Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

żałosny typie który tu przyszedł tylko po to aby psuć atmosferę i się śmiać po nietrafionych typach
do twojej wiadomości bo sprawdziłem to bokserka a nie zawodniczka ufc :lol:

nie zauważyłem ale odradzałeś przed aby nie grać Wójcika ?
Pudzian amebo i hipokryto, przecież to Ty jako pierwszy na tym forum wpadłeś i wszystkich cytowałeś jak typy nie wchodziły. Jak to się odwróciło, to nie wytrzymałeś krytyki, Twoja psychika została doszczętnie zniszczona, co skończyło się banem na głównym koncie, wyjebali Cie jak z każdego innego forum.


Miłość, miłość w Zakopanem ...:star wars:
 
Pudzian amebo i hipokryto, przecież to Ty jako pierwszy na tym forum wpadłeś i wszystkich cytowałeś jak typy nie wchodziły. Jak to się odwróciło, to nie wytrzymałeś krytyki, Twoja psychika została doszczętnie zniszczona, co skończyło się banem na głównym koncie, wyjebali Cie jak z każdego innego forum.


Miłość, miłość w Zakopanem ...:star wars:
To nie Pudzian, David swoją droga dostał bana.

Killer to nowy typer tutaj.
Nie ma co robić aferek, każdemu się powinie noga w bukmacherce :) ostatnio nawet odzyl ten dział wiec skupmy się na analizach a nie wyzywaniu.
 
Pudzian amebo i hipokryto, przecież to Ty jako pierwszy na tym forum wpadłeś i wszystkich cytowałeś jak typy nie wchodziły. Jak to się odwróciło, to nie wytrzymałeś krytyki, Twoja psychika została doszczętnie zniszczona, co skończyło się banem na głównym koncie, wyjebali Cie jak z każdego innego forum.

Wyzywasz typów których tutaj nie ma i nie mogą tobie odpowiedzieć :facepalm:

Pytałem się czy przed walką odradzałeś tutaj Wójcika ?
 
Co myślicie o karcie walk UFC 267
Praktycznie cała karta do gry
STS ma najlepsze kursy
Duraev 1.4
Yan 1.42
Volkov 1.37
Chimaev 1.27
Makachev 1.2
Ulanbekov 1.32
Ankalaev 1.32

Sami Rosjanie?!+

Błachowicz 1.32
Ismagulov 1.37
Ribas 1.75
Gamzatov 1.55
 
Co myślicie o karcie walk UFC
Praktycznie cała karta do gry
STS ma najlepsze kursy
Duraev 1.4
Yan 1.42
Volkov 1.37
Chimaev 1.27
Makachev 1.2
Ulanbekov 1.32
Ankalaev 1.32

Sami Rosjanie?!+

Błachowicz 1.32
Ja wale pewnie jakaś taśmę z nimi wszystkimi za fajna sumkę :)
 
Co myślicie o karcie walk UFC 267
Praktycznie cała karta do gry
STS ma najlepsze kursy
Duraev 1.4
Yan 1.42
Volkov 1.37
Chimaev 1.27
Makachev 1.2
Ulanbekov 1.32
Ankalaev 1.32

Sami Rosjanie?!+

Błachowicz 1.32
Ismagulov 1.37
Ribas 1.75
Gamzatov 1.55
Islam po tym kursie ryzyko ze wyłapie na dziąsło, Hooker nie jest z pierwszej łapanki.

Mam tez obawy co do Yana, Sandhagen ma dziwnie pojebana ta stójkę…
 
Co myślicie o karcie walk UFC 267
Praktycznie cała karta do gry
STS ma najlepsze kursy
Duraev 1.4
Yan 1.42
Volkov 1.37
Chimaev 1.27
Makachev 1.2
Ulanbekov 1.32
Ankalaev 1.32

Sami Rosjanie?!+

Błachowicz 1.32
Ismagulov 1.37
Ribas 1.75
Gamzatov 1.55
Yan vs Sandhagen - mimo wszystko nawet faworyzując Yana, nie obstawie go raczej po takim kursie. Moim zdaniem przeciwnik jest dużo cięższy niż Sterling.
Islam - Hooker walczył z lepszymi zawodnikami niż Islam. Najprawdopodobniej Dan zostanie przeleżany, mimo wszystko po takim kursie nie warto ryzykować. Uważam, że kolano albo podbródkowy ma większe szanse na wejście niż mówi to Ali.
Błachowicz - Janek ostatnio zaprezentował się rewelacyjnie, mimo wszystko kurs biorąc pod uwagę klasę przeciwnika jest nie warty gry.
Ribas - moim zdaniem kurs warty pogrania i sam mam ją na kilku kuponach. Liczę, że będzie chciała się odegrać po porażce i pokazać z dobrej strony. W stójce mimo wszystko wydaje się lepsza niż drewniana przeciwniczka.
Chimaev - jeśli miałbym grać to jedynie, że walka skończy się przed czasem. Jingilang może uśpić każdego.
 
Dzisiaj w nocy Cage Warriors 130 w San Diego z którego legitny wydaje mi się kuponik:

Josh Wang-Kim + Rohskopf + Justin Barry @2.23

Rohskopf znany głownie z tego że poddał się na UFC w walce z Hubbardem :hi:, ale to mocny zawodnik i dostaje kolejnego rywala na odbudowanie. Nie wiem czym Jordan Bailey miałby mu zagrozić, na papierze jest znacznie słabszy w każdym aspekcie. Rohskopf najpewniej bez problemów go podda.

