Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ktoś ma pojęcie jak działa ten cashout na betclick? Z jednej strony zdarzenie, które mam na kuponie ma możliwość zrobienia cashout (ikona przy zakładzie) z drugiej już obstawiony zakład niema takiej możliwości mimo, że do rozpoczęcia zdarzenia jest jeszcze trochę czasu
 
Jak coś to Gruzin był mega pewniakiem
wlasnie widac, dlatego na niego stawiałeś :juanlaugh:
1661338441315.png
 
Ktoś gra Moraes-a? Patrząc na przebieg pierwszej walki uważam, że jak najbardziej jest możliwość powtórki dlatego pograne za drobne @2.01
 
Rutek @1.25 fortuna na podbicie kursu
Izydor, nasz przewodnik turystyczny wjebal w K1 z potężnym Alanem, to teraz w boksie wygra z Rutkiem???
 
Shakalova traci pas i nie widomo czy zawalczy ze względu na trudy zrzucania wagi. Jeśli jednak dojdzie do walki, ciekawe jak się zaprezentuje po tym wszystkim. Za 1,18 nie warty stresik
 
Boks L. Ortiz 3.78 Fortuna
Probuje w weekend underdoga, Ruiz nie przekonal mnie z Arreola, nawet byl liczony, a kubanczyk chociaz ma 80 lat to technikiem jest niezlym, sagan tez ma twardy, chociaz byl liczony z Martinem to rozczytal pozniej czarnego i znokaoutowal. Ruiz niby wyszczuplal mocno i na pewno bedzie duzo szybszy, ale ja tam probuje staruszka.
 
Kilka izydorków z PRIME:
Kajmano (z Tarzanem) - @1,4 (już spadło na 1,3)
Vandalek (z Olejnikiem xD) - @1,2
Rutek (z Pająkiem) - @1,22
z większym ryzykiem Cios (vs redaktorek Cichy) - @1,55
 
Back
Top