzał online przez widok z mapy Google i przegryzał oscypkiem z Biedronki za te profity aby poczuć klimat.
 
jest i on.. orzel :śmiech:
Bez tytułu.png
 
Mogę naskarżyć gdzie trzeba jak będzie trzeba dla dobra atmosfery. Brzydzę się prawilniactwem więc dajcie znać jak coś
 
Kawul ty skurwysynu, że nie pochwalił się takim transferem? Wiesz, że odpad z ufc ale jakie nazwisko!!!

1675779312962.png
 
Pierwsza paczka.
Dwa Izydory na dzisiaj z LFA od Zabójcy.

Barbosa @1.22
Idrisov @1.20


Sam już nie wiem który jest większym mismatchem :cool:
 
Nie wydaje się Wam, że kursy na Islama i Maddalene są zdecydowanie zaniżone?
Tak jak uważam, że Volkan jest top piórkowym, tak też uważam, że jest bez szans z Islamem. Taka przepaść warunków fizycznych jest nie do przeskoczenia. Dodajmy do tego, że niektórzy twierdzą, że Volkan ma świetne zapasy defensywne, a z jego stójką ma szanse - tylko... Kto miał je (te zapasy) zweryfikować? No właśnie. A nawet jakby się okazało, że walka byłaby bez parteru, nadal widzę przewagę Makhacheva (klincz).
 
Back
Top