Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie mam pytanie w sumie od ziomka któremu kupon zamyka Jason Knight i Bobba Jenkins, obaj z PFL. Kupon mu zamykają na 1500 zł. Czy ktoś z Was może dać opinie na temat tych walk? Bo ja powiem szczerze nie chce mu dać złej opinii bo szczerze mówiąc ciężkie walki do typowania ale sądzę że Jenkins ogarnie ale czy Knight?
Skoro zamykają kupon to opinie są już zbędne :fjedzia:

Będzie co będzie, trzeba zaczekać.
 
Przecież ty nawet nie potrafisz prawidłowo napisać nazwiska zawodnika którego zamierzasz grać niehonorowy szczurku, nie wspominając już że żeby nazywać kogoś GIGA pewniakiem w bukmacherce to już trzeba mieć naprawdę małe doświadczenie albo nie po kolei w czajniku.
Rakas i Trzciński to drewniaki i tylko mogą wygrać dzięki kontuzji przeciwnika. Janikowski to samo lub ewentualny ko's, o który może być ciężko. Dlatego nazwałem ich pewniakami. Pomyliłem Piwowarskiego z Piwowarczykiem tylko nazwiskami, a nie osobami, więc wiem o co chodzi jeżeli do tego pijesz. Więc Kurwantesie lepiej się przymknij i zmądrzej, bo z tego co widzę to dla Ciebie jedynym pewniakiem jest to, że twój stary dzisiaj wróci najebany z pracy.
takiej walk sie nie gra, bo to moze sie skonczyc jak z martinikiem ostatnio
Martiniki są dobrzy akurat, ponoć brat tego Dawida, czyli Patrik jest jeszcze lepszy od niego, a waga ta sama.
Z tym się nie zgadzam. Faworytem Pawlak, ale jeśli miałby wygrać to Janikowski to raczej przez przeleżenie (o co będzie ciężko).
Wątpię, żeby Pawlak dał się przeleżeć Janikowskiemu, co najwyżej jakiś ko. Pawlak się wydaje być za ciężkim zawodnikiem do przeleżenia, zwłaszcza dla niego.
 
Rakas i Trzciński to drewniaki i tylko mogą wygrać dzięki kontuzji przeciwnika. Janikowski to samo lub ewentualny ko's, o który może być ciężko. Dlatego nazwałem ich pewniakami. Pomyliłem Piwowarskiego z Piwowarczykiem tylko nazwiskami, a nie osobami, więc wiem o co chodzi jeżeli do tego pijesz. Więc Kurwantesie lepiej się przymknij i zmądrzej, bo z tego co widzę to dla Ciebie jedynym pewniakiem jest to, że twój stary dzisiaj wróci najebany z pracy.
Nie pisz do mnie jak do swojej matki, tępy jebany śmieciu. Będziesz dojeżdżany wszędzie gdzie cię zobaczę, matka nie umiała cię wychować to ja to zrobię.
 
Nie pisz do mnie jak do swojej matki, tępy jebany śmieciu. Będziesz dojeżdżany wszędzie gdzie cię zobaczę, matka nie umiała cię wychować to ja to zrobię.
Super pseudo prawilniaku, jednak to ty zacząłeś, a coś piszesz o wychowaniu. Do śmiecia bez kultury, piszę jak do śmiecia bez kultury. Jednak to nie jest temat o śmieciu bez kultury, a o zakładach bukmacherskich, więc pozwól, że nie będę o tobie już pisał, bo się tak przejąłeś, że aż mi się Ciebie szkoda zrobiło :(
 
Super pseudo prawilniaku, jednak to ty zacząłeś, a coś piszesz o wychowaniu. Do śmiecia bez kultury, piszę jak do śmiecia bez kultury. Jednak to nie jest temat o śmieciu bez kultury, a o zakładach bukmacherskich, więc pozwól, że nie będę o tobie już pisał, bo się tak przejąłeś, że aż mi się Ciebie szkoda zrobiło :(
Znowu piszesz do mnie jak do swojej matki a mówiłem żebyś tego nie robił mimo że cię wychowała na życiowego frajera. Takie bite pały będą tu gnojone żebyś się zastanowił dwa razy zanim zawrzesz z kimś zakład i się z niego nie wywiążesz. Wstyd swojej rodzinie przynosisz o ile to nie są takie same brudy jak ty bo jak wiadomo po rodzinie nic nie ginie. Jebać.
 
Ale chłop się tylko pytał, mogłeś mu odpowiedzieć normalnie co jest źle w jego typach a nie, że świeżak
Gość jest śmieszny po prostu, obietnicę oczywiście, że dotrzymałem. Miałem zmienić nick na jakiś inny, ale nie napisał gdzie, więc zmieniłem gdzieś indziej niż na cohones. On miał mi dać 1k zł, ale im bliżej walki było, tym bardziej był obsrany, zaczął pisać coś o usunięciu konta, więc wiadomo, że by spierdolił z tego forum jakby przegrał i nic mi nie wysłał, a wrócił pod innym nickiem xD
 
Mam to samo. Najpierw anulowany Manny a teraz to.
właśnie to się nazywa przegrać jeszcze przed startem :facepalm:
IMG_20210825_121324.jpg
 
Swoją drogą ch..e że klepią zwrot skoro cała walka tylko przeniesiona w czasie. Aktualnie można zagrać to w dublu z Piotrem Janem ale kursy już ubite.
IMG_20210825_123305.jpg
 
Mam podobnie, ale chyba nie opłaca się robić cashbacka, mimo wszystko. Zostaje Soldic w singlu i z podatkiem :)

1629887866199.png
 
Podaję w miarę dobry bet z ACA na zabicie tzw. podatku na w STS czy Fortuna :tiphatb:
Nie tykam walk między kacapami ale tutaj czemu nie. Kurs słaby czy smieszny ale na podatek.

Vakhaev M. - Pessoa R. @1.18 > na podatek w STS. Pessoa tu ulany bum, ostatnio był tu odjebany przez Bosera na UFC. Kacap mistrz ACA a Hulk chyba tymczasowym.
 
Last edited:
Podaję w miarę dobry bet z ACA na zabicie tzw. podatku na w STS czy Fortuna :tiphatb:
Nie tykam walk między kacapami ale tutaj czemu nie. Kurs słaby czy smieszny ale na podatek.

Vakhaev M. - Pessoa R. @1.18 > na podatek w STS. Pessoa tu ulany bum, ostatnio był tu odjebany przez Bosera na UFC. Kacap mistrz ACA a Hulk chyba tymczasowym.
Izydor, polecam! Będzie zabite. Dostałem SMS.
 
Podaję w miarę dobry bet z ACA na zabicie tzw. podatku na w STS czy Fortuna :tiphatb:
Nie tykam walk między kacapami ale tutaj czemu nie. Kurs słaby czy smieszny ale na podatek.

Vakhaev M. - Pessoa R. @1.18 > na podatek w STS. Pessoa tu ulany bum, ostatnio był tu odjebany przez Bosera na UFC. Kacap mistrz ACA a Hulk chyba tymczasowym.
Pessoa zawieszony za doping. W aca możliwe już na soku - ja bym po tym kursie nie ruszał :wink:
 
Back
Top