Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Grywasz kursy większe od 1.4?
Czy tylko takie mizerie grywasz i raz na jakiś czas jesteś ofiarą takowych pewniaków. Nawet na zbicie podatku kursy niesatysfakcjonujące jak na jeden z najbardziej nieprzewidywalnych sportów.
 
Grywasz kursy większe od 1.4?
Czy tylko takie mizerie grywasz i raz na jakiś czas jesteś ofiarą takowych pewniaków. Nawet na zbicie podatku kursy niesatysfakcjonujące jak na jeden z najbardziej nieprzewidywalnych sportów.

Tak gram :cool:
Na prywatnych tutaj pseudo czacie graja nawet często kursy rzędu @1.15 za grube siano :cool: i to sporty walki, to dopiero są ofiary
 
Tak gram :cool:
Na prywatnych tutaj pseudo czacie graja nawet często kursy rzędu @1.15 za grube siano :cool: i to sporty walki, to dopiero są ofiary

Dzisiaj Pudzian u nas takie 1,15 latały. Dubelek @2,87.

Prawie jak u Ciebie, ale ja nie znam się.
I pokaż mi jeden z tych typów gdzieś na polskich forach
 

Attachments

  • Screenshot_20230128-192505.png
    Screenshot_20230128-192505.png
    555.9 KB · Views: 91
Przecież on nie może trafić chociaż ani 1 z 3 ostatnich typów tzw. "pokrywaczy podatków", nie ma na świecie człowieka co by aktualnie za taką kupę zapłacił 50 gr
 
Przecież on nie może trafić chociaż ani 1 z 3 ostatnich typów tzw. "pokrywaczy podatków", nie ma na świecie człowieka co by aktualnie za taką kupę zapłacił 50 gr

Kolejna fujara która odzywa się po porażkach jak była seria wygranych to siedziałeś cicho jak szczur. Mało tego pewnie większość grałeś. Pozdrawiam serdecznie :hi:

Może zacznij podawać co grasz pośmiejemy się wspólnie :cool:
 
A dziękuję bardzo dobrze.
W plecy dokładnie 200 zł.
:friends:

A u ciebie jak ostatnio ?


I za to Zakopane??? Powiedz jak to robisz..

I przestań się srać do nas i wypominać Loske po 1,15 bo to było dawno temu i raz.
I nie zaglądaj innym do portfela tylko weź się za pracę a nie opierdalac socjal to nie będziesz przeżywać izydorow i będzie Cię stać na grę.

Liczy się bilans i yeald roczny.
 
Fury FC dzisiaj wieczorem :cool:

Kody Steele @1.23 Fortuna

Bardzo dobry grappler, utytułowany nie powinien mieć problemów z kolejnym słabym rywalem. Izydor.

Po drugie mówi to jakiś psychol który ma niebywały uraz do mnie hahaha który to ostatnio pierwszy przyleciał i śmiał się z przegranego typu :cool:
 
Last edited:
Nie Ja mówię o ostatnich jeszcze grudniowych izydorkach po @1.15
Nie było takich ?
Nie latały tam u was takie i podobne ?
Oczywiście później przegrane :cry:

Zamieniam się w słuch, jakie to 1,15 latało w grudniu.
W grudniu i przełom stycznia graliśmy Globy, Belka, ręczną i BOP.

I jak to jest u Was że jak 2x1,20 wejdzie to jest Zakopane a jak nie wejdzie to za 200 zagrane??


Za 200 to ja mówię sprawdzam np. już Ci podam z góry na Wtorek Gniezno w Kobierkach. Będzie pewnie ponad 10 kurs który nie oddaje nic. Pewnie Kobierki wygrają, ale jakieś szanse mamy, nawet dużo większe niż kursy pokażą, szczególnie patrząc na formę i na to że cały skład te 8 zostaje w Gnieźnie, mimo iż musieliśmy konkurować $$ z perłą i KGHM.

Różnica między nami jest taka że my pokazujemy naprawdę jak gramy, ile wygrywamy i ile przegrywamy a nie zaklinamy rzeczywistość jak Ty czy Fabien którym z matematyki nie wychodzi nic.
Tylko oczywiście stawkowanie jest takie że zielone są grubo a czerwone za drobne.
 
Zamieniam się w słuch, jakie to 1,15 latało w grudniu.
W grudniu i przełom stycznia graliśmy Globy, Belka, ręczną i BOP.

I jak to jest u Was że jak 2x1,20 wejdzie to jest Zakopane a jak nie wejdzie to za 200 zagrane??


Za 200 to ja mówię sprawdzam np. już Ci podam z góry na Wtorek Gniezno w Kobierkach. Będzie pewnie ponad 10 kurs który nie oddaje nic. Pewnie Kobierki wygrają, ale jakieś szanse mamy, nawet dużo większe niż kursy pokażą, szczególnie patrząc na formę i na to że cały skład te 8 zostaje w Gnieźnie, mimo iż musieliśmy konkurować $$ z perłą i KGHM.

Różnica między nami jest taka że my pokazujemy naprawdę jak gramy, ile wygrywamy i ile przegrywamy a nie zaklinamy rzeczywistość jak Ty czy Fabien którym z matematyki nie wychodzi nic.
Tylko oczywiście stawkowanie jest takie że zielone są grubo a czerwone za drobne.
Moze nie 10 a 6,8. Czyli mozna delikatnie probowac takie +4.5 Gniezno
 
Twój wybór.

Ja nie polecałem, napisałem tylko nieobiektywnie że kursy nie oddają rzeczywistości obecnej.

Handi nie polecam z tego względu że jak mecz się nie ułoży i nie będzie szans na wynik to wyjdzie na ostatnie 15min drugi garnitur który normalnie wchodzi tylko żeby ta ósemka podstawowa napiła się wody i odetchnęła minutę i będzie odjazd jak z ZL.

Tak tylko bo się nie znam, żeby ktoś się nie sugerował. Bo nasz trener wychodzi z założenia że -3 czy -10 to jeden uj i nie idzie z tym dyskutować
 
Back
Top