Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja akurat powaznie widze value w Gejczim i to przed czasem. Poki co jeszcze rozwazam taka opcje :)
Walka 50/50 tak jak mówi Karwantes wszystko się zdarzyć może i jak dla mnie kursy powinny być wyrównane bardziej a z racji, że kurs na gejcziego jest niezły 2.50 to coś tam się rzuci na niego ale chyba dam go przed czasem bo jak ma wygrać to raczej swoimi mocnymi ciosami go powinien uwalić niż na punkty a Oliveira lubi przyjąć na morde.
 
Widzę że jeszcze nie ma tematu o KSW 70.. przecież tam jest taki pewniaczek że głowa boli.. Materla przed czasem , skłonny bym był postawić nawet na materle przez poddanie , ale po co ryzykować. Przecież Materla to w ogóle inny poziom intelektualny nie wspominając o wszechstronności i doświadczeniu.. Pudziana ratuję tylko jakiś lucky punch , pozdrawiam
 
Widzę że jeszcze nie ma tematu o KSW 70.. przecież tam jest taki pewniaczek że głowa boli.. Materla przed czasem , skłonny bym był postawić nawet na materle przez poddanie , ale po co ryzykować. Przecież Materla to w ogóle inny poziom intelektualny nie wspominając o wszechstronności i doświadczeniu.. Pudziana ratuję tylko jakiś lucky punch , pozdrawiam
O ile to normalna walka, w co wątpię. Uważasz, że ulany i ściągnięty z kanapy Juras nie dałby rady napierdolić Pudzianowi? Ja myślę, że nawet z jedną ręką związaną za plecami dałby radę a tu popatrz, jaka niespodzianka.
 
O ile to normalna walka, w co wątpię. Uważasz, że ulany i ściągnięty z kanapy Juras nie dałby rady napierdolić Pudzianowi? Ja myślę, że nawet z jedną ręką związaną za plecami dałby radę a tu popatrz, jaka niespodzianka.
Naprawdę porównujemy Jurasa ściągniętego z kanapy do Michała, który mimo wszystko był aktywnym zawodnikiem i będzie w treningu? Michał powinien tą walkę wygrać i tyle, w grapplingu oraz w stójce różnica poziomów, kondycyjnie również powinien mieć przewagę. Jeśli Pudzian nie przeleży to ciężko widzę inny scenariusz jak wygrana Materli.
 
Naprawdę porównujemy Jurasa ściągniętego z kanapy do Michała, który mimo wszystko był aktywnym zawodnikiem i będzie w treningu? Michał powinien tą walkę wygrać i tyle, w grapplingu oraz w stójce różnica poziomów, kondycyjnie również powinien mieć przewagę. Jeśli Pudzian nie przeleży to ciężko widzę inny scenariusz jak wygrana Materli.
Nie. Porównujemy Pudziana do Pudziana :jjsmile: naprawdę muszę tłumaczyć o co mi chodzi?
 
Oktagon 33 i Underground - walki według Fortuny @cypis :
Buchinger @1.5 - Buchinger to solidny zawodnik z dobrymi zapasami i fajnym grapplingiem. Oprócz powyższego, przemawia za nim diametralna różnica w doświadczeniu m.in. zdobytym w najlepszej europejskiej organizacji... Co do przeciwnika to raczej nic specjalnego nie zaprezentował w walce z Paradeiserem (decyzja), którego Buchinger odprawił poddaniem w pierwszej rundzie. Poniżej walki obu zawodników z Paradeiserem:



Paradeiser @2.59/2.8 - jeśli walka na zasadach mma to zaryzykuje po takim kursie bo Roland ma jak najbardziej możliwość sprowadzić walkę do parteru gdzie powinien mieć znaczną przewagę nad 38 lub 40 letnim rywalem wywodzącym się z MT.
 
Widzę że jeszcze nie ma tematu o KSW 70.. przecież tam jest taki pewniaczek że głowa boli.. Materla przed czasem , skłonny bym był postawić nawet na materle przez poddanie , ale po co ryzykować. Przecież Materla to w ogóle inny poziom intelektualny nie wspominając o wszechstronności i doświadczeniu.. Pudziana ratuję tylko jakiś lucky punch , pozdrawiam
Do tego Daniel @1.35, spodziewałem się tu max 1.15
 
Widzę że jeszcze nie ma tematu o KSW 70.. przecież tam jest taki pewniaczek że głowa boli.. Materla przed czasem , skłonny bym był postawić nawet na materle przez poddanie , ale po co ryzykować. Przecież Materla to w ogóle inny poziom intelektualny nie wspominając o wszechstronności i doświadczeniu.. Pudziana ratuję tylko jakiś lucky punch , pozdrawiam

U mnie Materla pograny. Ja tam nie wierze w te smieszne treningi Pudziana i codzienne cardio nagrywane telefonem o wschodzie slonca. Wiem co ma na mysli @andrzej_t., ale jednak uwazam ze Juras to nie Materla. Nie robmy jaj, a Materla wstydu.

