Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Wiadomo ile minut runda? Bo rund chyba 3.
Czy tam ciągle jest ta okrągła mata bez siatki za którą się wypychają by punktować albo zyskać na czasie?
 
Wiadomo ile minut runda? Bo rund chyba 3.
Czy tam ciągle jest ta okrągła mata bez siatki za którą się wypychają by punktować albo zyskać na czasie?
Info ze strony WOTORE:
Czas trwania walki: aby walki były jeszcze bardziej widowiskowe, pojedynki w WOTORE 6 odbywać się będą na dystansie 3 rund, z czego pierwsze dwie będą trwały po 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego.

Dozwolone techniki: na WOTORE 6 dozwolone będą rozmaite, mieszane techniki walk. W trakcie walki zawodnicy będą mogli np. stosować wszystkie kopnięcia, także kiedy przeciwnik będzie znajdował się w parterze, używać łokci i uderzeń głową. Daje to zawodnikom pełny wachlarz możliwości, a widzom – gwarancję niezapomnianych emocji!

Czy owe zasady będą obowiązywać w walce Najman vs Jóźwiak, cholera wie. Nie widzę innej możliwości jak zakończenie w przeciągu dwóch rund. Przecież Najman w rękawicach od MMA nie dotrwał chyba ani razu do decyzji. A Jóźwiak nigdy nie walczył. Jeden i drugi są nieprzystosowani do zbierania ciosów bez rękawic.

Bet na Madsena @2.4 out. Kontuzja ACL u Klose
 
To morda na kłódkę szczawiu :cool:
Karma szybko dopada :tiphatb: Odbijesz Tomasiuku na spokojnie, luzik



Szczaw który się sam naśmiewał z innych ostatnio :facepalm:
Skąd wiesz, że grał Tomasika? To, że podaje na YT co wg niego jest pewne, to nie znaczy, że to gra, tak ci powiem
 
@Karwantes wyłapałeś jakies ciekawe bety z LFA/PFL/UAE/Rizin? Widze ze dodali troche gal na betclica, a czesto wylapujesz fajne typy na tych galach
Mordo słabo z czasem stoje w tym tygodniu a co za tym idzie odpuściłem analizy, na czuja nie chcę podawać żeby nikogo na mine nie załadować.
 
ale Yanka to wydymali, Gamera na 1. runde też


Polacy do boju!
 
Ok znowu mnie zrobili bez mydła na tym betclicu. Wchodząc w misje oktagon miałem listę pojedynków do wyboru aby wziąć udział w misji. Dodałem jedno spotkanie z Rizin. Dzięki temu nie łapie się na misje bo rizin rozliczali w niedziele po 6 rano a misja obejmowała spotkania rozliczane do 4 rano :) więc co po umieszczali Rizin na liście spotkań do misji? heh
 
Ok znowu mnie zrobili bez mydła na tym betclicu. Wchodząc w misje oktagon miałem listę pojedynków do wyboru aby wziąć udział w misji. Dodałem jedno spotkanie z Rizin. Dzięki temu nie łapie się na misje bo rizin rozliczali w niedziele po 6 rano a misja obejmowała spotkania rozliczane do 4 rano :) więc co po umieszczali Rizin na liście spotkań do misji? heh
W tym zepsutym do szpiku kości świecie oszustwo czyha na każdym kroku. Bądź ostrożny.
 
Ktoś gra Burgosa? Moraes obity, a Shane ma czym uderzyć. Raczej na drugą młodość Marlon-a niema co liczyć. Wiadomo, że w pierwszej rundzie jest niebezpieczny, ale Shane ma głowę z betonu.
 
Z Emmetem powinien paść a jednak ustał. Ogólnie z Barbozą skumulowały się obrażenia. Ostatnia walka w wykonaniu Shane-a pokazała, że chyba trochę zmądrzał i jednak używa częściej zapasów.
Burgos ma to do siebie że walczy bardzo nieodpowiedzialnie w defensywie co sprawia że nawet przy granitowej szczęce zawsze jest ryzyko nokautu. Emmet też go usadził na dupie ciosami i to 2 razy.
 
Burgos ma to do siebie że walczy bardzo nieodpowiedzialnie w defensywie co sprawia że nawet przy granitowej szczęce zawsze jest ryzyko nokautu. Emmet też go usadził na dupie ciosami i to 2 razy.
Zgadzam się, mimo wszystko Moraes to już cień samego siebie i taki Burgos jednak powinien wygrać, ale jest tak jak mówisz jest nieodpowiedzialny co źle się dla niego kończyło z Barboza i Kattarem. Jednak w walce z Jourdainem nie wdawał się w niepotrzebne bójki z tego co pamiętam i sprowadzał do parteru. Jeśli pierwszą rundę przetrzyma Marlona to raczej wygra bo Moraes kondycyjnie nie błyszczał w żadnej walce, a Burgos co by nie mówić nawet w 3 rundzie wyglądał przywozicie biorąc pod uwagę tempo walki.
 
Zgadzam się, mimo wszystko Moraes to już cień samego siebie i taki Burgos jednak powinien wygrać, ale jest tak jak mówisz jest nieodpowiedzialny co źle się dla niego kończyło z Barboza i Kattarem. Jednak w walce z Jourdainem nie wdawał się w niepotrzebne bójki z tego co pamiętam i sprowadzał do parteru. Jeśli pierwszą rundę przetrzyma Marlona to raczej wygra bo Moraes kondycyjnie nie błyszczał w żadnej walce, a Burgos co by nie mówić nawet w 3 rundzie wyglądał przywozicie biorąc pod uwagę tempo walki.
Moraes może i stary i past prime ale pierdolnięcie ma. Na początku walki jest zawsze i dla każdego niebezpieczny co pokazał m. in. z Dvalishvilim. Osobiście nigdy nie lekceważe takich szalonych zawodników.
 
@MrRoshi
Twój Avatar na miesiąc
2a62a861415955.5a7da5af88b83.png
 
Eric Shelton @1.80 - Fury FC:
Przeciwnik jakoś mnie nie przekonuje na tyle, żeby nie spróbować pograć weterana UFC i TUF. Wiek 31 co jak na tą kategorię daje jeszcze możliwość rozwoju. Sporo walk 23 (15-8-0) walki vs 12 (8-4-0). Doświadczenie powinno zrobić swoje. Zawodnik walczył m.in. z takimi zawodnikami jak Tim Eliot, Pantoja, Espinosa, Jared Brooks, Alex Perez. Jeśli przegrywał to przez decyzje. Ogólnie wydaje się rozsądnym zawodnikiem, kiedy trzeba zmienia płaszczyznę by zdobyć przewagę, nie wdaje się w bijatykę bez sensu. Najważniejszym czynnikiem będzie sprowadzenie do parteru i wymęczenie decyzji.
 
Back
Top