Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

[QUOTE="allan77, post: 1591134, member: 6771"]1. New York Jets - Miami Dolphis 2 @1.71[/QUOTE]

34-13.

Easy. Mała ilustracja co do tego jak wygląał mecz.

 
[QUOTE="allan77, post: 1591134, member: 6771"]1. New York Jets - Miami Dolphis 2 @1.71

34-13.

Easy. Mała ilustracja co do tego jak wygląał mecz.

[/QUOTE]

Za takie zagrania jest jakaś kara w tym sporcie, czy to normalna sytuacja i nawet faulu nie ma?
 
2. Chicago Bears - Green Bay Packers 2 @1.40

Serowi wracają do gry o playoffy po bardzo ważnej wygranej nad Seahawks w poprzedniej kolejce. Jednakże żeby dostać się do PO, Packersi potrzebują wygrać wszystkie spotkania do końca i liczyć na łut szczęścia. Dla gości z Bears sezon zakończony, walczą tylko o honor, na dodatek są przeciętnym zespołem więc należy spodziewać się wygranej gości z Green Bay pomimo problemów z łydką Aarona Rodgersa.

@allan77 warto grac jeszcze Packers czy sie męczą i bedzie ciezko, jak to widzisz? bo troche zaspalem, nie mowiac o wczorajszych Dolphins...
 
Można dziś spróbować do jakiegoś dubla:

Skra - Modena 2 @1.55

Druga kolejka Ligi Mistrzów siatkarzy. Obie ekipy rozczarowały w pierwszej kolejce. Skra skompromitowała się w Rumunii natomiast Modena wymęczyła wygraną we własnej hali z Lublaną. Teraz w hicie kolejki obie ekipy będą chciały zmazać to negatywne wrażenie.
Na początku Skra była minimalnym faworytem według bukmacherów, jednak od tego momentu kursy na Modenę ciągle spadają. Głównym czynnikiem w dzisiejszym meczu będzie z pewnością zagrywka. W Skrze straszliwie kuleje przyjęcie, fatalny libero, brak formy Pencheva + kontuzje Winiarskiego stwarzają mocne kłopoty w tym elemencie. Ostatnio Michał wrócił do grania, wszedł w meczu z Kielcami jednak nie wiadomo czy zagra z Modeną w pełnym wymiarze. Natomiast w drużynie mistrza Włoch w polu serwisowym niesamowicie szaleją N'Gapeth, Le Roux czy Vettori, ostrzeliwując rywala "pociskami". Ciężka zagrywka ze strony Włochów stworzy brak dokładnego przyjęcia w polskiej drużynie, co wyłączy możliwość częstego dogrywania do najlepszego aktualnie siatkarza Skry - środkowego Lisinaca. Dodatkowo odwieczne problemy Wlazłego z zagrywką w Atlas Arenie. Początkowo kursy były przeszacowane jednak ten aktualny na Modenę wydaje mi się jeszcze odpowiedni do gry.

EDIT: Jak pojawią się kursy na bet365 to może znajdę coś dobrego z pozostałych spotkań tej kolejki LM.
 
Można dziś spróbować do jakiegoś dubla:

Skra - Modena 2 @1.55

Druga kolejka Ligi Mistrzów siatkarzy. Obie ekipy rozczarowały w pierwszej kolejce. Skra skompromitowała się w Rumunii natomiast Modena wymęczyła wygraną we własnej hali z Lublaną. Teraz w hicie kolejki obie ekipy będą chciały zmazać to negatywne wrażenie.
Na początku Skra była minimalnym faworytem według bukmacherów, jednak od tego momentu kursy na Modenę ciągle spadają. Głównym czynnikiem w dzisiejszym meczu będzie z pewnością zagrywka. W Skrze straszliwie kuleje przyjęcie, fatalny libero, brak formy Pencheva + kontuzje Winiarskiego stwarzają mocne kłopoty w tym elemencie. Ostatnio Michał wrócił do grania, wszedł w meczu z Kielcami jednak nie wiadomo czy zagra z Modeną w pełnym wymiarze. Natomiast w drużynie mistrza Włoch w polu serwisowym niesamowicie szaleją N'Gapeth, Le Roux czy Vettori, ostrzeliwując rywala "pociskami". Ciężka zagrywka ze strony Włochów stworzy brak dokładnego przyjęcia w polskiej drużynie, co wyłączy możliwość częstego dogrywania do najlepszego aktualnie siatkarza Skry - środkowego Lisinaca. Dodatkowo odwieczne problemy Wlazłego z zagrywką w Atlas Arenie. Początkowo kursy były przeszacowane jednak ten aktualny na Modenę wydaje mi się jeszcze odpowiedni do gry.

