Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dobra na piątek gram z UAE

Skibińskiego @1.50

Ale nikomu go nie polecam aby pużniej nie było. Poza tym znajdzie się jeszcze coś do gry z tej gali.

Dobra na piątek gram z UAE

Skibińskiego @1.50

Ale nikomu go nie polecam aby potem nie było. Poza tym znajdzie się jeszcze coś do gry z tej gali.

Tak lepiej :cool:
 
Na szybko bazując jedynie na ważeniu i tapology mam wątpliwości czy Xie to dobry wybór. Z tak młodymi zawodnikami rożnie bywa, nie są jeszcze mentalnie poukładani co często widać w walkach. Zdaje sobie sprawę że wygląd nie walczy ale jednak Murad wydaje się znacznie silniejszy od chińczyka. W mojej ocenie (choć zaznaczam że nie analizowałem stylów walki tych zawodników więc w tym przypadku tylko teoretyzuje) Murad w tej chwili @3.15 wygląda ciekawiej niż Xie za @1.30.
Przeglądając papiery zawodników z tej gali gdybym miał grać to chyba zdecydowałbym się na dubel K. Silva + Basharat aczkolwiek nie zagram tego bo mam zasadę że nie gram walk zawodników których pojedynków nie mam czasu przenalizować. Traktujcie tą analizę z przymrużeniem oka.
Któryś raz z kolei próbowałem ostrzec, mam nadzieje że choć jedna osoba na tym skorzystała. Możecie mnie nie trawić czy uważać za aroganta ale umiejętności typerskich jeśli chodzi o mma nie możecie mi odmówić. :tiphatb:
 
Któryś raz z kolei próbowałem ostrzec, mam nadzieje że choć jedna osoba na tym skorzystała. Możecie mnie nie trawić czy uważać za aroganta ale umiejętności typerskich jeśli chodzi o mma nie możecie mi odmówić. :tiphatb:
Tak, zgadza się. Mimo, że mam z Tobą nie raz wymianę zdań i podniosłeś mi czasami ciśnienie, to mogę się uczyć dużo od Ciebie jak i Evo bo macie wielką wiedzę i fajnie się czyta komentarze. Mi osobiście wydaje się też, że robie już postępy choć lepiej jakby ktoś z boku to ocenił.

ps. Skorzystałem i nie zagrałem gościa z DWCS.
 
Totalny gwałt, przeciwnik nawet nie pierdnął. Ciekawe kogo dostanie w debiucie w UFC
Gratulacje. Oron zaprezentował się fatalnie. Ciekaw jestem dalszej kariery Javid-a, bo na ten moment moim zdaniem nadal jest nie zweryfikowany. Ciekawy jestem jak poprowadzi go UFC. Dodatkowo ciekawe czy niedługo w DWCS zobaczymy jego brata.

Quinonez męczył się z rywalem, i w UFC raczej długo nie pobędzie.
Xie niestety przegrał, muszę obejrzeć walkę z ciekawości bo większość ludzi komentujących stwierdziła, że wałek. Mimo wszystko niestety bet nie trafiony mimo moim zdaniem prawidłowego typu. Sędziowie mają duże znaczenie i czasem mimo poprawnego typu wynik jest inny. Druga sprawa, że bety na DWCS często gram za mniejsze kwoty, zwłaszcza ostatnie DWCS gdzie naprawdę spora część zawodników ma nabite rekordy i czasem ciężko stwierdzić bezsprzecznie faworyta. @Karwantes Osobiście biorę pod uwagę zdanie każdego, bo jak już kiedyś wspominałem, czasem inna osoba zobaczy znaki ostrzegawcze, której inni nie dostrzegli. Jak wspomniałeś doświadczenie i wiek zawodnika mógł mieć tutaj spore znaczenie. Na szczęście DWCS gram raczej w mniejszych stawkach bo po prostu jest tu większa loteria.
 
Gratulacje. Oron zaprezentował się fatalnie. Ciekaw jestem dalszej kariery Javid-a, bo na ten moment moim zdaniem nadal jest nie zweryfikowany. Ciekawy jestem jak poprowadzi go UFC. Dodatkowo ciekawe czy niedługo w DWCS zobaczymy jego brata.

Quinonez męczył się z rywalem, i w UFC raczej długo nie pobędzie.
Xie niestety przegrał, muszę obejrzeć walkę z ciekawości bo większość ludzi komentujących stwierdziła, że wałek. Mimo wszystko niestety bet nie trafiony mimo moim zdaniem prawidłowego typu. Sędziowie mają duże znaczenie i czasem mimo poprawnego typu wynik jest inny. Druga sprawa, że bety na DWCS często gram za mniejsze kwoty, zwłaszcza ostatnie DWCS gdzie naprawdę spora część zawodników ma nabite rekordy i czasem ciężko stwierdzić bezsprzecznie faworyta. @Karwantes Osobiście biorę pod uwagę zdanie każdego, bo jak już kiedyś wspominałem, czasem inna osoba zobaczy znaki ostrzegawcze, której inni nie dostrzegli. Jak wspomniałeś doświadczenie i wiek zawodnika mógł mieć tutaj spore znaczenie. Na szczęście DWCS gram raczej w mniejszych stawkach bo po prostu jest tu większa loteria.
Wychodzę z założenia że jeśli zawodnik na którego stawiamy nie wygrał w dominującym stylu to taki bet nie jest dobry.

