Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

U ruska over 0,5 rundy oznacza zakonczenie pierwszej rundy - ta zasada ma sie do wszystkich gal spod kategorii "sporty walki" w tym KSW. Czasowe over 0,5 ma zastosowanie tylko do UFC.
Ok. Dzięki, sorry za błedną informację, ale tak czy inaczej 1.66 że walka wyjdzie do drugiej rundy nie wygląda źle.
 
Usyk - Joshua
Co jeżeli Usyk będzie odrobinę wolniejszy niż w pierwszej walce, a Joshua odrobinę szybszy? W końcu wiek, determinacja i sędziowie powinni być po stronie AJ.
A ewentualny trzeci pojedynek sprzeda się równie dobrze

Joshua dec 9.0 STS :bleed:
 
Usyk - Joshua
Co jeżeli Usyk będzie odrobinę wolniejszy niż w pierwszej walce, a Joshua odrobinę szybszy? W końcu wiek, determinacja i sędziowie powinni być po stronie AJ

Joshua dec 9.0 STS :bleed:
Joshua to chyba zszedł trochę z mięśnia, cardio będzie miał lepsze niż ostatnio. Dla mnie tu będzie decyzja, oby na Antka korzyść.
 
Usyk - Joshua
Co jeżeli Usyk będzie odrobinę wolniejszy niż w pierwszej walce, a Joshua odrobinę szybszy? W końcu wiek, determinacja i sędziowie powinni być po stronie AJ.
A ewentualny trzeci pojedynek sprzeda się równie dobrze

Joshua dec 9.0 STS :bleed:

Joshua to chyba zszedł trochę z mięśnia, cardio będzie miał lepsze niż ostatnio. Dla mnie tu będzie decyzja, oby na Antka korzyść.
No i przekonali. 100 na Joshue by DEC
 
Usyk - Joshua
Co jeżeli Usyk będzie odrobinę wolniejszy niż w pierwszej walce, a Joshua odrobinę szybszy? W końcu wiek, determinacja i sędziowie powinni być po stronie AJ.
A ewentualny trzeci pojedynek sprzeda się równie dobrze

Joshua dec 9.0 STS :bleed:
Joshua to chyba zszedł trochę z mięśnia, cardio będzie miał lepsze niż ostatnio. Dla mnie tu będzie decyzja, oby na Antka korzyść.
No i przekonali. 100 na Joshue by DEC
 
Milosnicy czarnuchow, zapomnialem dodac :jarolaugh:
spokojnie
oto ich stówy
32991825.gif
 
Boks
C.Smith 1.57 Fortuna - zawodnik wygra przed czasem

Warto sie przyjrzec typowi, walka typowo pod angola, aby sie efektywnie pokazal, bardzo dobrze wyglada w nowej wadze duzo lepiej niz w nizszej w koncu warunki ma zajebiste, bije dosc mocno w nowej kat. pewnie jeszcze mocniej... francuz z nikim dobrym nie walczyl po za tym wata w lapach i nigdy po za swoim terenem nie walczyl. Typ troche ryzykowny bo Smith moze tez wygrac na punkty, ale po tym kursie ja ryzykuje.
:tysoncoffe:
 
Usyk - Joshua
Co jeżeli Usyk będzie odrobinę wolniejszy niż w pierwszej walce, a Joshua odrobinę szybszy? W końcu wiek, determinacja i sędziowie powinni być po stronie AJ.
A ewentualny trzeci pojedynek sprzeda się równie dobrze

Joshua dec 9.0 STS :bleed:
Joshua to chyba zszedł trochę z mięśnia, cardio będzie miał lepsze niż ostatnio. Dla mnie tu będzie decyzja, oby na Antka korzyść.
No i przekonali. 100 na Joshue by DEC
I jak tam Mordeczki? Siadlo? :roberteyeblinking:
tumblr_muo3fiOmDf1sxcae1o1_500.gif
tumblr_muo3fiOmDf1sxcae1o1_500.gif
 
Ktoś od freaków powie mi dlaczego Natsu, która wygrała z Czaplin aktualnie jest po @2.7. Co się zmieniło bo oprócz jednej dodatkowej walki (wygranej) przez Lexy z kupo przeciwnikiem jakim była Fagata to jest to dla mnie niezrozumiałe. Ja rozumiem walka freaków do tego kobiet, ale najprawdopodobniej walka będzie miała podobny przebieg. No chyba, że dadzą z góry Lexy by zrobić #nikogo trylogie na miarę McGregor/Diaz.

Izydory:
Nowaczkiewicz @1.17
może Karwat @1.2
Lil Masti @1.3 -
uważam, że będziemy mieli podobny przebieg co w pierwszej walce. Nawet lżejsza Way of Blonde była w stanie sprowadzić Linkiewicz.

Z przyszłych UFC zastanawiam się nad:
Magomedov - długo wyczekiwany debiut, mam nadzieję, że będzie dodatkowo zmotywowany. Jeśli pokaże się tak jak u nas to spokojnie Top 15 może osiągnąć. Czekam również na zakład przed czasem.
Wood- co prawda jeszcze się zastanawiam bo Charles będzie na pewno bardziej niebezpieczny niż Rosa. Mimo wszystko Wood wyglądał dobrze w nowej wadze, ale tutaj będzie mieć za przeciwnika nieprzewidywalnego strikera ze sporą mocą.
Imavov @1.4 - faworyzuje Nassourdine, ale kurs jest mało zachęcający. Buckley co by nie mówić to niebezpieczny zawodnik.
Figlak - czekam na kursy.
 
Back
Top