EDIT: Jak pojawią się kursy na bet365 to może znajdę coś dobrego z pozostałych spotkań tej kolejki LM.
Skra - Modena 1:3
plus.gif
plus.gif
plus.gif
 
#NFL

1. New York Jets - Miami Dolphis 2 @1.71

Fins w grze o playoffy, ważne dla nich zwycięstwo na wyjeździe, rywale z Nowego Jorku ostatnio wygrali z 49ers po świetnym comebacku ale to głównie zasługa rywali. OLine Jetsów jest bardzo słaba w zwiazku z czym ich rozgrywający Petty będzie miał mało czasu na rzucanie piłki do WRów. Główną siłą Dolphins jest gra biegowa i RB Ayaji, powinien wybiegać jakiś TD + przyzwoity występ Tannehilla i będzie wygrana.

2. Chicago Bears - Green Bay Packers 2 @1.40

Serowi wracają do gry o playoffy po bardzo ważnej wygranej nad Seahawks w poprzedniej kolejce. Jednakże żeby dostać się do PO, Packersi potrzebują wygrać wszystkie spotkania do końca i liczyć na łut szczęścia. Dla gości z Bears sezon zakończony, walczą tylko o honor, na dodatek są przeciętnym zespołem więc należy spodziewać się wygranej gości z Green Bay pomimo problemów z łydką Aarona Rodgersa.

3. Denver Broncos - New England Patriots 2 @1.58

W ostatnich latach jest to prawdziwy hit NFL na miarę El Clasico. Broncos w tym sezonie bez Paytona Manninga mają olbrzymie problemy z grą ofensywną i bardzo prawdopodobne że nie zagrają nawet w playoffach ! Goście z New England w tym sezonie imponują dobrą defensywą i głęboką rotacją w składzie, ponieważ kilka gwiazd w tym Gronkowski jest kontuzjowanych a mimo to Pats ciągle wygrywają z Bradym na kierownicy. W ostatnich dniach Patriots walczyli Floyda, WRa Cardinals, dając jasno do zrozumienia że ich celem w tym sezonie jest SuperBowl. Wydaje mi się że tym razem NEP spokojnie poradzą sobie z niesamowitą defensywą Broncos i uda się wygrać na terenie rywali.
Poczestujesz forumowiczów jakimś pewniaczkami na weekend?
 
#NFL
czwartek/piątek 2.30

1. Philadelphia Eagles - New York Giants 2 @1.71

Giganci są w świetnej dyspozycji i na ostatniej proste do playoffów nie mogą wykoleić się w Philly. Nawet gdy słabszy dzień ma Eli Manning i ofensywie nic nie wychodzi to mogą liczyć na świetną defensywę. Formacja obronna Giants potrafi wygrywać mecze tj. zrobili to m.in. z kapitalnymi w tym sezonie Cowboys. Ponadto zespół gospodarzy jest w sporym kryzysie, Carson Wentz, pierwszoroczniak na pozycji QB po świetnym początku sezonu stał się teraz kompletnym przeciętniakiem i Eagles zjeżdżają po równi pochyłej w dół, nie mają już żadnych szans na grę w PO.

WIGILIA

Jak ktoś z Was chce się powkurwiać na kupony, jest nałogowym graczem a uważa że nie ma co grać w wigilię to NFL kłania się nisko. :mamed:

19.00

2. Green Bay Packers - Minnesota Vikings 1 @1.33

Po tym co Vikings pokazali w swoim ostatnim meczu, z Colts, to nie postawiłbym na nich nawet gdyby grali z Browns. Ekipa z Green Bay jest coraz bliżej happy endu w pogoni za playoffami po kryzysie formy w trakcie sezonu, jednakże nie mogą sobie pozwolić na wpadki. Forma Serowych zdaje się w końcu ustabilizować na wysokim poziomie i mimo ostatnich męczarni z Bears, wrocili na zwycięską ściężka. W spotkaniu z zespołem z Chicago swoją klasę udowodnił Rodgers, który w ciągu ostatniej minnuty zagrał drill pozwalający na kopnięcie z pola które dało wygraną. No właśnie, Rodgers, elitarny QB który ciągnie Green Bay za uszy gdy im nie idzie, tak też będzie w tym meczu jak coś pójdzie nie tak, poniżej próbka możliwa Aarona.



3. Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans 2 @1.44

Jags zwolnili w tygodniu swojego head coacha Gusa Bradleya i wydaje się że była to dobra decyzja. Jednakże sezon jest dla nich skończony, przegrywają mecz za meczem i na ich nieszczęście trafiają na rozpędzony zespół Titans który zaskakuje swoją grą w tym sezonie. Marcus Mariotta i spółka ograli m.in. Denver Broncos albo Chiefs 19-17, po tym jak przegrywali 0-14 ! Piszę o tych dwóch meczach nieprzypadkowo, oba zespoły słyną ze świetnej defensywy a mimo to Titans dawali radę ich rozmontować. Obrona jest całkiem przyzwoitą formacją w zespole Jags ale na pewno nie tak mocna jak w powyższych zespołach. Natomiast ofensywa gospodarzy to jest formacja umierająca, jedna z najgorszych w lidze, mimo uznanych nazwisk zupełnie nie klei im się gra. Stawiam na spokojną wygraną gości, którzy przy odrobinie szczęścia mogą zająć seed dający im miejsce w PO.

