Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Boks
C.Smith 1.57 Fortuna - zawodnik wygra przed czasem

Warto sie przyjrzec typowi, walka typowo pod angola, aby sie efektywnie pokazal, bardzo dobrze wyglada w nowej wadze duzo lepiej niz w nizszej w koncu warunki ma zajebiste, bije dosc mocno w nowej kat. pewnie jeszcze mocniej... francuz z nikim dobrym nie walczyl po za tym wata w lapach i nigdy po za swoim terenem nie walczyl. Typ troche ryzykowny bo Smith moze tez wygrac na punkty, ale po tym kursie ja ryzykuje.
 


@MrRoshi ! Odkuwamy się!!! Zbieraj kapustę bo wchodzimy gruuubo!


:bleed:
 

:bleed:
Dobre to jest :frankapprove:

Szkoda, że na Usyka tego betbuildera nie dają, postawiłoby się: Usyk, Usyk więcej znaczących ciosów, over rund, Joshua liczony :antonio:
 

:bleed:
Widzę po kursie całkowitym że szybko uczysz się na błędach :watchingyou:
Nie podoba mi się tylko -2.5 w walce Wrzoska, pachnie tu decyzją. Osobiście wolałbym zagrać +2.5 @1.94 ale o też ryzykowne.
 
Widzę po kursie całkowitym że szybko uczysz się na błędach :watchingyou:
Nie podoba mi się tylko -2.5 w walce Wrzoska, pachnie tu decyzją. Osobiście wolałbym zagrać +2.5 @1.94 ale o też ryzykowne.
Pisalem juz gdzies tam wyzej ze gram Wrzoska przez decyzje, ale tak ostatnio sie zastanawiam. Sarara to juz wrak, po za tym przeciez to sa male rekawice.
 
Pisalem juz gdzies tam wyzej ze gram Wrzoska przez decyzje, ale tak ostatnio sie zastanawiam. Sarara to juz wrak, po za tym przeciez to sa male rekawice.
Sarara twardy sukinkot ale jednocześnie tak jak napisałeś - wrak. Także lepiej odpuścić taki bet bo czy decyzja czy skończenie przed czasem to żaden rezultat tu nie zdziwi.
 
Tripl zabójca?:
(Usyk+Wrzosek+MVP)x1.14= @3.34
W walkach Wrzosek i Usyk chyba wszystko zostało powiedziane. Co do Page-a, poprostu jest lepszym strikerem niż Perry. Wiadomo, że inna formuła, ale Mike w porównaniu do Page-a wyglądać będzie raczej jak początkujący. Wiadomo, że to walka na gołe pięści mimo wszystko Perry lubi zbierać i będzie dążyć do klinczu. Warunki Page-a powinny jednak ułatwić mu punktowanie rywala z dystansu.
 
Dawno mnie tu nie było :) Wpadł mi w oko dubelek z walju w 22Bet.

Rutkowski - Vieira powyżej 0.5 rundy (czyli walka potrwa więcej niż 2 minuty i 30 sekund) kurs 1.66
+
Tayson Pedro wygra w 1 rundzie 1.98 (nigdzie nie widziałem wyżej jak 1.5) Spróbowałem delikatnie, ale zastanawiam się nad podwojeniem.
Screenshot_20220820-124115_22Bet.jpg
 
Dawno mnie tu nie było :) Wpadł mi w oko dubelek z walju w 22Bet.

Rutkowski - Vieira powyżej 0.5 rundy (czyli walka potrwa więcej niż 2 minuty i 30 sekund) kurs 1.66
+
Tayson Pedro wygra w 1 rundzie 1.98 (nigdzie nie widziałem wyżej jak 1.5) Spróbowałem delikatnie, ale zastanawiam się nad podwojeniem.
View attachment 43768
U ruska over 0,5 rundy oznacza zakonczenie pierwszej rundy - ta zasada ma sie do wszystkich gal spod kategorii "sporty walki" w tym KSW. Czasowe over 0,5 ma zastosowanie tylko do UFC.
 
Back
Top