Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Analizowałeś mocniej tę walkę? Rzucisz w wolnej chwili ze dwa zdania dlaczego taki typ i jak widzisz przebieg tego starcia?
powiem szczerze że dla mnie Santos to jest przeciętniak, który doskonale trafił w Rosji bijąc się nie ukrywajmy z zawodnikami mocno past prime już - ze Shlemenką wygrał ale zrobili wała jeśli oglądałeś to pamiętasz, raz pokonał Guseinova, raz remis gdzie też powinien wygrać i zwycięstwo z Emelianenką który wszedł do walki w zastępstwo po największym laniu w swoim życiu

ustrzelił go Barkhurdyan, przegrywał też z Martynovem przez ciosy (rozcięcie), Mikhail wchodzi w swój prime imo, przegrywał z naprawdę mocnymi zawodnikami jak Sharapudin czy Bekoev który jest bardzo mocny zapaśniczo, dodatkowo mamy catchweight 87 kg, który według mnie bardziej na rękę jest Ormianowi bo on wojował już nawet w ciężkiej kategorii więc pewnie ścina kupę kilogramów w przeciwieństwie do Brazylijczyka który parę lat temu jeszcze walczył w 77

Allakhverdian dodatkowo z tego co widzę szlifował zapasy więc stawiam że będzie chciał to utrzymać na nogach i wygrać to przed czasem a dodatkowo zwycięzca ma się bić z Vasilevskym ,ja tu widzę bardzo duże value i jeszcze po tym kursie jaki jest u ruskich zdecydowanie warto to zagrać w singlu za niewielką staweczkę
 
Super, dzięki za obszerną odpowiedź. Zerkałem na to starcie i na pierwszy rzut oka nie widziałem tu jakiegoś faworyta wyraźnego, co więcej ten Allakhverdian w ogóle mnie nie przekonuje. No ale aż tak nie zagłebiałem się analitycznie w ostatnie stoczone walki obu zawodników. Co więcej, widziałem że gdzieniegdzie u ruskich kurs nawet skoczył @2.15 do @1.70 na korzyść Brazola dzisiaj.
 
Super, dzięki za obszerną odpowiedź. Zerkałem na to starcie i na pierwszy rzut oka nie widziałem tu jakiegoś faworyta wyraźnego, co więcej ten Allakhverdian w ogóle mnie nie przekonuje. No ale aż tak nie zagłebiałem się analitycznie w ostatnie stoczone walki obu zawodników. Co więcej, widziałem że gdzieniegdzie u ruskich kurs nawet skoczył @2.15 do @1.70 na korzyść Brazola dzisiaj.
widziałem również minimalne spadki na Brazylijczyka ale jeśli chodzi o rosyjskie gale to niejednokrotnie mielismy już takie sytuacje, obserwuję wszystkie eventy pod kątem spadków kursów i w ostatnich miesiącach widzę właśnie tendencje do zwycięstw dogów

choćby na ostatniej gali Eagle mieliśmy taką sytuację w walce Kamavova z Sultanovem - wszędzie wszystko wisiało even a u ruskich poszła duża masówka na Kamavova, Sultanov wygrał szybko przez poddanie w 1 rundzie
 
Z Aca mocny typ: Slipenko (1.30) z tym bumem Sekuliciem co sie kiedys na UFC bil i nic nie pokazal.
Porazka Slipenko z Khiragomedovem to nie wstyd ale wygrane wczesniej mial mocne: Dudaev, Bondar, Mamashev czy Perpetuo.

Miałem to własnie pisać :cool: bo oglądam ich od rana. Tylko on na kupon z tej gali ACA. Rywal kiepski łach w skrócie. Mimo 30 lat w klatce wygląda na 10 więcej. Męki z 40 letnim Praterem mówią wszystko.

Slipenko @1.30 Fortuna
 
Ta Fortuna to jest taka porazka teraz, ze az przestalo mi sie chciec tam zagladac. Nawet przy triplu x 1.30 nie mozna zlozyc ako bez podatku. Trzeba czekac do weekendu na bonus :facepalm:
 
Ta Fortuna to jest taka porazka teraz, ze az przestalo mi sie chciec tam zagladac. Nawet przy triplu x 1.30 nie mozna zlozyc ako bez podatku. Trzeba czekac do weekendu na bonus :facepalm:

no jak dzisiaj będzie 16-18 z okazji ligi mistrzów

 
Trzeba przestać grać na fortunie, to chłopaki w żółto-czarnych trykotach się ogarną, że na żydowaniu na kliencie ludzie będą odchodzić do konkurencji
 
no jak dzisiaj będzie 16-18 z okazji ligi mistrzów

Nie śledzę obecnych promocji. Po ostatnich zmianach przestałem tam zaglądać. Zabranie możliwości bonusu przy grze w tygodniu to już było zbyt wiele. Jedyne co ich ratuje to calkiem dobra dostepnosc gal MMA i szybkie wychodzenie z kursami np na KSW. Co z tego skoro do weekendu kursy juz ubite a w tygodniu trzeba puscic z podatkiem
 
Fortuna ma to gdzieś czy jeden czy dwóch przestaną nagle grać. Na Stefie typera od chu..a gimbów i wiary co grają taśmy na 30 meczy po 20, 30 zł więc fortuna ma w dupie żeby cokolwiek dobrego robić,jedyne wyjście jest aby zrobić większy gnój z tym na co chętnych i tak nie będzie.
 
AMC Fight Nights

Mikhail Allakhverdian @1.91
dzieki za typ zlapalem 2.05
A735195A-653D-432A-BBC4-E8A5391DA53F.jpeg

twarz brazola mowi wszystko
 
Zmiany jakis walk doszły do skutku w PFL? Bo widzę że Carlos Leal dostał innego rywala patrząc na zdjęcia z ważenia.
 
Back
Top