Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie znacie stronkę na której można sprawdzić wykresy kursów. Czyli kiedy spadały i rosły Coś jak bestfightingods tylko dla innych sportów. Głównie piłka nożna i tenis?
 
Trzeba zrobic budżet na jutrzejszy wieczor:

Slovenia lepsza od Polski w druzynowce skokow @2.06

Maja mocna wyrownana czworke, w Polsce Stoch jest cieniem samego siebie w koncowce sezonu, Wolny nie powtorzy dzisiejszych wyczynow, Kubacki zalezy jak warunki, Zyla tylko pewniak. Semenic/Wolny na rowno, Stoch/Prevc P. na rowno, D. Prevc odjezdza sporo Kubackiemu, Zajc minimalnie przegrywa z Zyla. Dodatakowo skacza u siebie i zawsze byli lepszymy lotnikami niz Polacy. Dzisiaj minimalnie lepsi byli Polacy: gorke zrobil Wolny, a Semenic nie skakal tego co na treningach.

BTW Skoki to loteria zwlaszcza druzynowka, bo to kombinezon nie taki i DSQ, Ja probuje.
 
Dawno mnie buk tak nie wydymał jak wczoraj, ale bywa. Dwa kupony kończyła chorwacja ze słabymi węgrami. Oczywiście opcji cashback nie było ani przez chwilę bo zastanawiałem się nad tym znając moje szczęście.

Kupon_STS_AKO_PREMATCH_25.3.2019_11_08.png
Kupon_STS_AKO_PREMATCH_25.3.2019_11_07.png
Kupon_STS_AKO_PREMATCH_25.3.2019_11_07.png


Poszła kontra na totalbet na remis i węgrów (plus walia rosja na obu z x) ale zamiast 4000 (kupon z janikowskim to prawie 6000) zostało na pocieszenie 1000 zł (plus jakieś drobne na live za wygraną kołeckiego przed czasem) ...
Brak słów a chorwacja prowadziła 1-0... Wicemistrzowie świata z drużyną która przegrywała ostatnio m.in ze słowacją i remisowała z estonią...
 
Dawno mnie buk tak nie wydymał jak wczoraj, ale bywa. Dwa kupony kończyła chorwacja ze słabymi węgrami. Oczywiście opcji cashback nie było ani przez chwilę bo zastanawiałem się nad tym znając moje szczęście.

Nie było cashoutu bo zagrałeś mma. Wystarczy regulamin poczytać zanim się postawi jeśli chcesz liczyć na zamknięcie zakładu w trakcie
 
Ale wiecie, że Arzoumanidis miał na tej gali walczyć z kimś innym, więc to nie jest zastępstwo z kanapy?
 
Ale wiecie, że Arzoumanidis miał na tej gali walczyć z kimś innym, więc to nie jest zastępstwo z kanapy?
Mial walczyc z Vakhaevem, ale ten wypadl i walczy z Isagadzievem, a tego pierwotnie w rozpisce nie bylo, chociaz jak zobaczylem wlasnie wazenie, to marnie widze tego Greka...
 
Back
Top