Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Takie izydory jakie są w przyszłym tygodniu będą jedne z lepszymi. Mało tego niektóre to kursy konkretne :o o:
Spadłem z taboretu jak je zobaczyłem. :yahoo:

No ale będę je już oglądał i śledził z gorących i dalekich plaż Morza Egejskiego :dance::tongue:
 
Takie izydory jakie są w przyszłym tygodniu będą jedne z lepszymi. Mało tego niektóre to kursy konkretne :o o:
Spadłem z taboretu jak je zobaczyłem. :yahoo:

No ale będę je już oglądał i śledził z gorących i dalekich plaż Morza Egejskiego :dance::tongue:
Kogo obchodzą twoje izydory?
 
Takie izydory jakie są w przyszłym tygodniu będą jedne z lepszymi. Mało tego niektóre to kursy konkretne :o o:
Spadłem z taboretu jak je zobaczyłem. :yahoo:

No ale będę je już oglądał i śledził z gorących i dalekich plaż Morza Egejskiego :dance::tongue:
Rozumiem że teraz jak spadłeś z krzesła to w końcu 1,35 przekroczą???? :waldeklaugh:
 
Piatek.
Z ACA jest taki problem że polskie buki od jakiegoś czasu nie wystawiają na to kursów jakby to miało zmienić sytuacje polityczną :facepalm: więc nawet szkoda czasu na analizę.
 
Generalnie patrząc po galach w czerwcu i na początku lipca to jest pieniądz ładny do zarobienia. Przed nami PFL, Bellator, Fen, Armia, KSW i UFC także nic tylko wyłapywać Izydory. Taśmę też warto zagrać patrząc na typy.
 
Generalnie patrząc po galach w czerwcu i na początku lipca to jest pieniądz ładny do zarobienia. Przed nami PFL, Bellator, Fen, Armia, KSW i UFC także nic tylko wyłapywać Izydory. Taśmę też warto zagrać patrząc na typy.
Jak już wiesz po sobie to na tasmach nie zarobisz. Na pewno nie w dłuższym okresie/przedziale czasu. Więc studzę emocje.
To coś jak te dziadki grające taśmy po 2-5zł w stacjonarnych bukach. Raz na pół roku mu wejdzie tasiemiec jak akurat jest weekend piłki i wszystkie (PSG,City, Liv, Reale) wygrają bez niespodzianek i jest królem, ale że później codziennie wjeb to się nie liczy...

P.S zapomniałeś jeszcze o ARES FC:usunto:
 
:beczka:
fortuna.png
 
Żużel dzisiaj

Finał Srebrnego Kasku:
Kowalski - Szostak 1 @1,50
Pludra - Lewandowski 1 @1,45
O.Paluch - Bartkowiak 1 @1,3
O.Paluch - Szostak 1 @1,60
Krawczyk - Bartkowiak 1 @1,50

Dania:
Madsen zrobi conajmniej 10pkt @1,30
Mikkaelsen zrobi conajmniej 10pkt @1,55
 
Może siąść, widać po Zabielskim, że ma bardzo dobre predyspozycje do stójki, gorzej z parterem i kondycją, ale powinien zbić tego Narcyza. Choina natomiast walczył kiedyś amatorsko m. in. z Patrykiem Ozgą i wygrywał z nim, dłużej trenuje od Złotówy, ma lepsze warunki fizyczne i predyspozycje, wszyscy się boją z nim bić we freakach, powinien to łatwo wygrać.

1655298217811.png
 
Żużel dzisiaj

Finał Srebrnego Kasku:
Kowalski - Szostak 1 @1,50
Pludra - Lewandowski 1 @1,45

O.Paluch - Bartkowiak 1 @1,3
O.Paluch - Szostak 1 @1,60
Krawczyk - Bartkowiak 1 @1,50


Dania:
Madsen zrobi conajmniej 10pkt @1,30
Mikkaelsen zrobi conajmniej 10pkt @1,55

Wszystko easy

Żółte zwroty bo Bartkowiak nie pojechał świeżo po kontuzji a szkoda
W Danii MM wypadek z Thomsenem i niezdolni do jazdy - zwrot
 
Back
Top