Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W ogóle dziwna decyzja dla mnie ta dyskwalifikacja bo dwa na trzy łokcie doszły z boku a jeden z tyłu gdzie był faul ale gość był gotowy do walki a Wang Kim powinien dostać upomnienie a nie od razu dyskwalifikacje.
 
Ogarnia ktoś jak długie rundy w walce Popek Parke, trzy rundy, małe rękawice? Jakieś udziwnienia?
 
Popek jak pomacha łapkami 30-40 sekund to będzie początek końca, sama odwrócona pozycja Normana to będzie dla niego mindfuck, chuj wi czy on jeszcze coś widzi przez te potatuowane gały. Widzę scenariusz, gdzie nie wychodzi do kolejnej rundy by uniknąć zawału
 
Mial ktos taka sytuacje? mam konto ns sts zweryfikowane, wplacalem zawsze blikiem, wyplacalem na konto. Teraz zablokowali mi srodki, ktore przelalem na konto i napisali sms, zebym wyslal 1 gr na podany przez nich nr konta celem weryfikacji. Ktos mial taka sytuacje? brzmi to legitnie?
 
Mial ktos taka sytuacje? mam konto ns sts zweryfikowane, wplacalem zawsze blikiem, wyplacalem na konto. Teraz zablokowali mi srodki, ktore przelalem na konto i napisali sms, zebym wyslal 1 gr na podany przez nich nr konta celem weryfikacji. Ktos mial taka sytuacje? brzmi to legitnie?
bardzo dziwne, skontaktuj się z supportem żeby wyjaśnić
 
Na dzisiaj z Boksu na podatek
Marcin Siwy
:cool:

1.08? To chyba najgłupszy typ jaki mogłeś znaleźć z boksu w ten weekend

Ludzie znający się na boksie twierdzą, że jak walka wyjdzie za 3. runde to Booker nic nie trenując dwa lata ma 50% szans na wygraną
 
Last edited:
Mial ktos taka sytuacje? mam konto ns sts zweryfikowane, wplacalem zawsze blikiem, wyplacalem na konto. Teraz zablokowali mi srodki, ktore przelalem na konto i napisali sms, zebym wyslal 1 gr na podany przez nich nr konta celem weryfikacji. Ktos mial taka sytuacje? brzmi to legitnie?
tak duzo ludzi ostatnio to mialo
 
Back
Top