Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tomasik to był jeden z pewniejszych betów :facepalm: żałosna jełopa która się wyśmiewała ostatnio z innych. Karma szybko dopadła.:cool:
nie mam zamiaru się wdawać z tobą w twoje psychiczne gierki, przypomnę tylko że sam się wyjebałeś na Narkunie xD

przykre to jest że są tutaj ludzie twojego pokroju, zamiast sobie pomagać bo przecież siedzimy w tym wszystkim razem to ty kurwa czekasz tylko aż powinie się komuś noga

ze względu na jakąś tam znajomość nie będę ci ubliżał i nie mam zamiaru już się odnosić co do ciebie a ty brnij w to co robisz dalej i rób z siebie pośmiewisko
 
nie mam zamiaru się wdawać z tobą w twoje psychiczne gierki, przypomnę tylko że sam się wyjebałeś na Narkunie xD

przykre to jest że są tutaj ludzie twojego pokroju, zamiast sobie pomagać bo przecież siedzimy w tym wszystkim razem to ty kurwa czekasz tylko aż powinie się komuś noga

ze względu na jakąś tam znajomość nie będę ci ubliżał i nie mam zamiaru już się odnosić co do ciebie a ty brnij w to co robisz dalej i rób z siebie pośmiewisko
Zawsze to powtarzam, że jesteśmy tu na forum jednym Teamem. MY vs Bukmacher.
 
Osobiście próbuję za drobne:

Savannah Marshall @2.09

Poniżej rzeczy, które przekonały mnie do pogrania ww. betu.
Za:
+przewaga w warunkach fizycznych wzrost/zasięg: Marshal 182/182 | Shields 173/173
+ walka z 3 tymi samymi zawodniczkami co prawda w odstępach ok. 2 lat, ale jednak. Marshall odprawiała panie przed czasem (2/3), Claressa decyzją,
+ walka odbędzie się w Londynie, trybuny będą za Marshall,
+ Marshall prowadzona jest przez Petera Fury-ego,
+ częste zmiany kątów uderzeń oraz kombinacji góra dół,
+ świetny prosty,
+ częsta zmiana pozycji,
+ sporo nokautów w karierze,
+ Marshall wydaje się być bardziej mobilna niż wcześniejsze przeciwniczki, nie będzie tak stacjonarnym celem jak inne,
+ podbródek jest dobrą kontrą na chaotyczne sierpy w półdystansie.
Przeciw:
- jest wolniejsza niż Shields,
- nie walczyła jeszcze z taką zawodniczką jak Claressa,
- Shields jest mocna z kontry,
- Claressa lepsza w półdystansie, ale jednak chaotyczna
- kondycja ze wskazaniem na Shields
Równe:
Sporo emocji dla jednej i drugiej. Jedna chce zmazać amatorską porażkę inna zdobyć tytuły.
Neutralne:
=wygrana z Shields podczas kariery amatorskiej,
-
 
nie zmieściło się ale był jeszcze taira po 1.36
Screenshot_20221016-093930.jpg
 
Madsen @2.4 - Drakar ma podejrzaną kondycje, Madsen radzi sobie coraz lepiej, widać u niego progres patrząc na jego początkowe pojedynki. Zapasy na najwyższym poziomie, na które musi każdy zważać . Ostatnio kilka wygrał z Pichelem. Stary trener Drakara, aktualnie trenuje Madsena, co nieco powinno im to pomóc jeśli chodzi o taktykę. Cejudo pomaga Madsenowi w przygotowaniach. Cejudo widać, spełnia się w karierze trenera i to z sukcesami (przygotowanie Figueredo do rewanżu z Moreno). Ogólnie wydaje mi się, że zapasy przeważą jeśli chodzi o wynik pojedynku.


Kattar @1.8 - dużo lepiej poukładana stójka, dobry tdd, doświadczenie 5 rundowe, w ostatnich pojedynkach większość to top 10. Nie widzę, Allena z tymi umiejętnościami stójkowymi (cepeliada z podłączonym Hookerem), a zapasy raczej mu nie pomogą. Ciężko nie wskazać jako słusznego faworyta Calvina. Martwi trochę ostatni pojedynek, w którym po raz kolejny przeszedł wojnę.
 