4. Oakland Raiders - Indianapolis Colts 1 @1.54

Gospodarze mają kapitalny sezon, przed starciem rozgrywek prawdopodobnie tylko najwięksi fani Raiders stawiali na to że zagrają w playoffach. A tymczasem są oni tego już pewni. Jednakże nie oznacza to że teraz sobie odpuszczą, ponieważ ciągle walczą z Chiefs o 1 miejsce w swojej dywizji co dałoby im potem lepsze rozstawienie w PO a to nie będzie bez znaczenia. Do Oakland przyjeżdża rozpędzony zespół Colts z rewelacyjnym Andrew Luckiem, który po kontuzji wrócił i nie dał najmniejszych szans drużynie Vikings, którzy zagrali koszmarnie. Z Raiders nie będzie już tak kolorowo, ich formacja defensywa nie będzie dawała Luckowi zbyt wiele czasu na rzut co powinno znacząco wpłynąć na jego skuteczność.

5. Seattle Seahawks - Arizona Cardinals 1 @1.27

Zespół Cardinals jest największym rozczarowaniem tego sezonu, eksperci przed sezonem zdecydowanie stawiali zespół Arians jako team który zagra w playoffach. Tymczasem Cards są już bez szans na grę po sezonie regularnym, grają fatalnie, zostali ostatnio rozstrzelani przez Drew Breesa prowadzącego Saints. W zespole z Arizony nie funkcjonuje nic, ani ofensywa gdzie koszmarny sezon gra Carson Palmer, ani defensywa której jednym z filarów jest brat Jona Jonesa - Chandler. :jon: Natomiast Seahawks po słabszym okresie i porażkach z Buccaneers i Packers wracają do dobrej dyspozycji i mim kontuzji Earla Thomasa powinni dzięki swojej defensywie i błyskotliwości WRów powinni sobie spokojnie poradzić z Cardinals.


Kurwa, ale sią nabazgrałem, mam nadzieję że nie na marne i mikołaj pod choinkę przyniesie parę złotych.



WESOŁYCH ŚWIĄT I TRAFIONYCH KUPONÓW. :kis:
 
Fajnie, że interesujesz s tak niszowym sportem w naszym kraju :)
co cię skłoniło do tego, że akurat futbol amerykański?
 
Fajnie, że interesujesz s tak niszowym sportem w naszym kraju :)
co cię skłoniło do tego, że akurat futbol amerykański?

Trafiłem kiedyś przypadkiem na to w internecie, zainteresowałem się, na początku to jarałem się tylko tym że są fajne zderzenia na boisku. :mamed: I w ten sposób się zainteresowałem, od 3 sezonów oglądam regularnie, świetna dyscyplina sportu, dynamiczna, sytuacja może się zmienić na boisku w każdym momencie, rzadko zdarzają się mecze bez emocji. No i atletyzm tych zawodników, wspomaganych sokiem z gumijagód sprawia że przez cały mecz mamy starcia fizyczne gladiatorów.
 
Do tej pory jedyna moja styczność z futbolem amerykańskim to serial gracze :)
Ale obserwojac z boku twoje analizy na forum można zarobić oraz przy okazji oglądania na żywo gwarantowane emocje. Ubolewam nad tym że doba ma tylko 24 h...
 
Trafiłem kiedyś przypadkiem na to w internecie, zainteresowałem się, na początku to jarałem się tylko tym że są fajne zderzenia na boisku. :mamed: I w ten sposób się zainteresowałem, od 3 sezonów oglądam regularnie, świetna dyscyplina sportu, dynamiczna, sytuacja może się zmienić na boisku w każdym momencie, rzadko zdarzają się mecze bez emocji. No i atletyzm tych zawodników, wspomaganych sokiem z gumijagód sprawia że przez cały mecz mamy starcia fizyczne gladiatorów.

nie wszystkich:deniro:

nfl_g_hampton-wilfork_bipanel_576.jpg


a tak na poważnie, jeśli ogarnie się się przepisy, które wbrew pozorom nie są takie straszne (mówię tu o tych podstawowych, bo są też takie których nie ogarniają sami gracze) to całkiem fajnie się to ogląda. Wkurwiają częste reklamy i ta cała otoczka meczu w hamerykańskim wydaniu.
 
nie wszystkich:deniro:

nfl_g_hampton-wilfork_bipanel_576.jpg


a tak na poważnie, jeśli ogarnie się się przepisy, które wbrew pozorom nie są takie straszne (mówię tu o tych podstawowych, bo są też takie których nie ogarniają sami gracze) to całkiem fajnie się to ogląda. Wkurwiają częste reklamy i ta cała otoczka meczu w hamerykańskim wydaniu.
Lubię przepierdalać czas, ale 3 godziny meczu, z czego połowa to reklamy to dla mnie za dużo. Robiłem parę podejść do NFL, ale na dłuższą metę można to znieść tylko oglądając z odtworzenia bez tych przerw co 2 minuty.
 
@allan77 doradził byś jakieś duble?

Osobiście myślałem o czymś takim jak trip z Oakland+ Seahawks+Titans
 
Last edited:
Back
Top