Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Z koszalinem sobie chociaz poradzicie?
Zdecyduj sam.

Mi już Gniezno zamyka trochę k po wczoraj i dzisiejszej 1lidze Pogoni a coś jeszcze dograłem.

To jest mecz dla nas o miejsce w 6 i grupie mistrzowskiej, tym bardziej że teraz Perła i Jarki na wyjeździe i ZL u siebie i o pkt będzie piekielnie trudno.
Na plus tyle że jak popatrzysz na Koszalin i znajdziesz ich liderkę to w nowym sezonie będzie pszczoła tak mówią..
 
A ja mam pytanie, tak szczerze - czy jest chociaż jedna osoba stąd, która jest w tej mitycznej zamkniętej grupie?? i nie mówię tutaj o omnibecie
 

Attachments

  • 328492474_3367202226867188_4917586052918379154_n.jpg
    328492474_3367202226867188_4917586052918379154_n.jpg
    217.9 KB · Views: 31
to ten co ma -79.31% yieldu w styczniu :juanlaugh:

A z ciekawości ogólny rozrachunek jest na plusie czy minusie jest ? Jak by ktoś grał z nim od początku tak aby sobie dorobić trochę na chipsy i wyjście do kina. Bo się zastanawiam czy nie kupić :bayan:
Np. jedna jednostka = 50 zł bym grał

Warto bo jak ma minus to podziękuje
 
A z ciekawości ogólny rozrachunek jest na plusie czy minusie jest ? Jak by ktoś grał z nim od początku tak aby sobie dorobić trochę na chipsy i wyjście do kina. Bo się zastanawiam czy nie kupić :bayan:
Np. jedna jednostka = 50 zł bym grał

Warto bo jak ma minus to podziękuje
Chyba warto bo jeden ziomek cytuje "Pudzian nie wiem gdzie się podziewałeś tyle czasu, ale dla mnie jesteś na tym forum kozakiem. Mam w cholerę szacunku do Twojej osoby. Dzięki Twoim typom na UFC w 2014 zgarnąłem kilkadziesiąt tysięcy złotych i mogłem powrócić z Anglii do kraju! Pozdrawiam i powodzenia." :applause: Pozamiatane!!! :tiphatb:
 
A z ciekawości ogólny rozrachunek jest na plusie czy minusie jest ? Jak by ktoś grał z nim od początku tak aby sobie dorobić trochę na chipsy i wyjście do kina. Bo się zastanawiam czy nie kupić :bayan:
Np. jedna jednostka = 50 zł bym grał

Warto bo jak ma minus to podziękuje
Abonament by się ledwo zwrócił. A jak grane w PL to na minus, bo ten yield nie uwzględnia podatku. P.S. Nie dziękuj, tylko jeździj dalej palcem po mapie w kierunku Zakopane.
 
Back
Top