Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ciekawie wyglada Wójcik przed czasem z FENU po @1.65.
IMO 5 rundowy dystans jeszcze zwieksza prawdopodobienstwo wejscia tego betu.
 
Ciekawie wyglada Wójcik przed czasem z FENU po @1.65.
IMO 5 rundowy dystans jeszcze zwieksza prawdopodobienstwo wejscia tego betu.
Trochę się waham, niby ten rywal przeciętniak, który słabo radzi sobie z presją, zupełnie nie korzysta ze swoich warunków w stójce. Mimo, że najlepiej czuje się w parterze to ma problem sprowadzać. Ale Wójcik mnie nie przekonuje. Obejrzałem jego walki i ma jednak podejrzane kardio i do tego nie ma czystego jebnięcia, które gasi światło. W drugiej rundzie zazwyczaj ciężko dyszy. Powinien to wygrać, ale mogą być męczarnie.
 
Wójcik z Kijaną i Kowalskim wyglądał bardzo poprawnie, widać jak by uwierzył że jeszcze coś zdziała.
Rywal bum 39 letni jak to mówicie.
Chaotyczny w stójce i fatalny kondycyjnie (wystarczy zobaczyć sparingi)
Walka 5 rundowa.

Wójcik przed czasem :cool: @1.70 STS
 
Ktoś gra coś z Bellatora? Aktualnie Nemkov za niski kurs. Bader wygląda ciekawie. Mimo wszystko zastanawia mnie aż takie faworyzowanie Coreya. W zapasach Bader nie da sobie zrobić krzywdy, więc walka będzie rozgrywać się w stójce, gdzie moim zdaniem Bader ma większe szanse ustrzelić Coreya niż odwrotnie.
 
Ktoś gra coś z Bellatora? Aktualnie Nemkov za niski kurs. Bader wygląda ciekawie. Mimo wszystko zastanawia mnie aż takie faworyzowanie Coreya. W zapasach Bader nie da sobie zrobić krzywdy, więc walka będzie rozgrywać się w stójce, gdzie moim zdaniem Bader ma większe szanse ustrzelić Coreya niż odwrotnie.
U mnie Nemkov pograny, ale juz kurs @1.30 byl marginalny. Co do drugiej pary, w zyciu nie pogram Coreya, bo mu kompletnie nie ufam. Czy warto grac Badera po tym kursie nie wiem - dla mnie NO BET.
 
Ktoś gra coś z Bellatora? Aktualnie Nemkov za niski kurs. Bader wygląda ciekawie. Mimo wszystko zastanawia mnie aż takie faworyzowanie Coreya. W zapasach Bader nie da sobie zrobić krzywdy, więc walka będzie rozgrywać się w stójce, gdzie moim zdaniem Bader ma większe szanse ustrzelić Coreya niż odwrotnie.
Myślę, że Randi Field może zrobić upset. Do tego po przeglądnięciu: Gibson, Browne i przede wszystkim Primus!!! dobry kurs, a nie widzę Bensona w tym starciu.
Do tego Bader za stówkę pójdzie...

a jak będzie wyjdzie w praniu :cool:
 
Ja puściłem jeszcze raz Szewczyka w singlu bo fajny kursik na fortunie 2,73
View attachment 27358
A8F06772-4D2D-4617-9EBE-F8D82D558511.jpeg
94E919CB-22AB-4D4E-8877-2C39718D5CF9.jpeg
 
Z tego szewczyka może być kawał dobrego zawodnika.. Warunki kozak duży zasięg, nie wacha się idzie mocno 23 lata aż się wierzyć nie chce, ciekawe jak parter wygląda i pod kątem zapasów.. No i sterydianmi aż kipi
 
Wójcik z Kijaną i Kowalskim wyglądał bardzo poprawnie, widać jak by uwierzył że jeszcze coś zdziała.
Rywal bum 39 letni jak to mówicie.
Chaotyczny w stójce i fatalny kondycyjnie (wystarczy zobaczyć sparingi)
Walka 5 rundowa.

Wójcik przed czasem :cool: @1.70 STS

ale bum przegrał wygraną walkę
zamiast bić dalej w 1 to duszenia mu się zachciało
a pad po słabym ciosie :facepalm:
co za szklanka
nigdy więcej tego peta
 
Last edited:
Wójcik co przepuścil w tej 1 rundzie.... Ehhh fiorot miała zamykać na 2700....i w ten sposób można iść wcześniej spac
 
Wójcik to była petarda z FENU, prawie taka sama lokomotywa po 1.20 jak Courtenay Shannon z UFC :cool:

74d979654a85c.jpg


Pudzian ekspert MMA, 40% skuteczności na 1.20 kursach, polecam zakupić abonament :putinlaugh:
@Wojna to już kolejny chłopaszek wylewający swoje żale na tym forum, skrzywdzony przez grupę przestępczą wyłudzaczy abonamentów od naiwnych bezbronnnych istot pod nazwą "DavidaMMA społka z.o.o". Ofiary można liczyć już w setkach.
 
@Wojna to już kolejny chłopaszek wylewający swoje żale na tym forum, skrzywdzony przez grupę przestępczą wyłudzaczy abonamentów od naiwnych bezbronnnych istot pod nazwą "DavidaMMA społka z.o.o". Ofiary można liczyć już w setkach.
Nic nie kupowałem chłopaszku, każdy może wejść na omni i za free sprawdzić historię rozliczonych typów. Bekę tylko cisnę z pajaca co się kreuje na jakiegoś eksperta, a 3 miesiąc na minusie leci przy 1.20 kursach.
KURWAAAAA 1.20 kursy :putinlaugh:



Bez odbioru, weekend w Zakopanem, szkoda czasu na głupoty.
 
Courtenay Shannon z UFC

żałosny typie który tu przyszedł tylko po to aby psuć atmosferę i się śmiać po nietrafionych typach
do twojej wiadomości bo sprawdziłem to bokserka a nie zawodniczka ufc :lol:

nie zauważyłem ale odradzałeś przed aby nie grać Wójcika ?
 
Last edited:
Back
Top