Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Izydor się wykoleił.
Kontuzja oka i sędzia przerwał.
:cry:

Więcej nie podaje na ten weekend, przerwa potrzebna.

Przez wiele tygodni seryjny morderca z ulicy cohones pozostawał nieuchwytny jednak funkcjonariusze z pod znaku karmy dopadli go wczorajszej nocy. Jesteśmy bezpieczni.
 
@Pete @tHeHiGhL@NdRoBbEr myślicie że Bivol jest w stanie zdetronizować Alvareza?

Jestem przekonany, że nie - ale to tylko moja opinia.
Nie ma zagrożenia raczej nokautem, Bivol walcząc z dobrymi rywalami przestał nokautować ponad 4 lata temu.
Nie ma petardy żeby złapać jednym ciosem, a kombinacje którymi ma zagrażać wg mnie będą zbyt czytelne.
Według mnie kurs nie jest 1.05/1.10 tylko 1.25 tylko dlatego, że mówi się o tym jak Canelo atakuje wyższe wagi, że bije się z większymi, a według mnie to mu tylko pozwoli łatwiej wygrywać.
Prawdopodobnie będzie po prostu szybszy na tle Bivola, zarówno w obronie jak i w ataku.

Canelo myślami jest już w rewanżu z GGG, czy w walce z Beterbievem za około rok, albo w walce wszechczasów z dużo większym Usykiem.
Takie wybieganie w przyszłość lubi się mścić, mimo to wydaje się, że Eddie Hearn trzyma rękę na pulsie.
Tutaj każdy chyba widzi dlaczego został wybrany jeszcze Bivol, a nie od razu Beterbiev.

Natomiast Przemek Garczarczyk co żyje boksem uważa, że jeżeli Bivol jest w formie to jest prawie 50/50 argumentując, że podziały na kategorie wagowe nie są bez powodu i np. przez to odpuściłem dodawanie Canelo do wszystkich kuponów i dodałem go tylko do paru taśm.
Pamiętam to samo kiedyś mówił o walce Lomachenki z Teofimo Lopezem i się nie pomylił.

Sam gdzieś myślami wybiegam daleko, jakby pieknie wyglądała walka Canelo - Usyk :joe:
 
Last edited:
Chce pomścić mordercę @KilerMMA i też zabijać.

06/05/2022 17:30 CET
Carvalho - Niedzielski
1.68 (etoto)/1.65 (STS/Fortuna)

Niedzielski ma dobrze zrobiony teraz rekord w Babilonie, ale już Sudolski pokazał ile to warte. Obejrzałem te walki Niedzielskiego i on tam bił kolesi po zastępstwach albo wygrywał te walki 2-1 w bólach. W walce z Ueltonem wygrał 2-1 w rundach, gdzie tamten nie walczył wtedy od 1,5-2 lat, a dodatkowo nie zrobił wagi i wyglądał strasznie nieprofesjonalnie jak na tak niską kategorię wagową. Z Zawadzkim walka też była wyrównana, Gorschenik 2-1 w rundach i mocny zjazd kondycyjny w 3 rundzie. Z Vulchinem zamuła i wyszedł mu ten strzał w 2 rundzie.

Carvalho walczy mega efektownie i rozprawiał się z wieloma zawodnikami Bellatora. Przegrywał z topem, ale jak tak widzę te walki Niedzielskiego i nabity bilans, to spodziewam się, że Carvalho jako topowy zawodnik Bellatora w tej kategorii wagowej powinien go odprawić. Jedynie, żeby jego nonszalancja go nie zgubiła, bo przy tej efektowności walczy też mocno ryzykownie, ale dlatego też zapewne z tego wynika wyższy kurs.
 
Romero @1.60 - Yoel bywa chimeryczny oraz miewa przejawy braku aktywności w walce jednak uważam że przyparty do muru jak teraz po tak ujmującej serii porażek zawalczy jak chociażby w starciach z Whittakerem. Jego zapasy są wciąż na fantastycznym poziomie więc wątpię żeby Polizzi był w stanie go przewracać a z tego co pamiętam Alex w stojcę nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu więc stawiam że to kubańczyk będzie rozdawał karty na nogach. Romero również fizycznie wygląda o niebo lepiej od Polizziego. Reasumując myślę że są to solidne argumenty by zagrać na byłego zawodnika UFC.