Justin Barry ostatni i jedyny raz walczył w mma w.... 2013 r. :friends:. Ma wiele startów w bjj (brązowy pas) i tajskim boksie, Widziałem w mediach społ. że jeździł do Tajlandii trenować. Atletyczny i wysportowany, chyba taki maniak sportów walki w pozytywnych znaczeniu słowa. Rywal Alan Benson 1-1 pro, 1-4 na amatorce. Fizycznie wygląda bardzo słabo i w walce nie ma za wiele do zaoferowania. To straszny leszcz. Wygląda na gościa co chciałby być zawodnikiem ale nie ma ani predyspozycji ani umiejętności. Po tym co widziałem trudno mi sobie wyobrazić żeby postawił znaczący opór, jak walka trafi do parteru to raczej od razu spisuje go na straty.


Wang-Kim to ciekawy prospekt (15-1) rekord amatorski, (3-0) pro. Walczy z Jose Hernandezem (4-3), który jest takim 5 ligowym zapaśnikiem co trenuje na co dzień w piwnicy na worku. Ani zapaśniczo nie wygląda dobrze, stójka bardzo słaba - generalnie bum. Wang powinien dominować w każdej płaszczyźnie, nawet jakby znalazł się na plecach to powinien być groźniejszy od rywala, dochodzi łatwo do poddań, bez problemu przetacza lub wstaje - wygląda nieźle, oczywiście na tle dotychczasowych rywali lokalnego kalibru. Dodatkowo ma znaczącą przewagę warunków fizycznych i gala u niego w mieście. Rywal raczej wydaje się tu na straconej pozycji.
 

Attachments

  • 245931513_117629877353240_8825432033996474434_n.jpg
    245931513_117629877353240_8825432033996474434_n.jpg
    174.4 KB · Views: 22
Błachowicz - Janek ostatnio zaprezentował się rewelacyjnie, mimo wszystko kurs biorąc pod uwagę klasę przeciwnika jest nie warty gry.
No Janka ja mam pogranego i mimo wszystko się obawiam tej walki, ale nie sądzę, żeby to przegrał bo jest młodszy bardziej mobilny no i ma obie płaszczyzny dobre gdzie Glover może tylko zagrozić w parterze. Wydaje mi że się na dystansie 5 rund Janek go znokautuje
 
No Janka ja mam pogranego i mimo wszystko się obawiam tej walki, ale nie sądzę, żeby to przegrał bo jest młodszy bardziej mobilny no i ma obie płaszczyzny dobre gdzie Glover może tylko zagrozić w parterze. Wydaje mi że się na dystansie 5 rund Janek go znokautuje
Glover jest mega mocny, jeśli Janek nie znokautuje w pierwszych dwóch rundach to brazylijczyk wyssa z niego ducha walki zapasami i presją.
 
Glover jest mega mocny, jeśli Janek nie znokautuje w pierwszych dwóch rundach to brazylijczyk wyssa z niego ducha walki zapasami i presją.
Nie zapominajmy ze Janek ćwiczy mocno zapasy i jest mocny na nogach,do tego jest młodszy i bardziej kompletny. Jedyna szansa Glovera jest poddanie bo w parterze Janek tez potrafi bić z pleców i wrócić na nogi a w stójce ma przewagę bez dyskusji.
 
Dzisiaj w nocy Cage Warriors 130 w San Diego z którego legitny wydaje mi się kuponik:

Josh Wang-Kim + Rohskopf + Justin Barry @2.23

Rohskopf znany głownie z tego że poddał się na UFC w walce z Hubbardem :hi:, ale to mocny zawodnik i dostaje kolejnego rywala na odbudowanie. Nie wiem czym Jordan Bailey miałby mu zagrozić, na papierze jest znacznie słabszy w każdym aspekcie. Rohskopf najpewniej bez problemów go podda.

Justin Barry ostatni i jedyny raz walczył w mma w.... 2013 r. :friends:. Ma wiele startów w bjj (brązowy pas) i tajskim boksie, Widziałem w mediach społ. że jeździł do Tajlandii trenować. Atletyczny i wysportowany, chyba taki maniak sportów walki w pozytywnych znaczeniu słowa. Rywal Alan Benson 1-1 pro, 1-4 na amatorce. Fizycznie wygląda bardzo słabo i w walce nie ma za wiele do zaoferowania. To straszny leszcz. Wygląda na gościa co chciałby być zawodnikiem ale nie ma ani predyspozycji ani umiejętności. Po tym co widziałem trudno mi sobie wyobrazić żeby postawił znaczący opór, jak walka trafi do parteru to raczej od razu spisuje go na straty.


Wang-Kim to ciekawy prospekt (15-1) rekord amatorski, (3-0) pro. Walczy z Jose Hernandezem (4-3), który jest takim 5 ligowym zapaśnikiem co trenuje na co dzień w piwnicy na worku. Ani zapaśniczo nie wygląda dobrze, stójka bardzo słaba - generalnie bum. Wang powinien dominować w każdej płaszczyźnie, nawet jakby znalazł się na plecach to powinien być groźniejszy od rywala, dochodzi łatwo do poddań, bez problemu przetacza lub wstaje - wygląda nieźle, oczywiście na tle dotychczasowych rywali lokalnego kalibru. Dodatkowo ma znaczącą przewagę warunków fizycznych i gala u niego w mieście. Rywal raczej wydaje się tu na straconej pozycji.

Wszystko elegancko siedzi.

 
Back
Top