Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@99picks i reszta, wejdzie ?

upload_2019-6-13_12-53-43.png
 
Wyjeb Machide, nie ufam mu w tym wieku a druga sprawa ze ma chujowy parter.
EDIT: @andrzej_t. Tego Dantasa nie kojarze bo nie obstawiam Bellatora :) tam zawsze dziwne rzeczy sie dzieja ;) Ale Lubonska, Vaso i Dillon Danis powinni wygrac
Dantas był w pewnym momencie mega kotem ale później zjazd, a trego drugiego nie kojarzę bo przestałem od jakiegoś czasu oglądać Bellatira ale po sherdogu wygląda na zajebistej fali
 
Machida ma 41 lat, Sonnen 42, ale zapasnicy starzeja sie znacznie wolniej, niz strikerzy, zwlaszcza walczacy z kontry. Na dodatek Shale "wraca" z ciezkiej, a Machida ze sredniej, wiec prawdopodobnie bedzie mial po swojej stronie przewage sily i gabarytow. Dla mnie kurs jest warty ryzyka za drobne.

Horiguchi 2.31
Macdonald 1.60
Sonnen 3.75
 
Machida ma 41 lat, Sonnen 42, ale zapasnicy starzeja sie znacznie wolniej, niz strikerzy, zwlaszcza walczacy z kontry. Na dodatek Shale "wraca" z ciezkiej, a Machida ze sredniej, wiec prawdopodobnie bedzie mial po swojej stronie przewage sily i gabarytow. Dla mnie kurs jest warty ryzyka za drobne.

Horiguchi 2.31
Macdonald 1.60
Sonnen 3.75
właśnie o tym mówię
Machida cala kariere bazowal na szybkosci, a to niby najszybciej sie z wiekiem traci
 
Z wiekiem sie traci owszem, ale jesli sonnen ma miec przewage gabarytu i sily to szybkosc powinna byc po stronie dragona
Sonnen w ostatnim czasie ogrywal tylko dziadkow, no a lyoto... blyszczal jedynie z belfortem ktory bez tescia jest cieniem samego siebie

Tak czy siak kurs na sonnena mocno za wysoki
 
Z wiekiem sie traci owszem, ale jesli sonnen ma miec przewage gabarytu i sily to szybkosc powinna byc po stronie dragona
Sonnen w ostatnim czasie ogrywal tylko dziadkow, no a lyoto... blyszczal jedynie z belfortem ktory bez tescia jest cieniem samego siebie

Tak czy siak kurs na sonnena mocno za wysoki

Ogarnął też decyzją Eryka. Niejednogłośną i oszukaną, ale jednak :)
 
Dobra kurła, w ten weekend przyjmuję taką taktykę:

najpierw pewniaczki, żeby coś tam zarobić:
[/ATTACH]

następnie:

następnie pięcioma dyszkami zarobionymi na tych "pewniaczkach" :awesome: pełna szarża po bogactwo:
upload_2019-6-14_0-55-5.png

już się pocę z emocji
:wtf2:
 

Attachments

  • upload_2019-6-14_0-52-29.png
    upload_2019-6-14_0-52-29.png
    23.4 KB · Views: 7
Nie zastanawialiście się, aby nie pograć na Ádám Borics po kursie 2.35? Ten Pico niby taki mistrz zapasów, a już go inni weryfikowali. Węgier do tego wyższy i większy zasięg.
 
CO jest na sts ze cala oferte na bellator wycofali? Najpierw walka z wpłaceniem a jak jż się udało to nie ma oferty sprzed 10 minut. Sonnen z 3.15 na 3.7 wskoczył :zakręcony:
 
Ja też, ale dlaczego zamazujesz stawkę i wygraną ? Wstydzisz się ?
Już to tłumaczyłem, nie liczy się wygrana bo żadna sztuka postawić 10 koła po kursie 1.15 i się chwalić wygrałem 11 tyś xD Tylko wysokość trafionych kursów i stawkowanie a co za tym idzie to yeld.
 
Już to tłumaczyłem, nie liczy się wygrana bo żadna sztuka postawić 10 koła po kursie 1.15 i się chwalić wygrałem 11 tyś xD Tylko wysokość trafionych kursów i stawkowanie a co za tym idzie to yeld.
Trochę Cię zrozumiałem, trochę nie :muttley:

Ale spoko, tak tylko zapytałem.
 
Już to tłumaczyłem, nie liczy się wygrana bo żadna sztuka postawić 10 koła po kursie 1.15 i się chwalić wygrałem 11 tyś xD Tylko wysokość trafionych kursów i stawkowanie a co za tym idzie to yeld.

No właśnie nie. Liczy się zarobek. Ja tam bym wolał postawić 10k i wygrać 12k, niż postawić 100zł i wygrać 450zł, ale to tylko moje zdanie :fjedzia:
 
Raz ci nie wpadnie typ z kursem 1.20 i kicha -10 koła w plecy.:applause:

A Tobie 10 razy nie wejdzie Twoja stawka i też będziesz w plecy. Najważniejszy jest zysk i tyle.
Ja sam gram za groszowe stawki po wyższych kursach, ale jakbym miał możliwości to bym grał grubiej. Chodzi chyba o to żeby trochę się bawić, ale przede wszystkim zarobić na tym, czyż nie? Jeżeli tak to najważniejszy jest zysk i nie interesuje mnie, czy zarobiłeś 10k na czysto bo postawiłeś 5 razy 10 tysięcy po kursie 1.2 po odliczeniu podatku, czy 20 razy za 100zł po kursie 6.
 
FEN pogramy, jak wejdą Skrzypek, Janusz i Vaso to wszystko pójdzie na Główkę przed czasem. Kurs niewspółmiernie wysoki do szansy na taki scenariusz.
 
A Tobie 10 razy nie wejdzie Twoja stawka i też będziesz w plecy. Najważniejszy jest zysk i tyle.
Ja sam gram za groszowe stawki po wyższych kursach, ale jakbym miał możliwości to bym grał grubiej. Chodzi chyba o to żeby trochę się bawić, ale przede wszystkim zarobić na tym, czyż nie? Jeżeli tak to najważniejszy jest zysk i nie interesuje mnie, czy zarobiłeś 10k na czysto bo postawiłeś 5 razy 10 tysięcy po kursie 1.2 po odliczeniu podatku, czy 20 razy za 100zł po kursie 6.

Oj Hubi, Hubi :korwinwhat:
 
Back
Top