Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Zwroc uwage ze Fonfara , w swoich najwazniejszych walkach przegrywal na kartach sedziowskich , dopiero w koncowych rudach przelamywal swoich rywali i w ten sposob wygrywal walki. Nie mysle zeby Fonfara byl wstanie wygrac na punkty z Adonisem , ale to jest boks i wszystko sie moze zdarzyc.

Ja nie twierdzę że tak będzie, podałem tylko alternatywny sposób na wygraną, nie tylko przed czasem.
 
To money fight i będzie decyzja a w najlepszym przypadku jakimś cudem wszechświata wygra Conor i zrobią jeszcze bardziej hajsiarski rematch.
Nie ma opcji żeby Floyd poświęcił swoj budowany latami, legendarny rekord dla kasy, której i tak ma w opór :)
Floyd musi to skończyć bo wygrana przez decyzję przejdzie bez echa. Tak ja to widzę przynajmniej :)

Ps do tej walki nie dojdzie :>

Edit na Conora w 1-3 rundzie jest @34 ;) na bet365
 
Nie ma opcji żeby Floyd poświęcił swoj budowany latami, legendarny rekord dla kasy, której i tak ma w opór :)
Floyd musi to skończyć bo wygrana przez decyzję przejdzie bez echa. Tak ja to widzę przynajmniej :)

Ps do tej walki nie dojdzie :>

Edit na Conora w 1-3 rundzie jest @34 ;) na bet365
Skoro ma w opór to po co wraca? sianko uzależnia i teraz tylko biznes
Nie mówie, że przegra bo na papierze nie ma szans żeby była taka wtopa ale jednak wiem, że rematch przyniósłby równie olbrzymie zyski.
Oboje podchodzą do tej walki tylko i wyłącznie biznesowo, jeden i drugi ma wyjebane co sie stanie bo obaj rządzą swoimi docelowymi dyscyplinami.
 
Sorry za temat z kosmosu. Wielkimi krokami zbliżaja się eliminacje ms w piłce.
Mój kupon :)
Polska + Szwajcaria + Portugalia 2.08.
Ktoś coś gra?
 
Ktoś coś gra?

YEP.


git.jpg
 
PYTANIE:
1xBET.com zna ktoś? Jeśli tak to jaka opinia? Mają wstepną najbliższej gali do obstawienia, więc chyba ogarniają. #JanuszBukmacherki
 
Dzięki. Pewnie będzie decyzja.
Również uważam, ze Conor bardzo dobrze się prszygotuje do tej walki. Jak by nie było ma farta i celnego strzała. Ciekawe czy mayweather pozwoli sobie na chwilę zabawy. To może być jedyna szansa dla Conora.
Tak czy siak parę groszy rzucę na pewno :)
 
Back
Top