Co do samej walki Xie vs. Murad to przebieg był dwustronny że tak to ujmę, chińczyk dłużej kontrolował w parterze będąc przy tym pasywny natomiast Murad był lepszy w stójce i zanotował bodajże wiecej niż jeden nokdałn, typowy split który mógł pójść w dwie strony.
 
Wychodzę z założenia że jeśli zawodnik na którego stawiamy nie wygrał w dominującym stylu to taki bet nie jest dobry.

Co do samej walki Xie vs. Murad to przebieg był dwustronny że tak to ujmę, chińczyk dłużej kontrolował w parterze będąc przy tym pasywny natomiast Murad był lepszy w stójce i zanotował bodajże wiecej niż jeden nokdałn, typowy split który mógł pójść w dwie strony.
Co innego założenie a co innego rzeczywistość. Przykład chociażby Musaeva pokazuje jak to naprawdę wygląda. W założeniu moim zdaniem Musaev powinien wygrać sporo większą aktywnością oraz lepszymi zapasami. Jak się okazało Pierwsza runda była dla Pietrzaka dodatkowo odjęty jeden punkt (którego nikt nie mógł przewidzieć) i bet był na remis. To samo było z Dawsonem, założeniem była kompletna dominacja, jednak 3 runda zmieniła przebieg walki.
 
Co innego założenie a co innego rzeczywistość. Przykład chociażby Musaeva pokazuje jak to naprawdę wygląda. W założeniu moim zdaniem Musaev powinien wygrać sporo większą aktywnością oraz lepszymi zapasami. Jak się okazało Pierwsza runda była dla Pietrzaka dodatkowo odjęty jeden punkt (którego nikt nie mógł przewidzieć) i bet był na remis. To samo było z Dawsonem, założeniem była kompletna dominacja, jednak 3 runda zmieniła przebieg walki.
Dlatego zarówno Musaev i Dawson nie były dobrymi betami bo nie potrafili zdominować. Trzeba szukać zawodników którzy będą w stanie znacząco zaznaczyć zwycięstwo, niestety jest to trudne w największych organizacjach MMA.
 
Dlatego zarówno Musaev i Dawson nie były dobrymi betami bo nie potrafili zdominować. Trzeba szukać zawodników którzy będą w stanie znacząco zaznaczyć zwycięstwo, niestety jest to trudne w największych organizacjach MMA.
zgadzam się, pięknym przykładem był ostatnio również Ramazan Emeev
 
Co ty gadasz.
Ostatnio to samo pisałeś, że rywalka puszka i inne bzdety a wygrała w ostatniej chwili, rzutem na taśmę. Tak była wycierana o podłogę jak jakaś szmata.
Obecnie rywalka o wiele lepsza, mimo że 21 lat a jest to dobra kickboksera u siebie w kraju.
Zawsze jakaś szansa na obicie nóg. Parter ze strony Shields jej nie grozi.
Niech wygrywa ale po co pisać takie bzdury.

Ja to jestem kozak :applause:
Któryś raz z kolei próbowałem ostrzec, mam nadzieje że choć jedna osoba na tym skorzystała :tiphatb:
 
Loik Radzhabov @1.45 - Gość walczy z Manfio który kompletnie mnie nie przekonuje. Gość wygrał ostatnio dwa razy splitem na farcie i dla mnie to zwykły przeciętniak jeśli chodzi o zawodnika. Natomiast Radzhabov jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Lepszy boks, szybkość, zapasy itd. Manfio na moje nie zagrozi przez chwilę a Loik go wypunktuje i wygra jednogłośną decyzją sedziów 30-27 :)
Niestety Rusek zawalczyl beznadziejnie i nie sądziłem że Manfio zajedzie go cardio. Cóż bywa. Sorry za typ
 
Niestety Rusek zawalczyl beznadziejnie i nie sądziłem że Manfio zajedzie go cardio. Cóż bywa. Sorry za typ
Mnie tez zawiodl na maxa Radzhabov i uwalil mocno pograny kupon. Spodziewalem sie, ze jednak bedzie w stanie duzo bardziej korzystac z zapasow. Manfio byl silniejszy w klinczach i nie dawal sie w ogole obalac. Mimo to walka byla dosc wyrownana, dopoki Radzhabov nie siadl kondycyjnie. Brazylijczyk swietnie rozlozyl sily, 4 runda to juz bitka do jednej bramki z wykonczonym ruskiem. Niestety sluszna wygrana Manfio. Pozostaje teraz czekac na piatkowe wazenie UFC i sprobowac cos tutaj ugrac

:conorsalute:
 
Aj bo Panowie na finałach PFL wygrywa się jedynie na sylwestrowych galach... Pospieszyli się xd
 
Ale zazdro bije z tego posta chyba za dużo ostatnio wtopiłeś i trzeba gdzieś upuścić emocje albo abonenci się wykruszają przy takiej skuteczności haha :mjsmile:
A czemu zazdrość? Może go raziło to, że się sam liżesz po jajach xd
 

Attachments

  • Screenshot_2021-10-27-20-31-08-26_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2021-10-27-20-31-08-26_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    47.4 KB · Views: 39

Attachments

  • s7BktkuTURBXy81ZDVjYzcxZi01NzY3LTQyZTAtYjg5Ni1lOWQ0ZTJiMzI3MTAuanBlZ5GTBc0EsM0CdA.jpeg
    s7BktkuTURBXy81ZDVjYzcxZi01NzY3LTQyZTAtYjg5Ni1lOWQ0ZTJiMzI3MTAuanBlZ5GTBc0EsM0CdA.jpeg
    62.1 KB · Views: 22
Back
Top