Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Licząc jak dobrze pamiętam odjęty punkt - to nie. Nie było.
No ten jeden punkt... 2X po suspensorze i backfist który jest dozwolony w K1 ale nie w tył głowy . i nic nie weszło za co można odjąć punkt w rundzie 1 ... Minus punkt ? Tak ?
Trochę naginasz...

To tak jak Cartwight wygrał z Sywkiem Milerem... ;-)
Wróć z przemyśleniami...
 
Last edited:
No ten jeden punkt... 2X po suspensorze i backfist który jest dozwolony w K1 ale nie w tył głowy . i nic nie weszło za co można odjąć punkt w rundzie 1 ... Minus punkt ? Tak ?
Trochę naginasz...

To tak jak Cartwight wygrał z Sywkiem Milerem... ;-)
Wróć z przemyśleniami...
Nie będę wracał z przemyśleniami, bo głęboko w poważaniu mam te walki freaków. Stwierdziłem tylko, że wielkich kontrowersji nie było i to na tyle.
 
Nie będę wracał z przemyśleniami, bo głęboko w poważaniu mam te walki freaków. Stwierdziłem tylko, że wielkich kontrowersji nie było i to na tyle.
Zgodzę sie że nie ma co wnikać w "walki" fereaków. Miałem na myśli to, że to nie są jakieś super bet-y że na jednego jest 1.28 i teoretycznie jest lepszy. Scenariusz może być taki że jeden drugiemu wyjebie ze łba albo będą się jebać po jajach a wynik "zrobi się" sam...
 
Zgodzę sie że nie ma co wnikać w "walki" fereaków. Miałem na myśli to, że to nie są jakieś super bet-y że na jednego jest 1.28 i teoretycznie jest lepszy. Scenariusz może być taki że jeden drugiemu wyjebie ze łba albo będą się jebać po jajach a wynik "zrobi się" sam...
Jak typ był podawany, kurs wynosił 1.43. To, że teraz jest 1.28 świadczy tylko o tym, że już trochę osób skorzystało z okazji. Ten Alan to zwykły amator, który dał jedną dobrą walkę z Błeszyńskim, a poza tym mógłby wyłapać od jakiegokolwiek randoma w swojej wadze pod dyskoteką. Tutaj walczy z gościem cięższym o 20kg, który jest dynamiczny i którego zwyczajnie się boi. Wynik raczej oczywisty. Każdy kto był choćby na kilku treningach jakichkolwiek sportów uderzanych wie, że taka różnica wagowa to przepaść. Jeśli będą piąstkówki to będzie nokaut.
 
Jak typ był podawany, kurs wynosił 1.43. To, że teraz jest 1.28 świadczy tylko o tym, że już trochę osób skorzystało z okazji. Ten Alan to zwykły amator, który dał jedną dobrą walkę z Błeszyńskim, a poza tym mógłby wyłapać od jakiegokolwiek randoma w swojej wadze pod dyskoteką. Tutaj walczy z gościem cięższym o 20kg, który jest dynamiczny i którego zwyczajnie się boi. Wynik raczej oczywisty. Każdy kto był choćby na kilku treningach jakichkolwiek sportów uderzanych wie, że taka różnica wagowa to przepaść. Jeśli będą piąstkówki to będzie nokaut.
Evo walka ma być w rękawicach dwunastkach
Jeśli Alan wytrzyma 1 runda chowając się za podwójną gardą
To Załecki nieprzyzwyczajony do długiego dystansu walki może to przejebać na punkty
Za 1.27 to kompletnie nie do gry
 
Evo walka ma być w rękawicach dwunastkach
Jeśli Alan wytrzyma 1 runda chowając się za podwójną gardą
To Załecki nieprzyzwyczajony do długiego dystansu walki może to przejebać na punkty
Za 1.27 to kompletnie nie do gry
Powiem więcej. Denis nokdaunej Anala i prowadzony instynktem kopie w łeb leżącego (jak na Gromdzie)... i win przez DQ dla Anala :jjsmile:
 
Evo walka ma być w rękawicach dwunastkach
Jeśli Alan wytrzyma 1 runda chowając się za podwójną gardą
To Załecki nieprzyzwyczajony do długiego dystansu walki może to przejebać na punkty
Za 1.27 to kompletnie nie do gry
Za 1.27 też bym nie brał. Mimo wszystko uważam, że nawet w 12-kach go skończy przed czasem, po kopnięciach.
 
