Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kondycyjnie też powinien Szpilka przeważać. Martwi natomiast fakt, że to MMA małe rękawice i szczęka Artura. Walka z Radczenko moim skromnym zdaniem pokazała bardzo mało. Przeciwnik wyglądał jakby był w klatce za karę a nie, że Artur go zdeklasował.
 
Kondycyjnie też powinien Szpilka przeważać. Martwi natomiast fakt, że to MMA małe rękawice i szczęka Artura. Walka z Radczenko moim skromnym zdaniem pokazała bardzo mało. Przeciwnik wyglądał jakby był w klatce za karę a nie, że Artur go zdeklasował.
Pokazała na pewno że Ajtuj po dwóch strzałach balansował jak dmuchawiec na wietrze
:goldi:
 
Witam ponownie po urlopie :) U mnie tez Grzebyk pograny, chociaz nie mam co do niego wielkiego przekonania. Poki co nikogo innego z karty KSW nie ruszalem. Jak na KSW to rozpiska wydaje sie odrobine trudniejsza do gry niz zazwyczaj
 
Witam ponownie po urlopie :) U mnie tez Grzebyk pograny, chociaz nie mam co do niego wielkiego przekonania. Poki co nikogo innego z karty KSW nie ruszalem. Jak na KSW to rozpiska wydaje sie odrobine trudniejsza do gry niz zazwyczaj
Po prostu trzeba się bardziej przyłożyc niż zwykle. Ja staram się zawsze z każdej gali wycisnąć najbardziej jak się da.
 
czy ja wiem, romanowski az taki slaby tez nie jest, stojke ma calkiem przyzwoita i twardy łeb

Grzebyk go obali jeśli będzie miał na tyle oleju w głowie.

Ciezko Tommego obalic, Kincl jako jedyny obalil z ostatnich walk a i tak się mocno nameczyl
Ja gdybym miał pograć to grałbym Romanowskiego. Dobry boks, ma czym uderzyć, sporo kombinacji, z Kinclem dobra obrona przed obaleniami. Ostatni występ Grzebyka pokazał, że ta noga została w głowie. Nie zdziwi mnie jak Roman trochę ją okopie. Walka 50/50, ale biorąc pod uwagę występy zawodników to Romanowski dał zarobić i pozytywnie zaskakiwał swoimi występami. To samo można powiedzieć o Grzebyku, ale w mniej pozytywnym tego słowa znaczeniu.
 
Co sądzicie o tym w ramach takiej ciekawostki i walki z inflacją ?:)

Taki typ odnośnie Blachowicza pojawił się na fortunie. Biorąc pod uwagę wypowiedzi Jiriego, który mówi o Gloverze, a jedna walka o mistrzostwo w półciężkiej to w tym roku maks się wydaje. Kto wchodzi ?
 

Attachments

  • Screenshot_2022-07-18-17-27-56-973_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_2022-07-18-17-27-56-973_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    104.7 KB · Views: 80
Co sądzicie o tym w ramach takiej ciekawostki i walki z inflacją ?:)

Taki typ odnośnie Blachowicza pojawił się na fortunie. Biorąc pod uwagę wypowiedzi Jiriego, który mówi o Gloverze, a jedna walka o mistrzostwo w półciężkiej to w tym roku maks się wydaje. Kto wchodzi ?
Nie odzyska ;) Daj znać czy przyjeli 10k
 
Co sądzicie o tym w ramach takiej ciekawostki i walki z inflacją ?:)

Taki typ odnośnie Blachowicza pojawił się na fortunie. Biorąc pod uwagę wypowiedzi Jiriego, który mówi o Gloverze, a jedna walka o mistrzostwo w półciężkiej to w tym roku maks się wydaje. Kto wchodzi ?
No można to dawać pod korek. Nie widziałem tego zakładu. Dzięki.
 
Muran - Tańcula. 1,82 na betcliku na mlodego Murana. Uwazam ze kurs wart gry. W ich pierwszej walce muranski bez jakis treningow prawie pokonal Tamcule. Od tego czasu sporo trenowal, stoczyl kilka walk i potwierdzil twardy łeb. Uwazam ze skutecznie sie zrewanżuje.
 
Muran - Tańcula. 1,82 na betcliku na mlodego Murana. Uwazam ze kurs wart gry. W ich pierwszej walce muranski bez jakis treningow prawie pokonal Tamcule. Od tego czasu sporo trenowal, stoczyl kilka walk i potwierdzil twardy łeb. Uwazam ze skutecznie sie zrewanżuje.
Tańcula też trenował, Muran potwierdził że ma twardy łeb i będzie na niego przyjmował i Arek weźmie decyzję.
 
Tańcula też trenował, Muran potwierdził że ma twardy łeb i będzie na niego przyjmował i Arek weźmie decyzję.
Tancula w ich pierwszej walce nie był debiutantem, a od tego czasu raczej swojego skilla nie poprawił. Może kondycyjne teraz podoła. Natomiast Muran przez ostatni rok pod skrzydlami Maruszczaka pokazal duzy progress. Teraz jego obycie w klatce i umiejętności powinny pozwolić na pokonanie Tanculi.
 
Back
Top