Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kurs na awans Barcelony 7,15 , rzuciłem sobie dyszkę. Może hajs w błoto ale może to ile lepiej bo by poszło na coś niezdrowego.
 
Masvidal 2.95 betsafe
Jouban 2.57 ohmbet

Dziękuję, dobranoc.
Rozważam jeszcze Alvareza po 1.90 na betsafe.
 
Panowie jak widzicie mameda w Manchesterze? Mam nadzieję że nie będzie brutalnego nokautu. Chciałbym aby walka wieczoru doszła do skutku.
 
Juz go obstawilem :) brakowal mi ,,pewny" typ do kuponu z sobotnia gala ufc
Mamed dostaje sredniaka z UFC i wcale sie nie zdziwie jak przegra
wczesniej dostal ochroniarza i go pokonal na lajcie, to sredniak z UFC tez ma na to szanse
zobaczymy, fajne starcie
 
Mamed nie zdążył pokazać nic specjalnego w walce z Barnatem.
Od początku miał plan podobny jak z Materlą. Wczoraj wystarczyło mu 21 sek, jest totalnie świeży i prawdopodobnie będzie gotowy w 100% na Borysa. Szkoda, że walka nie wyszła poza 1 rundę co dało by więcej informacji na temat formy mameda.
Jaka jest oficjalna waga w której będą walczyć na narodowym? Mamed zbija z 84 a Borys aktualnie 77, spotkają się w 80?

Jeszcze trochę czasu do walki, mam nadzieję, że Dojdzie do jej realizacji.
W tym starciu jestem za Borysem. Wierzę, że pomimo mniejszego wzrostu i zasięgu, bo aż 16 cm. Borys przetrwa pierwsze szarże Mameda i będzie szukał wygranej.
Do tej pory diabeł cały czas walczył z większymi zawodnikami od siebie.
Kursy na Borysa są do 2.8. Również kuszą. według bukmachera Borys jest większym underdogiem niż wczorajszy angol.
 
Panowie gra ktoś z Was na dzisiaj Juve? Kurs 1,75 wydaje mi się mega dobry ale może ktoś sprowadzi mnie na ziemię? :smile:
 
Ja dziś leicester próbuje, jak zagrają tak jak z liverpoolem to spokojnie pykną Seville która ostatnie mecze ma naprawdę słabe (mimo wygrane np. z bilbao)

Leicester polowa/koniec
leicester + juve

i za bonus unibet (55zł)
leicester + juve + atletico + city

Szanse wiadomo ale próbować można
 
myślę że Monaco jutro nie przegra a za Leicester nie jestem pewny ani trochę i mimo wszystko bardziej jednak skłaniałbym się ku Sevilli ale wszystko możliwe w tym meczu, odpuszczam go osobiście. Męczy mnie te Juve :confused:
 
Back
Top