Widzieliście rankingi KSW
Śmiać mi się chciało jak je zobaczyłem
Najlepsza federacja w Europie
Nr 6 ,7 na świecie ma 5 zawodników w wadze ciężkiej i półciężkiej
 
Widzieliście rankingi KSW
Śmiać mi się chciało jak je zobaczyłem
Najlepsza federacja w Europie
Nr 6 ,7 na świecie ma 5 zawodników w wadze ciężkiej i półciężkiej
To jest nic. W dywizji kobiet bez pasa żeby zebrać 5 zawodniczek, podali te z różnych kategorii wagowych. Numer jeden w półciężkiej to debiutant, który w KSW jeszcze nie walczył.
Jak dla mnie z High League do gry tylko Mini Majk 1.55
Walki niepełnosprawnych mnie nie interesują.
 
Fortuna zmieniła warunki gry bez podatku. Teraz juz tylko weekendy 12-15 :facepalm:
Wiec jak chcecie łapać gale (z następnego wekkendu) po sensownych kursach to jutro ostatnia szansa.
IMG_20220108_225547.jpg
 
Proponuję zbiorowy wyjazd działu "Cohones - Zakłady bukmacherskie" do raju podatkowego
 
Z podatkami od stawki na poziomie 12%, marżą polskich bukmacherów na poziomie kolejnych 11% i banem w wypadku jakbyś wygrał kilka setek za dużo to pojedziesz na stopa Dawid
 
Fortuna zmieniła warunki gry bez podatku. Teraz juz tylko weekendy 12-15 :facepalm:
Wiec jak chcecie łapać gale (z następnego wekkendu) po sensownych kursach to jutro ostatnia szansa. View attachment 31419

Bonusy AKO juz zaliczają od 1.3 (zmiana z 1.2) :bayan:View attachment 31420
Pewnie za bogaci jesteśmy. 12% za samo podjęte ryzyko przez grajacego, co czesto uniemożliwia grę singli bo już obniża zarobek w złodziejski sposób. Chyba statystyki gdy wprowadzili happyhour pon-pt 16-18 i sob-ndz 12-15 im się nie spodobały i zachłanność wzięła górę. Mam nadzieję, że ludzie przejdą do sts i betclick z bukmacherów z podatkami, w innym przypadku pewnie będzie więcej kombinacji by korzystać chociażby z unibet. .... Czekam az Fortuna powie, że to przez inflację i małe zyski.
 
To jest nic. W dywizji kobiet bez pasa żeby zebrać 5 zawodniczek, podali te z różnych kategorii wagowych. Numer jeden w półciężkiej to debiutant, który w KSW jeszcze nie walczył.

Walki niepełnosprawnych mnie nie interesują.
Jak dla to są normalni ludzie
 
Jak dla to są normalni ludzie
A czy ja napisałem, że nie są normalni? Są niepełnosprawni - ja walk niepełnosprawnych nie chcę oglądać. Nie widzę żadnego nietaktu w tym co napisałem - karłowatość to niepełnosprawność (fizyczna).
 
A czy ja napisałem, że nie są normalni? Są niepełnosprawni - ja walk niepełnosprawnych nie chcę oglądać. Nie widzę żadnego nietaktu w tym co napisałem - karłowatość to niepełnosprawność (fizyczna).
Nie tłumacz się z oczywistości.
 
Back
Top