Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Za 200 to ja mówię sprawdzam np. już Ci podam z góry na Wtorek Gniezno w Kobierkach. Będzie pewnie ponad 10 kurs który nie oddaje nic. Pewnie Kobierki wygrają, ale jakieś szanse mamy, nawet dużo większe niż kursy pokażą, szczególnie patrząc na formę i na to że cały skład te 8 zostaje w Gnieźnie, mimo iż musieliśmy konkurować $$ z perłą i KGHM.

Tak ? To nawet skali nie było na handicap :facepalm:
Dostać wpierdol 14 to naprawdę niezły wyczyn. Tak mi przykro.
No ale jak podobno trenerowi to zwisa i powiela hee.
Sprawdzam gdzie te 200 ?
 
Tak ? To nawet skali nie było na handicap :facepalm:
Dostać wpierdol 14 to naprawdę niezły wyczyn. Tak mi przykro.
No ale jak podobno trenerowi to zwisa i powiela hee.
Sprawdzam gdzie te 200 ?

Zagrały najsłabszy mecz odkąd jestem w klubie co nie zmienia faktu że do 20min prowadziły bo KPR grał fatalnie.
I wolę wpierdolić 200 na kursie 8,60 niż na 1,20

Nie polecałem tego przecież a wjebałem 600 co nic nie zmienia.
 
Lepiej się z tym czujesz ? Jak po większym ? :friends:
Przegrana To przegrana mniej kasy w kieszeni.


W dupie to mam.
Jakby mnie nie było stać to bym nie zagrał i tyle.

U nas przynajmniej bilans się zgadza i yeald.

A każdy sam oceni kto jak typuje:cool:
 
Jutro PFL Series. Mocny i dobry Izydor na zabicie podatku. Ja grałem po @1.20.
:cool:

Michelle Montague @1.21


Rywalka to szrot i bum. Wystarczy zerknąć co prezentuje. Nędza we wszystkim. Mon to dobra grapplerka z tytułami zapaśniczymi. Trenująca z elitą kobiecego MMA. Powinno być bardzo łatwo przed czasem.
 
ONE Championship

Allisson Barbosa @1.85
Shannon Wiratchai @1.45

Ten Allisson Barbosa to ma w ogóle ciekawą adnotację na swoim profilu tapology. Jeszcze takiej nie widziałem :frankapprove:.


1675413385518.png
 
Gracie tego fejma? jak ten Ferari z cardio stoi?
ferrari zazwyczaj dużo pierdoli, a potem po pierwszej cepeliadzie jest dętka - wystarczy, że Łaszczyk nie da się przewrócić i przetrzyma 'szarżę' (choć nie wierzę, że Miras Gracie każe farmazonowi boksować, pytanie tylko czy ego nie bedzie glosniejsze od naroznika)

moje typy z innego tematu:

Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Kamil “Szczurek” Łaszczyk
Cezary “Czarmagedon” Jóźwik vs. Tomasz “Gimper” Działowy
Wacław “Wac Toja” Osiecki vs. Sebastian “Alterboy” Fabijański
Alan Kwieciński
vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – walka w formule K-1
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs. Michał “Boxdel” Baron – walka w klatce rzymskiej
Filip “Filipek” Marcinek vs. Robert Karaś – walka w formule K-1
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr “Szeli” Szeliga – walka w formule K-1
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs. Wiktoria “Wiki” Jaroniewska
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Marcin “Rafonix” Krasucki
 
Jóźwiak 2.50 już jest, te kursy to chyba przez klatkę rzymską tak poszły w górę, bo normalnie to przecież grubas nie powinien wygrać, ale tak łatwiej będzie się przewrócić i leżeć na Jóźwiaku :lol:
 
Jóźwiak 2.50 już jest, te kursy to chyba przez klatkę rzymską tak poszły w górę, bo normalnie to przecież grubas nie powinien wygrać, ale tak łatwiej będzie się przewrócić i leżeć na Jóźwiaku :lol:
ja w jakis sposób czuję, że boxdel może nie uciągnąć tego psychicznie, dlatego wydaje mi się, że Jóźwiak powinien go zrobić - zwłaszcza uwzględniając to, że dwie bomby z partyzanta na prezesie fenu wrażenia nie zrobiły
 
Jutro PFL Series. Mocny i dobry Izydor na zabicie podatku. Ja grałem po @1.20.
:cool:

Michelle Montague @1.21


Rywalka to szrot i bum. Wystarczy zerknąć co prezentuje. Nędza we wszystkim. Mon to dobra grapplerka z tytułami zapaśniczymi. Trenująca z elitą kobiecego MMA. Powinno być bardzo łatwo przed czasem.
Serio ta Woods taka słaba? Szukałem na necie wideo z nią w akcji i znalazłem tylko info że zdobyła jakiś pas w 7 sekund no i że trenuje u Mckee. Na tapo też bez walk, stąd jestem zdziwiony tym betem.
 
Serio ta Woods taka słaba? Szukałem na necie wideo z nią w akcji i znalazłem tylko info że zdobyła jakiś pas w 7 sekund no i że trenuje u Mckee. Na tapo też bez walk, stąd jestem zdziwiony tym betem.

Czyli bardzo kiepsko szukałeś jak nie znalazłeś jej walki :cool:
 
Back
Top