:conorsalute:
 
Oktagon 33 i Underground - walki według Fortuny @cypis :
Buchinger @1.5 - Buchinger to solidny zawodnik z dobrymi zapasami i fajnym grapplingiem. Oprócz powyższego, przemawia za nim diametralna różnica w doświadczeniu m.in. zdobytym w najlepszej europejskiej organizacji... Co do przeciwnika to raczej nic specjalnego nie zaprezentował w walce z Paradeiserem (decyzja), którego Buchinger odprawił poddaniem w pierwszej rundzie. Poniżej walki obu zawodników z Paradeiserem:



Paradeiser @2.59/2.8 - jeśli walka na zasadach mma to zaryzykuje po takim kursie bo Roland ma jak najbardziej możliwość sprowadzić walkę do parteru gdzie powinien mieć znaczną przewagę nad 38 lub 40 letnim rywalem wywodzącym się z MT.

Walki Underground odbędą się najprawdopodobniej w boksie więc nie działaj pochopnie.
 
Walki Underground odbędą się najprawdopodobniej w boksie więc nie działaj pochopnie.
Właśnie nie mogłem znaleźć informacji, dlatego podałem tylko jako ciekawostkę. Jeśli na zasadach mma to bet wydaje się dobrym typem, jeśli boks to nobet.
 
Właśnie nie mogłem znaleźć informacji, dlatego podałem tylko jako ciekawostkę. Jeśli na zasadach mma to bet wydaje się dobrym typem, jeśli boks to nobet.
Gdy wejdziesz w ofertę tej gali u żółtych to przy nazwiskach masz dopisek "box" co może oznaczać że walka w boksie lub w jakiejś małej klatce (w co wątpię) jednak wysoki kurs na Paradaisera wskazuje raczej na tą pierwszą opcję.
 
Właśnie nie mogłem znaleźć informacji, dlatego podałem tylko jako ciekawostkę. Jeśli na zasadach mma to bet wydaje się dobrym typem, jeśli boks to nobet.
Tam jest MMA bez parteru
Jeśli walka trafi do parteru to jest od razu podnoszona do stójki
 
Co sądzicie o Sadurze? W fortunie @1.75 reszta powyżej @2.1. Przeciwniczka nic specjalnego wydaje się, że jest spokojnie w zasięgu bardziej doświadczonej i o lepszych warunkach Katarzyny. Niestety zawsze dochodzi czynnik X czyli żeńskie mma.
 
1 Izydor na dzisiaj w nocy z Boksu.

Soto Rolando @1.28 Fortuna

STS tego nie ma (akurat i lepiej bo oferta tam z MMA cienka) Meksyk dobrze rokujący kontra ulany bum dostarczyciel wygranych.
8 rund zrobi go łatwo.
Na kupon jak znalazł. Z KSW i innymi.
 
Co sądzicie o Sadurze? W fortunie @1.75 reszta powyżej @2.1. Przeciwniczka nic specjalnego wydaje się, że jest spokojnie w zasięgu bardziej doświadczonej i o lepszych warunkach Katarzyny. Niestety zawsze dochodzi czynnik X czyli żeńskie mma.
Niepokoją ruchy kursów, skąd nagle 1.50--->2.45 ? płynie kasa na tą niespecjalną przeciwniczkę
 
Niepokoją ruchy kursów, skąd nagle 1.50--->2.45 ? płynie kasa na tą niespecjalną przeciwniczkę
To świadczy tylko o tym że jak napisałeś kasa płynie na zawodniczke z Francjii i raczej o niczym innym. Ostatnio na Bolaghiego z PFL-u gdy walczył z Floresem też ostro kursy spadały mimo to łatwo przegrał. Dla mnie no bet.
 
El Silawi
Larkin
Pacheco
Cooper R
McDonald
Bak

Romero (jeśli tego nie wygra to koniec kariery)
Carvalho (chyba za wysokie progi dla Niedzielskiego i to wadze piórkowej)
Budd
Aleksakhin
Shipman
 
Last edited:
1 Izydor na dzisiaj w nocy z Boksu.

Soto Rolando @1.28 Fortuna

STS tego nie ma (akurat i lepiej bo oferta tam z MMA cienka) Meksyk dobrze rokujący kontra ulany bum dostarczyciel wygranych.
8 rund zrobi go łatwo.
Na kupon jak znalazł. Z KSW i innymi.

Izydor się wykoleił.
Kontuzja oka i sędzia przerwał.
:cry:

Więcej nie podaje na ten weekend, przerwa potrzebna.
 
Z opisu wynika, że było to coś więcej niż kontuzja oka: ""Pretty Boy" Jamal "Knockout" Woods (28-50-9, 20 KO's) flattens Rolando Soto (8-1) at the end of the 2nd. The doctor stops the bout at the start of the 3rd, as Soto was not recovered & able to continue, giving Woods a TKO-3 win over the current WBC Fecarbox bridgerweight champ"
 
Back
Top