Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A Tobie 10 razy nie wejdzie Twoja stawka i też będziesz w plecy. Najważniejszy jest zysk i tyle.
Ja sam gram za groszowe stawki po wyższych kursach, ale jakbym miał możliwości to bym grał grubiej. Chodzi chyba o to żeby trochę się bawić, ale przede wszystkim zarobić na tym, czyż nie? Jeżeli tak to najważniejszy jest zysk i nie interesuje mnie, czy zarobiłeś 10k na czysto bo postawiłeś 5 razy 10 tysięcy po kursie 1.2 po odliczeniu podatku, czy 20 razy za 100zł po kursie 6.
Napisałem najważniejszy jest Yeld, więc to samo co ty napisałeś.
 
Wytłumaczcie mi proszę jak działają takie zakłady ? Jak on się rozstrzygnie 28.06.2019 ?? o co tu chodzi ?

upload_2019-6-19_19-54-8.png
 
Przeca on się rozstrzygnie 2020 masz z boku datę.
Edit: czy faktycznie sam się rąbłem?
rąbłeś się, to jest godzina.
i o ile nawet sam tak pomyślałem, to teraz odpowiedz mi na ten drugi screen, stawiasz kasę do 2022 ?? :D
wtf, o co tu chodzi ?
 
Wytłumaczcie mi proszę jak działają takie zakłady ? Jak on się rozstrzygnie 28.06.2019 ?? o co tu chodzi ?

View attachment 16768

To znaczy, że do 28 czerwca możesz stawiać zakłady na te zdarzenia, ale rozstrzygnięte zostaną dopiero w przyszłym roku. Podobnie było np na Ohmbecie, gdzie przed walką z Namajunas można było postawić po kursie ~3.50, że 31 grudnia Brazylijka będzie mistrzynią.
 
To znaczy, że do 28 czerwca możesz stawiać zakłady na te zdarzenia, ale rozstrzygnięte zostaną dopiero w przyszłym roku. Podobnie było np na Ohmbecie, gdzie przed walką z Namajunas można było postawić po kursie ~3.50, że 31 grudnia Brazylijka będzie mistrzynią.
aaaahhhhaaaaa, czyli zamroziłem 100 zł na rok :awesome:

edit: a co będzie jak żadna z firm do tego czasu nie stanie na Marsie ?
 
Widzę, że wszyscy żyją famemma dzisiaj, po chuj pytałem
:putinlaugh:
Żebyś wiedział, że trafiłeś. Zamierzam dziś pierwszy raz obejrzeć co tak naprawdę stara się za wszelką cenę zatrzymać KSW. A bez jakiegos magnesu w postaci zakładów raczej tego nie przetrwam ;)
Z Bellatora gram Silvę i Gegarda przed czasem, ale za grosze.
 
Ja w tego wiecznego prospekta z Brazylii po prostu już nie wierzę. Gość przede wszystkim nie ma cardio po tylu latach treningu co jest bardzo podejrzane. Zawsze po 1r puchnie niesamowicie.
 
Ja w tego wiecznego prospekta z Brazylii po prostu już nie wierzę. Gość przede wszystkim nie ma cardio po tylu latach treningu co jest bardzo podejrzane. Zawsze po 1r puchnie niesamowicie.
no nikt w niego nie wierzy, tak jak w Daleya XDDDD
 
Back
Top