Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Bez urazy ale dla mnie to dość słabe argumenty że za szybko czy że nie pokonywał lepszych zawodników niż Mousasi. Eblen silny, charakterny i wywierający presje zapasior a Mousasi miewał z takimi problemy. Tak jak napisałem jeśli przetrwa dwie rundy to może sprawić niemałe problemy z racji na nienajlepszą kondycję Gegarda. Jak dla mnie walka z serii no bet.
Gratulacje, mimo wszystko kilka wczesniejszych kuponów przepadło, na szczęście po przeczytaniu i przemyśleniu nie więcej.
 
Bez urazy ale dla mnie to dość słabe argumenty że za szybko czy że nie pokonywał lepszych zawodników niż Mousasi. Eblen silny, charakterny i wywierający presje zapasior a Mousasi miewał z takimi problemy. Tak jak napisałem jeśli przetrwa dwie rundy to może sprawić niemałe problemy z racji na nienajlepszą kondycję Gegarda. Jak dla mnie walka z serii no bet.
Mam nadzieje że ktoś skorzystał z analizy.
 
Jeśli ktoś chciał grać Eblena a liczy się z moim zdaniem to mogło go to uratować od wtopy myślicielu :lol: Np. @w4ar kilka złotych dzięki temu zaoszczędził :cool:
Ja już miałem pogranego więc było za późno. Nie uwzględniłem w ogóle tego, że Eblen ma nieźle zapasy a Mousasi średnie tdd.
Trudno.
 
Od Zabòjcy na dzisiaj z Boksu w UK :tiphatb:
STS superoferta.

Eggington @1.40 (do 23)

Nasz Polak Zyśk gra w innej lidze bokserskiej niestety. Może walczyć jedynie u nas na galach Wasyla. Tutaj dobrze zarobi i to jedyny pozytyw.

Zyśk, podobnie jak przed pozostałymi pojedynkami, nie może się skupić wyłącznie na treningach. By utrzymać siebie i rodzinę musi pracować. Jest monterem telewizji kablowej.
 
Od Zabòjcy na dzisiaj z Boksu w UK :tiphatb:
STS superoferta.

Eggington @1.40 (do 23)

Nasz Polak Zyśk gra w innej lidze bokserskiej niestety. Może walczyć jedynie u nas na galach Wasyla. Tutaj dobrze zarobi i to jedyny pozytyw.
:applause:
 
Polskie piwo TOP :conorsalute:
Wszystkim Powodzenia Panowie w kuponach :burnit:
16561779966568289666522270058483.jpg
 
Pijesz by zapomnieć? To coraz źle z toba :siara:
Hahahahaha nie. Nie mam co zapominać, korzystam z życia ze swoją narzeczona :wink:

Ps. Nie siedzę tu dniami i korzystam z życia. Post był dodany w celu też żeby życzyć zieloności a Ty już zaczynasz standardowo się dopierdalac. Tu życzliwości na tym forum nigdy nie będzie ani pokory.
 
Hahahahaha nie. Nie mam co zapominać, korzystam z życia ze swoją narzeczona :wink:

Ps. Nie siedzę tu dniami i korzystam z życia. Post był dodany w celu też żeby życzyć zieloności a Ty już zaczynasz standardowo się dopierdalac. Tu życzliwości na tym forum nigdy nie będzie ani pokory.
jeszcze się nie zorientowałeś że to forum to wylęgarnia trollów i wyśmiewaczy? :korwinlaugh:
 
Kumpel się pyta czy jak w punkcie postawił kupon a chciałbym sprawdzić możliwość cash outu czy może to sprawdzić w internecie jakoś czy musi iść do punktu?
 
Keszout jest chyba tylko na kuponach internetowych

Cashout Fortuna: Regulamin​

Opcja cashout Fortuna posiada oczywiście również pewnego rodzaju regulamin, według którego jesteśmy uprawnieni do jej stosowania.

Oto kilka głównych założeń i zasad korzystania z tej funkcji:

  • Żeby skorzystać z opcji cashout trzeba posiadać konto na eFortuna z kod promocyjny Fortuna
  • Trzeba być pełnoletnim
  • Ta opcja jest również dostępna w przypadku zakładów w formie papierowej postawionych w stacjonarnych placówkach bukmachera
@Prorok Izajasz chyba idzie.
 

Cashout Fortuna: Regulamin​

Opcja cashout Fortuna posiada oczywiście również pewnego rodzaju regulamin, według którego jesteśmy uprawnieni do jej stosowania.

Oto kilka głównych założeń i zasad korzystania z tej funkcji:

  • Żeby skorzystać z opcji cashout trzeba posiadać konto na eFortuna z kod promocyjny Fortuna
  • Trzeba być pełnoletnim
  • Ta opcja jest również dostępna w przypadku zakładów w formie papierowej postawionych w stacjonarnych placówkach bukmachera
@Prorok Izajasz chyba idzie.
Tu wszyscy gramy online więc nie wiemy. W punkcie grają tylko dziadki :roberteyeblinking:
 
Back
Top