Madsen @2.4 - Drakar ma podejrzaną kondycje, Madsen radzi sobie coraz lepiej, widać u niego progres patrząc na jego początkowe pojedynki. Zapasy na najwyższym poziomie, na które musi każdy zważać . Ostatnio kilka wygrał z Pichelem. Stary trener Drakara, aktualnie trenuje Madsena, co nieco powinno im to pomóc jeśli chodzi o taktykę. Cejudo pomaga Madsenowi w przygotowaniach. Cejudo widać, spełnia się w karierze trenera i to z sukcesami (przygotowanie Figueredo do rewanżu z Moreno). Ogólnie wydaje mi się, że zapasy przeważą jeśli chodzi o wynik pojedynku.


Kattar @1.8 - dużo lepiej poukładana stójka, dobry tdd, doświadczenie 5 rundowe, w ostatnich pojedynkach większość to top 10. Nie widzę, Allena z tymi umiejętnościami stójkowymi (cepeliada z podłączonym Hookerem), a zapasy raczej mu nie pomogą. Ciężko nie wskazać jako słusznego faworyta Calvina. Martwi trochę ostatni pojedynek, w którym po raz kolejny przeszedł wojnę.

O ile Madsena biore z pocalowaniem w sygnet po takim kursie tak jak lubie Calvina to nie skreslalbym Allena, tu taktyka bedzie w chuj kluczowa, skracanie dystansu. Jak Calvin bedzie dobrze skracal to faktycznie warto sie pokusic, na dystans Allen wydaje mi sie ze moze dawac rade.
 
Madsen @2.4 - Drakar ma podejrzaną kondycje, Madsen radzi sobie coraz lepiej, widać u niego progres patrząc na jego początkowe pojedynki. Zapasy na najwyższym poziomie, na które musi każdy zważać . Ostatnio kilka wygrał z Pichelem. Stary trener Drakara, aktualnie trenuje Madsena, co nieco powinno im to pomóc jeśli chodzi o taktykę. Cejudo pomaga Madsenowi w przygotowaniach. Cejudo widać, spełnia się w karierze trenera i to z sukcesami (przygotowanie Figueredo do rewanżu z Moreno). Ogólnie wydaje mi się, że zapasy przeważą jeśli chodzi o wynik pojedynku.


Kattar @1.8 - dużo lepiej poukładana stójka, dobry tdd, doświadczenie 5 rundowe, w ostatnich pojedynkach większość to top 10. Nie widzę, Allena z tymi umiejętnościami stójkowymi (cepeliada z podłączonym Hookerem), a zapasy raczej mu nie pomogą. Ciężko nie wskazać jako słusznego faworyta Calvina. Martwi trochę ostatni pojedynek, w którym po raz kolejny przeszedł wojnę.

Madsen nie ma czasem problemów z cardio? Bo coś mi się przypomina, jak nie to z powodzeniem.
 
W ostatnich pojedynkach wyglądał nieźle
Nie jarałbym się tak kursem na Madsena, Klose ciężki do obalenia a do skontrolowania w parterze już w ogóle. W stójce też dobrze sobie radzi więc szczerze mówiąc taki średni ten bet do polecenia.
 
W ostatnich pojedynkach wyglądał nieźle
No chyba nie do końca, zacząłem sobie analizować ostatnie starcia i pamiętam, że z Gnidą to lekkim wałem przepchnął tę deczyję, a taki Hubbard urwał mu 3r.

Edit: Pichel też mu czasem rundy nie urwał?
 
Nie jarałbym się tak kursem na Madsena, Klose ciężki do obalenia a do skontrolowania w parterze już w ogóle. W stójce też dobrze sobie radzi więc szczerze mówiąc taki średni ten bet do polecenia.

No chyba nie do końca, zacząłem sobie analizować ostatnie starcia i pamiętam, że z Gnidą to lekkim wałem przepchnął tę deczyję, a taki Hubbard urwał mu 3r.

Edit: Pichel też mu czasem rundy nie urwał?

Izydor na pewno nie, ale uważam kurs @2.4 za atrakcyjny.
 
Back
Top