Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ale na eco przelewac normlanie karta i nie ma problemu ? ;)

Konto bankowe -> eco -> konto bankowe

Ecopayz to internetowy portfel, tak jak Skrill i wiele innych. Nic Ci nikt nie udowodni, bo przelewasz sobie pieniądze na portfel internetowy, więc guzik ich obchodzi co się z nimi dzieje dalej :)

A najlepiej wyrób sobie kartę bankomatową poprzez ecopayz i nie musisz przelewać z eco na konto bankowe, tylko elegansio idzie z kartą do bankomatu i wypłacasz bezpośrednio z portfela internetowego
 
Trefl Gdansk dzis z zawierciem 1,80 kurs. Bedzie walka. Trefl w gazie powinien ogarnac.

Problem Trefla taki, że oni grają jeden dobry mecz i trzy słabe, a ostatnio z Zaksą zagrali znakomicie. No i Zawiercie musi walczyć o miejsce w PO, gdyby na Trefla dali z 2.20 :(
 
Problem Trefla taki, że oni grają jeden dobry mecz i trzy słabe, a ostatnio z Zaksą zagrali znakomicie. No i Zawiercie musi walczyć o miejsce w PO, gdyby na Trefla dali z 2.20 :(
Stawialem przeciwko Treflowi w meczach z Niemcami, z Belgami.. dwa razy padlem. Czuje ze sa mi cos winni i dzis mi oddadza co moje xd
 
Buk pomylił się w kursie, obstawiłem, po czym unieważnił zakład. Reklamował ktoś kiedyś coś takiego?

poo.jpg
 
Problem Trefla taki, że oni grają jeden dobry mecz i trzy słabe, a ostatnio z Zaksą zagrali znakomicie. No i Zawiercie musi walczyć o miejsce w PO, gdyby na Trefla dali z 2.20 :(
a idz pan w cholere z tym Treflem... xd
 
Przecież Tyson poddał go już w pierwszej rundzie. A przedtem został oklepany przez Villante. UFC definitywnie nie jest dla niego. Z tymi patologicznymi wyskokami żaden sport nie jest dla niego.
Tak ale do poddania radzil sobie dobrze z Tysonem. Dla mnie ta walka pass.
 
Czemu nikt nie gra masvidala? Kurs rosnie
Nigdy nie bylem fanem Till'a, gralem przeciwko niemu w walkach z Cerrone, Thompsonem i Woodley'em. Teraz zagram na niego przy kursie 1,45. Sklada sie to kilka argumentow. Masvidal to sprawny uderzacz z dobra kondycja, ale nie byl widziany w oktagonie od ponad 1,5 roku, co jest ogromem czasu. Dodatkowo wraca po dwoch porazach i nie z sali treningowej tylko z reality show. Roznica warunkow fizycznych znaczaca. Kolejna rzecz bilans walk Till 17-1 Masvidal 32-13. Nie ufam zawodnikom z dwucyfrowa liczba porazek... Dodatkowo Jorge ma w zwyczaju przesypianie walk, w waznych momentach rund/walk nie potrafi przycisnac w kluczowych momentach, z tego wzgledu ma sporo porazek przez splity. Tutaj staje przeciwko zawodnikowi walczacemu u siebie, ktoremu Angole zrobia kociol na trybunach. No i ostatnia zasada znana z bukmacherki nie stawiaj przeciwko Brazolom w Brazylii i Angolom w Anglii. Jedyna szansa Masvidala to TKO/KO. Osobisci przeczuwam decyzje dla Tilla bo Jorge to kawal twardego skurczybyka. Poki co czekam do wazenia, bo to wazne w przypadku Tilla.
 
1,40 na Blaydesa- troche slaby ten kurs. Ale czy widzicie jakiekolwiek zagrozenie ze strony Wiilisa?
 
1,40 na Blaydesa- troche slaby ten kurs. Ale czy widzicie jakiekolwiek zagrozenie ze strony Wiilisa?
Ja nie widzę.
Dawno nie grałem nic po 1.40 - jest to moja dolna granica, z zasady nie gram nic poniżej.
Gdzie taki kurs? Bo to chętnie bym zagrał.
 
Back
Top