Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

a bylo tak napisane w regulaminie? bo w totolotku 3x bonus i wplate trzeba obrocic, czyli 6x, do tego kurs 2
wiec warunki i tak sa juz bardzo pojebane
Bylo - tylko ze pierwszy raz sie spotykam ze jako obrot licza sie tylko wygrane kupony...
 
kurwie musiały zmienić warunki wcześniej było 2x
jest 3x, ale bonus i depozyt
czyli wychodzi 6x

comment_wv5WMNYZoCQpayOQHw1iY3Kw7U1x4vCR.jpg
 
Final Four Liga Mistrzów Siatkarzy
Perugia - Lube Civitanova 2 @1.50

Dobry kurs do dubla we włoskim półfinale Ligi Mistrzów. Obie ekipy ze świetnymi składami jednak to Lube radzi sobie lepiej w tym sezonie. Awans do finału ligi włoskiej, w LM zwycięstwo w fazie grupowej i pewne przejście fazy play-off. Dysproporcja formy dużo większa niż wskazuje na to papier i kursy. W Perugii problemy ze skutecznością ma Zaytsev, drugi przyjmujący Russell wypadł z powodu kontuzji, przez leczenie kontuzji jeszcze nie w pełni formy jest atakujący Atanasijević. W Lube genialnie grą kieruje rozgrywający reprezentacji USA - Christenson. Na skrzydłach wsparcie Juantourenie daje Sokolov. Nawet takie drewno jak przyjmujący Lube Jiri Kovar jest w dobrej dyspozycji. Final Four odbywa się w Rzymie, gdzie gospodarzem turnieju teoretycznie jest Perugia jednak z pewnością kibice Civitanovy zjawią się w znacznej ilości aby wesprzeć swoją ekipę w awansie do wielkiego finału. Polecam typ.
 
Final Four Liga Mistrzów Siatkarzy
Perugia - Lube Civitanova 2 @1.50

Dobry kurs do dubla we włoskim półfinale Ligi Mistrzów. Obie ekipy ze świetnymi składami jednak to Lube radzi sobie lepiej w tym sezonie. Awans do finału ligi włoskiej, w LM zwycięstwo w fazie grupowej i pewne przejście fazy play-off. Dysproporcja formy dużo większa niż wskazuje na to papier i kursy. W Perugii problemy ze skutecznością ma Zaytsev, drugi przyjmujący Russell wypadł z powodu kontuzji, przez leczenie kontuzji jeszcze nie w pełni formy jest atakujący Atanasijević. W Lube genialnie grą kieruje rozgrywający reprezentacji USA - Christenson. Na skrzydłach wsparcie Juantourenie daje Sokolov. Nawet takie drewno jak przyjmujący Lube Jiri Kovar jest w dobrej dyspozycji. Final Four odbywa się w Rzymie, gdzie gospodarzem turnieju teoretycznie jest Perugia jednak z pewnością kibice Civitanovy zjawią się w znacznej ilości aby wesprzeć swoją ekipę w awansie do wielkiego finału. Polecam typ.
Ehh... Perugia 3:2 Lube
 
Ehh... Perugia 3:2 Lube

Związany z siatkówką jestem od dziecka i Civitanova opierdziela wszystkich , czasem po 3;2, ale z reguły na lajcie
Grają na wszystkich frontach, jednym składem i moment krytyczny nastąpił, Juantorena padł
Perugia tie breaka zagrała coś niesamowitego, nie do opisania - underdog wygrał i mało kto na niego stawiał
Też grałbym Lube ;]
 
Chyba zagram sobie tego Galegosa , nigdy nie wiadomo jak debiutant wypadnie w sumie :D
BTW. mam stronkę portfel typu paypal który daje darmowe 5 euro strona prawdziwa bo właśnie przelew na konto otrzymałem także jakby ktoś chciał to hit me up :D
 
gra ktos fen ? na chudeja jest 2.9 :o o: Wlazlo przeciez nie jest dobry
hallman+oleksiejczuk 2.17
Odpuscilem wlazlo i zagralem:
Ricardo nosiglia+Artur bizewski + Bartosz Lesko.

Wiem ze wygląd nie walczy ale oleksiejczuk wygląda jakby nie trenował. . Ricardo z kolei zgwalcil zontka i jest niepokonany
 
Dostałem jakiś bonus od lvbet ale nie za bardzo wiem o co w nim chodzi. Może ktoś wytłumaczyć bo dzisiaj trochę nie myślę ;) ?

1. Dokonaj depozytu minimum 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem - widoczny na Twoim koncie.
2. Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x50”.
3. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x50”.
4. Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.5) za środki bonusowe.
5. Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym.
6. Odbierz równowartość nawet 500 PLN!
 
Back
Top