Nie polecam aczkolwiek próbuje za śrubki:

Harrison wygra w 1rundzie-nie @1.98 - Mokhnatkina to grapplerka, liczę że jej umiejętności parterowe pozwolą jej przetrwać pierwszą rundę.

Pettis przed czasem @3.25 - Uważam że jest tu duża różnica poziomów, przede wszystkim w stójce. Gość który znokautował Thompsona i poddał Oliveire ma większe szanse na skończenie walki przed czasem niż wskazuje na to wycena bukmacherów. Przyznam szczerze że skusił mnie kurs. Liczę że Showtime złapie jakieś submission.
 
Jesteś pewny Alvareza ? Ruski mimo wszystko mocny.
Z UFC grasz coś?
Jestem pewny Alvareza, ale nie jestem specjalistą od boksu. Na moje oko Alvarez powinien wygrywać rundy bezproblemowo (a nawet jakby były bliskie to pójdą na jego konto). Przewaga szybkości, techniki i dynamiki moim zdaniem jest widoczna od razu.

Ferguson - tylko z uwagi na to, że kurs moim zdaniem mocno przesadzony - aczkolwiek to typ bardzo wysokiego ryzyka, bo uważam Chandlera za faworyta.

Obok tego co powyżej w planach Rakić i jeśli znajdę czas pomyśleć nad tą galą to pewnie coś dorzucę do Namajunas.
 
Jestem pewny Alvareza, ale nie jestem specjalistą od boksu. Na moje oko Alvarez powinien wygrywać rundy bezproblemowo.

Ferguson - tylko z uwagi na to, że kurs moim zdaniem mocno przesadzony - aczkolwiek to typ bardzo wysokiego ryzyka, bo uważam Chandlera za faworyta.

Obok tego co powyżej w planach Rakić i jeśli znajdę czas pomyśleć nad tą galą to pewnie coś dorzucę do Namajunas.
Wydaje się że tak ale jak mądrze biwol zawalczy na dystans to walka może byc wyrównana. Nwm czy po 1.25 warto się w to pchać.

Chandler na dobrą sprawę mógł już mieć pas dużo nie brakowało jak dał mnie jeden z pewniejszych typów.

Właśnie ta numajunas mnie korci ale esparza to nie byle kto
 
Chandler na dobrą sprawę mógł już mieć pas dużo nie brakowało jak dał mnie jeden z pewniejszych typów.
Chandler to kurdupel, pas miałby przez przypadek. Jest mocno przereklamowany. Jeśli Tony da radę bronić obaleń (o co lekko nie będzie) to moim zdaniem to wygra.

Nwm czy po 1.25 warto się w to pchać.
Moim zdaniem realna wycena powinna wynosić 1.15 więc uważam, że warto.
 
Chandler to kurdupel, pas miałby przez przypadek. Jest mocno przereklamowany. Jeśli Tony da radę bronić obaleń (o co lekko nie będzie) to moim zdaniem to wygra.


Moim zdaniem realna wycena powinna wynosić 1.15 więc uważam, że warto.
Nie zgadzam się że przez taki przypadek. Nawet porównując walki obu z gościami z walki o pas widać różnicę.

Lepsza opcja to chyba gra że będzie werdykt na punkty lub over rund.

A numajunas chciałem na nią dać ale esparza ma umiejętności nie byle jakie
 
Nie zgadzam się że przez taki przypadek. Nawet porównując walki obu z gościami z walki o pas widać różnicę.

Lepsza opcja to chyba gra że będzie werdykt na punkty lub over rund.

A numajunas chciałem na nią dać ale esparza ma umiejętności nie byle jakie
Esparza to ogórzyca. Nie ma lepszych zapasów od Zhang czy Andrade. Patrzysz na walkę z X-lat wstecz stąd zaburzony obraz. Namajunas teraz to kompletna zawodniczka.
 
Chce pomścić mordercę @KilerMMA i też zabijać.

