Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pomijając wasze wzajemne docinki slabo wyszlo z tym palcem, pechowa sytuacja. Jednak po tym przypadku mysle ze mogliby taki przypadek rozwiązać jak w przypadku jakiegos znacznego rozcięcia. Wstrzymanie walki, wejscie lekarza i decyzja czy moze walczyc dalej. Nastawienie tego palca zajelo im przeciez kilka sekund i gosc byl normalnie zdolny do dalszej walki.
 
Pomijając wasze wzajemne docinki slabo wyszlo z tym palcem, pechowa sytuacja. Jednak po tym przypadku mysle ze mogliby taki przypadek rozwiązać jak w przypadku jakiegos znacznego rozcięcia. Wstrzymanie walki, wejscie lekarza i decyzja czy moze walczyc dalej. Nastawienie tego palca zajelo im przeciez kilka sekund i gosc byl normalnie zdolny do dalszej walki.
Szkoda szkoda bo popsuł dobry kupon łączony z ksw... Z tego co widziałem wymeczylby Minakov decyzję 29-28
 
Loik Radzhabov @1.45 - Gość walczy z Manfio który kompletnie mnie nie przekonuje. Gość wygrał ostatnio dwa razy splitem na farcie i dla mnie to zwykły przeciętniak jeśli chodzi o zawodnika. Natomiast Radzhabov jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Lepszy boks, szybkość, zapasy itd. Manfio na moje nie zagrozi przez chwilę a Loik go wypunktuje i wygra jednogłośną decyzją sedziów 30-27 :)
 
1635104555752.png


To jest esencja bukmacherki, a nie jakieś zakłady po 1000zł po kursie 1.9 po tygodniowej analizie i co drugi nie wchodzi :bleed:



:mamed:
 
Loik Radzhabov @1.45 - Gość walczy z Manfio który kompletnie mnie nie przekonuje. Gość wygrał ostatnio dwa razy splitem na farcie i dla mnie to zwykły przeciętniak jeśli chodzi o zawodnika. Natomiast Radzhabov jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Lepszy boks, szybkość, zapasy itd. Manfio na moje nie zagrozi przez chwilę a Loik go wypunktuje i wygra jednogłośną decyzją sedziów 30-27 :)
Wszyscy Rosjanie powinni ogarnąć
 
DWCS:
Xie Bin @1.45- na moje przeciwnik bez umiejętności parterowych, dodatkowo w stójce również nie zachwyca. Xie najprawdopodobniej sprowadzi i podda. Jedyny znak zapytania dla mnie to przerwa Xie (ostatnia walka w 2019 r.).
Ostatnia walka Murada, gdzie widać straszliwe braki w obronie przed obaleniami:
 
Obejrzałem, popiera i polecam na jutro z DWCS.

Bin Xie @1.40

Młody kocur a przerwa tylko na dobre mu wyszła gdzie jeszcze podszkolił i tak już duże umiejętności. To dopiero 23 letni zawodnik. Wygląda na to że rywal dostanie srogi wpierdol. Duża przewaga we wszystkim. Jak by skośny miał szczękę podejrzaną to może, ale takiej nie ma.
 
Dzisiejszej nocy odbędzie się już niestety przedostatnia gala DWCS w tym roku i wystąpi na niej w mojej ocenie jeden z najciekawszych prospektów tego sezonu, czyli afgańczyk Javid Basharat.
26 lat, znakomita praca nóg, szybki, nieszablonowy, duża ilość zróżnicowanych kopnięć, bardzo dobrze bije z kontry. Jego rywal to Oron Kahlon z Izraela, też nieskazitelny rekord ale zupełnie mnie nie przekonuje, do tego 37 lat i jak dla mnie został tu rzucony trochę "na pożarcie" . Kurs 1.45 uważam, że w tym przypadku jest jak najbardziej warty zagrania i polecam :)
 
Na szybko bazując jedynie na ważeniu i tapology mam wątpliwości czy Xie to dobry wybór. Z tak młodymi zawodnikami rożnie bywa, nie są jeszcze mentalnie poukładani co często widać w walkach. Zdaje sobie sprawę że wygląd nie walczy ale jednak Murad wydaje się znacznie silniejszy od chińczyka. W mojej ocenie (choć zaznaczam że nie analizowałem stylów walki tych zawodników więc w tym przypadku tylko teoretyzuje) Murad w tej chwili @3.15 wygląda ciekawiej niż Xie za @1.30.
Przeglądając papiery zawodników z tej gali gdybym miał grać to chyba zdecydowałbym się na dubel K. Silva + Basharat aczkolwiek nie zagram tego bo mam zasadę że nie gram walk zawodników których pojedynków nie mam czasu przenalizować. Traktujcie tą analizę z przymrużeniem oka.
 
PFL Claressa Shields -1 kurs 1.3 , tzw pewniaczek, mistrzyni boksu dostała na swój drugi pojedynek jeszcze większą puszkę pomidorów niż ostatnio, to będzie łatwe i szybkie zwycięstwo.


Niech moc będzie z Wami.
 
PFL Claressa Shields -1 kurs 1.3 , tzw pewniaczek, mistrzyni boksu dostała na swój drugi pojedynek jeszcze większą puszkę pomidorów niż ostatnio, to będzie łatwe i szybkie zwycięstwo.


Niech moc będzie z Wami.

