Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

upload_2018-6-7_12-32-49.png

upload_2018-6-7_12-33-10.png
 
Pany, jak to teraz jest z tą bukmacherką? Bo ostatnio trochę przespałem i teraz zauważyłem, że np strona ohmbet już nie jest blokowana. Zawsze wchodziłem przez VPN na maszynie wirtualnej, ale właśnie się zapomniałem i wklepałem normalnie w przeglądarce i działa (nie logowałem się jeszcze). Myślicie, że można bez przypału grać normalnie wchodząc na stronę i ewentualnie wypłaty tylko przez VPN?
 
zalogujcie się do forbet

w bonusach 10 lub 30zł:)

10 – jeśli nie grałeś w ciągu ostatnich 30 dni
30 – jeśli brałeś udział i zagrałeś w ost. 30 dniach przynajmniej jeden zakład
 
Tavares @2,65 - chyba zweryfikuje tego Izraelczyka? musze nadrobic walki, ale na pierwszy rzut oka promocja, przewaga doswiadczenia spora, walki z top 15 to nie to samo co spilty z jakimis wlochami i oklepywanie noname'ow

Zaluje wczoraj Oskara - trzeba bylo lapac jak byl za @2,95
 
By.
Tavares @2,65 - chyba zweryfikuje tego Izraelczyka? musze nadrobic walki, ale na pierwszy rzut oka promocja, przewaga doswiadczenia spora, walki z top 15 to nie to samo co spilty z jakimis wlochami i oklepywanie noname'ow

Zaluje wczoraj Oskara - trzeba bylo lapac jak byl za @2,95
Był za 2.95? teraz jest 1.50 na sts ;o
 
Tavares @2,65 - chyba zweryfikuje tego Izraelczyka? musze nadrobic walki, ale na pierwszy rzut oka promocja, przewaga doswiadczenia spora, walki z top 15 to nie to samo co spilty z jakimis wlochami i oklepywanie noname'ow

Zaluje wczoraj Oskara - trzeba bylo lapac jak byl za @2,95
Ten split z Vettorim to był jakiś nieśmieszny żart.
 
Back
Top