06/05/2022 17:30 CET
Carvalho - Niedzielski
1.68 (etoto)/1.65 (STS/Fortuna)

Niedzielski ma dobrze zrobiony teraz rekord w Babilonie, ale już Sudolski pokazał ile to warte. Obejrzałem te walki Niedzielskiego i on tam bił kolesi po zastępstwach albo wygrywał te walki 2-1 w bólach. W walce z Ueltonem wygrał 2-1 w rundach, gdzie tamten nie walczył wtedy od 1,5-2 lat, a dodatkowo nie zrobił wagi i wyglądał strasznie nieprofesjonalnie jak na tak niską kategorię wagową. Z Zawadzkim walka też była wyrównana, Gorschenik 2-1 w rundach i mocny zjazd kondycyjny w 3 rundzie. Z Vulchinem zamuła i wyszedł mu ten strzał w 2 rundzie.

Carvalho walczy mega efektownie i rozprawiał się z wieloma zawodnikami Bellatora. Przegrywał z topem, ale jak tak widzę te walki Niedzielskiego i nabity bilans, to spodziewam się, że Carvalho jako topowy zawodnik Bellatora w tej kategorii wagowej powinien go odprawić. Jedynie, żeby jego nonszalancja go nie zgubiła, bo przy tej efektowności walczy też mocno ryzykownie, ale dlatego też zapewne z tego wynika wyższy kurs.
Wal się śmieciu! Takie typy to są w dupie wsadź. Won szmaciarzu. Wielki Niedzielski rozjechał jak gówno Kałwajło.

Tylko Kiler, tylko KilerMMA. Jednak jestem piętaszkiem i nadaje się na szmatę do podłogi. Jedyne Izydory i dobre typy - @KilerMMA.
 
Wszystko z tobą w porządku?
Nabijam się ironicznie, bo od lat typuję i to często wszystko jednak ogranicza się do "jesteś tak dobry jak twój ostatni typ". Mimo wszystko oddaję, że @KilerMMA fajnie trafia te swoje "Izydory", a tutaj wielki Bellator, a wjechał Niedzielski walący kelnerów w Babilonie i nawalił ich gwiazdorka, którego obalał jak szmatę, kiedy chciał.
 
Romero @1.60 - Yoel bywa chimeryczny oraz miewa przejawy braku aktywności w walce jednak uważam że przyparty do muru jak teraz po tak ujmującej serii porażek zawalczy jak chociażby w starciach z Whittakerem. Jego zapasy są wciąż na fantastycznym poziomie więc wątpię żeby Polizzi był w stanie go przewracać a z tego co pamiętam Alex w stojcę nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu więc stawiam że to kubańczyk będzie rozdawał karty na nogach. Romero również fizycznie wygląda o niebo lepiej od Polizziego. Reasumując myślę że są to solidne argumenty by zagrać na byłego zawodnika UFC.

Metodyczna egzekucja zakończona finszem na kilka sekund przed końcem, 3 czy 4 knockdowny mówią same za siebie jaki to był izydor. Zważywszy na przebieg walki kurs 1.60 to było szczere złoto.
 
Pettis + Pacheco @1.60

Gorąco polecam.

Romero @1.60 - Yoel bywa chimeryczny oraz miewa przejawy braku aktywności w walce jednak uważam że przyparty do muru jak teraz po tak ujmującej serii porażek zawalczy jak chociażby w starciach z Whittakerem. Jego zapasy są wciąż na fantastycznym poziomie więc wątpię żeby Polizzi był w stanie go przewracać a z tego co pamiętam Alex w stojcę nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu więc stawiam że to kubańczyk będzie rozdawał karty na nogach. Romero również fizycznie wygląda o niebo lepiej od Polizziego. Reasumując myślę że są to solidne argumenty by zagrać na byłego zawodnika UFC.

Nie polecam aczkolwiek próbuje za śrubki:

Harrison wygra w 1rundzie-nie @1.98 - Mokhnatkina to grapplerka, liczę że jej umiejętności parterowe pozwolą jej przetrwać pierwszą rundę.

Pettis przed czasem @3.25 - Uważam że jest tu duża różnica poziomów, przede wszystkim w stójce. Gość który znokautował Thompsona i poddał Oliveire ma większe szanse na skończenie walki przed czasem niż wskazuje na to wycena bukmacherów. Przyznam szczerze że skusił mnie kurs. Liczę że Showtime złapie jakieś submission.

Bank rozjebany :tiphatb: Nie ma za co :tiphatb:
 
Back
Top