Co ty gadasz.
Ostatnio to samo pisałeś, że rywalka puszka i inne bzdety a wygrała w ostatniej chwili, rzutem na taśmę. Tak była wycierana o podłogę jak jakaś szmata.
Obecnie rywalka o wiele lepsza, mimo że 21 lat a jest to dobra kickboksera u siebie w kraju.
Zawsze jakaś szansa na obicie nóg. Parter ze strony Shields jej nie grozi.
Niech wygrywa ale po co pisać takie bzdury.
 
PFL Claressa Shields -1 kurs 1.3 , tzw pewniaczek, mistrzyni boksu dostała na swój drugi pojedynek jeszcze większą puszkę pomidorów niż ostatnio, to będzie łatwe i szybkie zwycięstwo.


Niech moc będzie z Wami.
Po tym co ostatnio pokazała (sam uważałem, że będzie dużo lepiej, a wygrała bardzo szczęśliwie) nie zagram jej nawet z taką cukinią. Ją wystarczy obalić i ubić.
 
Dzisiejszej nocy odbędzie się już niestety przedostatnia gala DWCS w tym roku i wystąpi na niej w mojej ocenie jeden z najciekawszych prospektów tego sezonu, czyli afgańczyk Javid Basharat.
26 lat, znakomita praca nóg, szybki, nieszablonowy, duża ilość zróżnicowanych kopnięć, bardzo dobrze bije z kontry. Jego rywal to Oron Kahlon z Izraela, też nieskazitelny rekord ale zupełnie mnie nie przekonuje, do tego 37 lat i jak dla mnie został tu rzucony trochę "na pożarcie" . Kurs 1.45 uważam, że w tym przypadku jest jak najbardziej warty zagrania i polecam :)
Osobiście byłem ciekaw kogo dadzą Bashratowi. Na ten moment wygląda rewelacyjnie, ale z kiepskimi zawodnikami nad którymi ma sporą przewagę fizyczną. Kahlon możę i jest starszy jednak to nadal utalentowany zawodnik a przedewszystkim zawodnik który walczył w wadze wyżej i gabarytowo również góruje nad rywalem. Przewaga zasięgu będzie druzgocąca (wzrost: 173 vs 175 zasięg: 183 vs 165). Bashrat wyglądał świetnie z zawodnikami, którzy bali się wejść z nim w wymiany. Oron raczej patrząc na emocje podczas ważenia od pierwszej rundy i będzie wywierać presję chcąc coś udowodnić. Liczę na underdoga.

Co ty gadasz.
Ostatnio to samo pisałeś, że rywalka puszka i inne bzdety a wygrała w ostatniej chwili, rzutem na taśmę. Tak była wycierana o podłogę jak jakaś szmata.
Obecnie rywalka o wiele lepsza, mimo że 21 lat a jest to dobra kickboksera u siebie w kraju.
Zawsze jakaś szansa na obicie nóg. Parter ze strony Shields jej nie grozi.
Niech wygrywa ale po co pisać takie bzdury.

Po tym co ostatnio pokazała (sam uważałem, że będzie dużo lepiej, a wygrała bardzo szczęśliwie) nie zagram jej nawet z taką cukinią. Ją wystarczy obalić i ubić.
Powiem więcej, zastanawiałem się czy nie obstawić młodej, jednak biorąc pod uwagę, że PFL dało Shields przeciwniczkę z wagi niżej pewnie biorąc pod uwagę ostatni pojedynek, który prawie przegrała z cukinią woleli nie ryzykować. Mimo wszystko trzymam kciuki za młodą. Widać, że bitna babka, która nie boi się przyjąć ciosów oraz gdy trzeba dąży do sprowadzenia. Liczę, że jakimś cudem wytrzyma szarże Shields i wejdzie pod ciosem po sprowadzenie a tam zakończy to rnc. Pieniędzy nie obstawie, ale Shields po ostatnim występie i takim kursie, to proszenie się o stratę, jak wspomnieli użytkownicy wyżej.
 
Siema
Mam w planie się udzielać
Czytałem dział z poziomu strony przez ostatnie trzy miesiące
11,06 zł / 1 000 000 zł
Screenshot_20211026_221034.jpg
Screenshot_20211026_221048.jpg
 
Obejrzałem teraz tę walkę i prawa jest taka że ten Chińczyk jest chuja wart, stójka dziurawa jak szwajcarski ser, praktycznie każdy cios wchodził czysto i to zadecydowało. Obalał to fakt, ale oprócz kontroli niewiele na ziemi potrafił zdziałać, żadnej próby poddania.
 
Dzisiejszej nocy odbędzie się już niestety przedostatnia gala DWCS w tym roku i wystąpi na niej w mojej ocenie jeden z najciekawszych prospektów tego sezonu, czyli afgańczyk Javid Basharat.
26 lat, znakomita praca nóg, szybki, nieszablonowy, duża ilość zróżnicowanych kopnięć, bardzo dobrze bije z kontry. Jego rywal to Oron Kahlon z Izraela, też nieskazitelny rekord ale zupełnie mnie nie przekonuje, do tego 37 lat i jak dla mnie został tu rzucony trochę "na pożarcie" . Kurs 1.45 uważam, że w tym przypadku jest jak najbardziej warty zagrania i polecam :)
Totalny gwałt, przeciwnik nawet nie pierdnął. Ciekawe kogo dostanie w debiucie w UFC
 
Dobra na piątek gram z UAE

Skibińskiego @1.50

Ale nikomu go nie polecam aby pużniej nie było. Poza tym znajdzie się jeszcze coś do gry z tej gali.
 
Back
Top